„Dostali jsme gól z penalty a druhý před přestávkou kvůli zaváhání gólmana. Poté jsme pracně dobývali soupeřovu obranu, ale nakonec dosáhli na zaslouženou výhru,“ oddechl si a po utkání se radoval kouč Slušovic Jan Večeřa.

V sestavě domácích se opět představil bývalý ligový kanonýr Lukáš Železník, který se rovněž střelecky prosadil. „Vše si postupně sedá, výkon jde pozvolna nahoru, ale tempo hry by mohlo být vyšší,“ cítí kouč Slušovic.

„Pořád hledáme ideální složení sestavy. Jestliže předtím jsme hráli na našeho kanonýra Kvasnicu, nyní hledáme místo zejména pro Lukáše. Jsme rádi za jeho příchod, je to kvalitní hráč s ohromnými zkušenostmi. Jen nevíme, zda jej využijeme na hrotu, třeba ve dvojici s Kvasinicou, nebo jeho dovednosti využijeme v záloze. Pořád zkoušíme, točíme se sestavou,“ přiznal trenér domácích.

Slušovice v sobotu vyhrály třetí ze čtyř utkání (Zlín „18“ 2:1, Rožnov 8:1, Vsetín 1:4, Bystřice p. H. 3:2) a nyní v sobotu od 17 hodin je čeká derby v nedaleké Veselé.

„Už se na zípas moc těšíme. Domácí mají vždy větší motivaci se ukázat, navíc v kádrech obou týmu se objeví nejeden bývalý ligový hráč,“ poznamenal Jan Večeřa.

SLUŠOVICE - BYSTŘICE POD HOSTÝNEM 3:2 (1:2)

Branky Slušovic: Klečka, Kvasnica, Železník.