POČENICE– SLAVIČÍN 6:1 (0:0, 2:1, 4:0)

Výhra Počenic se začala rodit až ve třetí třetině utkání. Kozel vedl vzápase jen průměrné úrovně po druhé části 2:1. Klíčovým momentem byla druhá branka vstřelená vzávěru druhé třetiny. Vzávěru emotivního duelu tradičních soupeřů přidali hráči Počenic další čtyři branky.

Branky: Uhrinovský 2, Bláha, M. Michajlovič, Zapletal, Pivec. Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. Voslabení:1:0.

Počenice: R. Michajlovič– Fiala, Svoboda, Olšina, Zimek– Uhrinovský, Bláha, Zapletal– Pivec, Pátík, Zavadil– Císař, M. Michajlovič.

POČENICE– PŘEROV 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Vprvní třetině byly Počenice opoznání aktivnější, ale brankář Přerova chytal fantasticky. Počeničtí se nemohli vofenzivě dlouho prosadit. Po chybě se dostal Přerov do vedení, ale Bláha ještě dokázal vyrovnat. Třicet vteřin před koncem druhé části dokázal dát Přerov druhou, rozhodující branku.

Vzávěrečné části byl už Přerov výrazně lepším týmem a zaslouženě navýšil své vedení na konečných4:1.

Branka: Bláha. Vyloučení: 2:1. Bez využití.