„Kádr na to tady je, abychom hráli v horní polovině tabulky. Chci něco změnit a postupně jej přebudovat, aby šel nahoru. Chceme nyní skončit do pátého místa," klade si za cíl Polášek. „A určitě budu chtít produkovat útočný fotbal," dodává.

Odvážné plány na mužstvo, které se v posledních dvou sezonách spíše zachraňovalo a skončilo na dvanáctém a jedenáctém místě a během letní přestávky nikdo z hráčů nepřišel. „Ale v zimě možná budeme potřebovat posílit, uvidíme, jak se vše vykrystalizuje. Kádr každopádně zůstává pohromadě," podotkl.

Přitom měl vyhlédnuté posily. Například podle informací Deníku dva borce, které ještě na jaře vedl v divizní Spytihněvi. Ovšem Tomáš Krejčí a David Sokol zatím jeho vábení odolali. „Lákal jsem je, ale ještě chtějí hrát divizi a půlrok vydržet v partě, která ve Spytihněvi je. Věřím, že jeden z nich v zimě bude u mě," pousmál se.

Další potenciální posilou byl malenovický útočník Zdeněk Zimčík. „U něj to ztroskotalo na penězích, ale určitě se v zimě k jednání vrátíme," přiznal Petr Polášek.

Navíc si nedávno poranil koleno kanonýr Martin Laciga. „Snad to nebudou vazy, ale bude jen naražené, případně nějaký koňar. Budu s ním teprve mluvit, ale snad start soutěže stihne," věří ambiciózní kouč, jenž v prvním ostrém duelu sezony prohrál v Poháru KFS Zlín v Nedašově 2:4. „Hráli jsme jen s jedenácti hráči. Kdybychom měli širší lavičku, asi vyhrajeme. Jsme také strašně nedisciplinovaní. Je potřeba kluky trochu usměrnit, aby se chovali, jak mají. Je to dlouhá cesta, ale když kluci přijdou na mé myšlení fotbalu, výkony budou jiné," myslí si Petr Polášek.