„Oba kluby se dohodly na hostování hráče do konce tohoto kalendářního roku s tím, že pokud Trnava bude s jeho službami spokojená, může se hostování změnit v přestup," oznámil sportovní ředitel zlínského klubu Alois Skácel, jenž se na jednání podílel.

„Jsem rád za tuto příležitost. Cítím šanci posunout se zase o stupínek výš ve své kariéře. Už dvakrát mi to proklouzlo mezi prsty, teď to snad konečně vyjde. Změna prostředí mi může jen pomoct. Navíc Trnava je klub s velkou československou tradicí a skvělými fanoušky, proto se do nového klubu těším," nezastíral Poznar.

Zklamaní nejsou ani ševci. „Považujeme si nabídky od klubu, jakým Trnava beze sporu je. I u nás má pořád velmi silný zvuk, A pokud to jenom trochu jde, snažíme se našim hráčům v případě zájmu klubů z vyšších soutěží vyjít vstříc a nebránit jim v rozvoji fotbalového růstu," připomněl Skácel, že podobně se ševci zachovali v nedávné minulosti i v případech Jakuba Jugase, Tomáše Hájka či Filipa Nováka.

„Nejsme klub, který vychovává hráče pouze pro své potřeby, ale snažíme se, aby našli uplatnění i ve větších domácích nebo zahraničních klubech," doplnil Skácel s tím, že v tuto chvíli Zlínští nikoho na uvolněný post nepřivádějí.