FASTAV CUP – Vsetín

Skupina A – 2. kolo: Vsetín – Kateřinice 2:1 (Starec, Válek – Šrom), Lhota u Vsetína – VKK 2:3 (Karlík, Mikuš – Škrobák, Kučera, Křenek), Podlesí – Val. Polanka 1:1 (Zetek – Maček).

1. Podlesí 2 1 1 0 4:1 4
2. Val. Polanka 2 1 1 0 5:3 4
3. VKK 2 1 1 0 8:7 4
4. FC Vsetín 2 1 0 1 4:5 3
5. Kateřinice 2 0 1 1 6:7 1
6. Lhota u Vsetína 2 0 0 2 2:6 0

Skupina B – 3. kolo: Semetín – Huslenky 3:1 (Smýkal, Sacher, Lukáč – Labaj), FC Vsetín dorost – Jablunka 0:1 (Biel), Valašská Bystřice – Hovězí 1:2 (Macháček – Šrámek 2).

1. Hovězí+Janová 3 2 1 0 11:5 7
2. FC Semetín 2 2 0 0 7:4 6
3. Jablůnka 3 2 0 1 5:5 6
4. Halenkov 2 1 1 0 4:2 4
5. Val. Bystřice 3 0 1 2 7:10 1
6. FC Vsetín dor. 3 0 1 2 7:10 1
7. Huslenky 2 0 0 2 3:10 0

O POHÁR MĚSTA CHROPYNĚ

Skupina A – 1. kolo: Němčice nad Hanou B – Bezměrov 4:0, Chropyně B – Zlobice 5:2.

1. Němčice n. H. B 1 1 0 0 4:0 3
2. Chropyně B 1 1 0 0 5:2 3
3. KMK Přerov 0 0 0 0 0:0 0
4. Zlobice 1 0 0 1 2:5 0
5. Bezměrov 1 0 0 1 0:4 0

Skupina B – 1. kolo: Lutopecny – Záříčí 1:1, Němčice n. H. – Lobodice – přeloženo

1. Lutopecny 1 0 1 0 1:1 1
2. Záříčí 1 0 1 0 1:1 1
3. Němčice n. H. A 0 0 0 0 0:0 0
4. Lobodice 0 0 0 0 0:0 0
5. Vrchoslavice 0 0 0 0 0:0 0

O POHÁR STAROSTY MĚSTA HULÍN

Skupina A – 1. kolo: Roštění – Lubná – odloženo, H. Moštěnice – Kvasice 1:4 (Kužela – Potočný, Lepša, Dutkevič, Zapletalík)

1. Kvasice 1 1 0 0 4:1 3
2. Malenovice 0 0 0 0 0:0 0
3. Lubná 0 0 0 0 0:0 0
4. Roštění 0 0 0 0 0:0 0
5. Horní Moštěnice 1 0 0 1 1:4 0

Skupina B – 1. kolo: Němčice – Tlumačov 5:5 (Darebníček Radim 5 –Máčala 2, Jurášek, Zálešák, Juhaňák), Admira Hulín – Žalkovice 0:1 (Sedlář)

1. Žalkovice 1 1 0 0 1:0 3
2. Němčice 1 0 1 0 5:5 1
3. Tlumačov 1 0 1 0 5:5 1
4. Skaštice 0 0 0 0 0:0 0
5. Admira 1 0 0 1 0:1 0

NAPAJEDLA CUP 2014

1. kolo: Bílovice – Trnava- 9:4 (Sedlář 4, Kováč 3, Dostálek, Bernatík – Bořuta 2, Knedla Hradilík), Napajedla D – Topolná 2:9 (Zelinka, Foltýn – Válek 5, Hoferek P., Hoferek J., Mikulka 2), Zlámanec – Spytihněv B 2:3 (Šurmánek, Mimránek – Hořínek, Sedláček, Polášek).

Mužstvo Mistřic se odhlásilo z turnaje, tento zápas byl mimo ZT: Babice – Kudlovice 0:4 (Bohun 2, Kuzma, Pekárek).