Mužstvo absolvovalo přípravu v domácích podmínkách, fyzičku nabíralo v okolí Bystřice a herní kvalitu si ověřovalo na zimním turnaji v Otrokovicích a v přátelských zápasech.

„K podzimní části se mohu jen těžko vyjadřovat, protože jsem tady ještě nebyl. Přesto je jasné, že s výsledky nepanuje v klubu spokojenost. V létě tady byla dost kritická situace, a nebýt předsedy Romana Ondrouška, tak by to dopadlo mnohem hůř,“ řekl k podzimnímu vystoupení trenér Hajný.

„Člověk má asi vždycky trochu jiné představy, než bývá skutečnost. Nicméně si myslím, že jsme pro zlepšení výsledků udělali v zimní přípravě dost.

Tréninků i zápasů bylo vcelku dost a i ta účast byla odpovídající. Doufám, že se to projeví také na hřišti,“ řekl kouč Bystřice.

„Bohužel jsou neustále zranění Vavruša, Zapletal a Františák. Na některých postech nejsem ještě teď rozhodnut, kdo nastoupí na první utkání. Hned na úvod nás čeká největší favorit ze Slavičína, který má určitě kvalitnější mužstvo než my. Přesto nic jiného než tři body neberu,“ řekl na závěr trenér Pavel Hajný.

FK BYSTŘICE POD HOSTÝNEM

Brankáři: Rostislav Sobek (1969), Ondřej Pavelka (1987).
Obránci: Jiří Zezulka (1978), Zdeněk Matějka (1987), Tomáš Horák (1987), Marek Vavruša (1984), Lumír Františák (1986), Martin Lukšík (1980).
Záložníci: Dušan Zapletal (1983), Marek Dostál (1986), Petr Šimčík (1989), Jan Dohnal (1985).
Útočníci: Pavel Kotas (1982), Roman Ondroušek (1973), Martin Kušík (1989), Jakub Kotas (1990), Robin Zehnálek (1990).
Trenér: Pavel Hajný.
Přišli: Vavruša (hostování ze Zlína), Františák (návrat z hostování v Libuši), Lukšík (Brumov), Dohnal (Hranice).
Odešli: Filgas (ukončeno hostování z Kateřinic), Hrnčiřík, Humpál a Mikulička (všichni ukončili hostování ze Zlína).