V rámci celosvětového projektu - Stay At Home Challenge - během úterního dne vytvořili zajímavou sekvenci videí, kde v roušce a po řádné desinfekci žonglují s toaletním papírem.

„Vše je to šílené. Kromě všech povinností se totiž už doma koušeme nudou. Spoluhráč Marek Bíma tak v rámci sociálních sítí v naší skupině přišel s tímto netradičním a vtipným nápadem, který odkoukal na internetu. A hned se chytil,“ upřesňuje kapitán Baťova Pavel Bršlica.

„Přidala se a video natočila asi polovina z našeho dvaceti členného týmu. Jde vidět, že všem moc chybí kontakt v kabině. A hlavně ty srandičky,“ směje se 21letý fotbalista po podzimu druhého celku krajského přeboru.

Svou videoaktivitou mile hráče překvapil i sám trenér, jenž na první dobrou dokázal s toaletním papírem hned devět žonglů.

„To jsme nečekali, popravdě nám svým videem vyrazil dech. Prokázal týmovost a smysl pro humor,“ smeká na dálku kapitán.

„Navíc svým výkonem byl jasně nejlepší. Projevila se kvalita, je naše jednička,“ vzkázal Bršlica.

„Kluci na mě zkoušeli, že tímto žonglováním si odmažou jeden z úkolů individuální přípravy. Ale to jsem rázně zatrhl. Každý musí dle plánu doma v obyváku na sobě tvrdě makat – kliky, angličáky, dřepy, sedy, lehy. A to vše v několika sériích čtyřicet minut,“ upřesnil kouč Baťova.

Jeho svěřenci přitom vůbec neremcají. Naopak.

„Všichni víme, že tento nouzový stav jednou, snad brzy skončí a my chceme být maximálně připravení. Zimní přípravu jsme měli hodně tvrdou, makali jsme, o to více nás bolí, že ji nemůžeme prodat již nyní na hřišti. Věřím, že nejpozději v dubnu se začne hrát,“ je optimistou kapitán Baťova Pavel Bršlica.

Zde najdete videa: