Michal Dostál, trenér Březnice: „Začátek zápasu byl velice opatrný z obou stran. Fryšták ale začal být lepší na balónu a dobře kombinoval, přehrával nás hlavně ve středu hřiště. Hosté šli ve 31. minutě do oslabení, kdy červenou kartu dostal Vavruša. Do konce poločasu jsme si vytvořili několik šancí na gól, ten i díky chybě hostující obrany vstřelil Daníček. Ve druhé půli jsme zásluhou Kamenčáka přidali druhou branku. Za stavu 2:0 jsme měli možnost vsítit třetí gól, náš hráč šel sám na gólmana, bohužel nedal. Do konce jsme nedotáhli více situací. Soupeř snížil v 71. minutě po naší chybě, nepohlídali jsme si standardní situaci. Zjednodušil hru, začal bojovat, z čehož pramenila z penalta o tři minuty později. Nakonec jsme byli šťastnější, v 86. minutě nám vyšlo střídání, postupovou trefu vstřelil Mňačko, který dohrál situaci a s pomocí chyby gólmana hostů proměnil svoji šanci. Za výhru jsme rádi, nejsem ale spokojený s předvedenou hrou, proti oslabenému mančaftu jsme měli rozhodnout dříve. Fryšták jsme totiž za stavu 2:0 pustili do zápasu. Máme na čem pracovat."

Josef Křenek snížil na 1:2.

Zdroj: Deník/Radek Štohl

Jiří Málek, trenér Fryštáku: „Začali jsme vlažně, pořád mluvili s rozhodčími. Vyústila z toho brzká žlutá karta, kterou dostal Vavruša. Po čtvrt hodině hry jsme začali předvádět kombinační fotbal, Březnice se bránila. Vavruša ale po půl hodině obdržel druhou žlutou, tentokrát za nebezpečnou hru, obě karty byly v pořádku. Těsně před koncem prvního poločasu navíc náš stoper poslal nedůraznou malou domů, čímž domácímu útočníkovi umožnil jít sám na gólmana, po kličce do prázdné branky otevřel skóre. I v deseti lidech jsme měli více ze hry, po penaltě jsme ale prohrávali 0:2. Začali jsme bojovat a vyrovnali. Čtyři minuty před koncem zápasu však náš gólman předvedl hrubou chybu, upřímně netuším, co v tu chvíli dělal, asi podcenil souboj s hráčem domácích. Bohužel jsme takto prohráli 2:3. S hrou jsem naprosto spokojený, vinou nedisciplinovanosti a nesoustředěnosti jsme však vypadli. Nejsmutnější na všem je, že těchto chyb se dopouští zkušení chlapi.“

Vyrovnávací trefa Fryštáku z pokutového kopu.

Čtvrtfinále Zlínského Poháru KFS

Březnice –⁠ Fryšták 3:2 (1:0)

Branky: 41. Daníček, 61. Kamenčák (pen.), 86. Mňačko –⁠ 71. Křenek, 74. Skalička (pen.)