„Herně to z naší strany bylo slušné, vypracovali jsme si spoustu šancí. Kdybychom byli rychlejší v pokutovém území soupeře, tak jsme mohli přidat další branky. Přerov v závěru v 90. minutě snížil z penalty," přiblížil hlavní kouč Otrokovic Roman Matějka.

Viktorii v přípravných zápasech zatím trápí obranná fáze, což je spojeno s absencí v zadních řadách. „Momentálně nám chybí 6 obránců. Na těchto pozicích tak alternují kluci, kteří tam jinak nehrávají," poukázal Matějka mimo jiné na Koňaříka nebo Vašulku. Některé borce trápí svalová zranění.

Fotbalisté Otrokovic (v červených dresech) v přípravném zápase nestačili na tým Vyškova 2:4.
PODÍVEJTE SE. Otrokovice byly ztrestány. Hráli Zapalač a Ondřejka

Do utkání proti Přerovu nezasáhl ani zkoušený borec Václav Ondřejka, který uplynulý pátek musel být střídaný na hřišti Hodonína. „Při hlavičce zezadu utrpěl krvavý šrám. Naposledy měl problémy se zády, v týdnu trénoval pouze jednou."

Svěřenci Romana Matějka za sebou mají několik přípravných duelů, na jakékoliv hodnocení je však ještě příliš brzy. „Zápasům chybí nasazení, nemají správnou šťávu. Je to dohrání něčeho nedohrané, aby nebyli doma. Samozřejmě chci vyhrávat, ale cítím, že to nemá správný náboj," uzavřel Matějka.

Přípravný zápas

FC Viktoria Otrokovice - 1. FC Viktorie Přerov 4:2 (2:1)