O první várce volných přestupů jsme vás informovali už v polovině měsíce, k 16. červnu se tuto možnost před většinou posledních kol v sezoně 2022/2023 rozhodlo využít hned 17 borců. Do zmíněného 20. června se k nim přidalo dalších 57 hráčů.

Kdo se rozhodl využít tuto možnost?

OFS Zlín (24)

Balci Tuncay (Nedašov ►►► Rudimov)
Bělej Erik (Smolina ►►► Štítná nad Vláří)
Doležel Tobiáš (Spytihněv ►►► Kvítkovice)
Karas Radek (Komárov ►►► Mysločovice)
Kotrla Michal (Pozlovice ►►► Přečkovice)
Macenauer Martin (Všemina ►►► Liptál)
Macík Marek (Hvozdná ►►► Trnava)
Macháč Marek (Nedašov ►►► Brumov)
Maryáš Josef (Jestřabí ►►► Petrůvka)
Pavlačík Ondřej (FC Malenovice ►►► Mysločovice)
Pokorný Tomáš (Mladcová ►►► Vizovice)
Polách Daniel (Lačnov ►►► Tichov)
Polách Radomil (Štítná nad Vláří ►►► Jestřabí)
Polcer Kamil (Dobrkovice ►►► Velký Ořechov)
Přibyla Pavel (SK Jasenná ►►► Trnava)
Řehák Jan (Návojná ►►► Brumov)
Slovák Josef (Vysoké Pole ►►► Drnovice)
Šebák Lukáš (Slavičín ►►► Nevšová)
Štěpánek Robert (Velký Ořechov ►►► Lhota)
Švach Michal (Šanov ►►►Nevšová)
Titov Aleksandr (TJ Rokytnice ►►► FC Brumov)
Tkadlec Stanislav (Bylnice ►►► Jestřabí)
Urbánek Petr (SK Rudimov ►►► Komňa)
Urbaník Jaroslav (Loučka ►►► Petrůvka)

Fotbalisté Mysločovic (v bílém) v 15. kole  III. třídy OFS  Zlín doma porazili Napajedla B 3:1.
Volné přestupy v kraji využilo už 17 fotbalistů. Kdo kam přestoupil?

OFS Kroměříž (11)

Barot David (Tučapy ►►► Rusava)
Hába Marek (Bystřice pod Hostýnem ►►► Bystrc – Kníničky)
Jelínek Daniel (Chvalčov ►►► Loukov)
Macák Jan (Zborovice ►►► Držovice)
Měrka Marek (Kroměříž ►►► Rymice)
Mlčák František (Zahnašovice ►►► Ludslavice)
Otýpka Milan (Kvasice ►►► Lhotka nad Bečvou)
Paták Dominik (Bystřice pod Hostýnem ►►► Rymice)
Rotrekl Martin (Žalkovice ►►► Břest)
Rotter Dominik (Koryčany ►►► Žádovice)
Simerský Ivan (Holešov ►►► Racková)

OFS Slovácko (16)

Dostálek Jan (Bílovice ►►► Kněžpole)
Dvouletý Tomáš (Polešovice ►►► Kostelany nad Moravou)
Horňák Martin (Mistřice ►►► Částkov)
Horsák Aleš (Babice ►►► Topolná)
Konečný František (Ostrožská Lhota ►►► Ostrožská Nová Ves)
Kříž Viktor (Hradčovice ►►► Polešovice)
Markus Lukáš (Mistřice ►►► Kněžpole)
Pisklák Tomáš (Nedachlebice ►►► Huštěnovice)
Ressler Jan (Mařatice ►►► Polešovice)
Szabo Tomáš (Ostrožská Nová Ves ►►► Chropyně)
Šmatelka Pavel (Uherský Brod ►►►Kunovice)
Šrámek Dominik (Hradčovice ►►► Polešovice)
Štefánek Petr (Ostrožská Nová Ves ►►► Velká nad Veličkou)
Trlida Erik (Boršice ►►► Osvětimany)
Vlk Radomír (Polešovice ►►► Mařatice)
Zajíček Max (Ostrožská Lhota ►►► Blatnice pod Svatým Antonínkem)

Fotbalisté Hvozdné (modré dresy) v zimním přípravném zápase porazili Lužkovice. Ve stejné skupině I. B třídy se však spolu patrně neutkají.
Rozdělení krajských soutěží: Lužkovice a Ludkovice by měly být na Valašsku

OFS Vsetín (21)

Beneš Samuel (Valašské Meziříčí ►►► Police)
Fidermák Tomáš (Juřinka ►►► Police)
Freund Roman (Kateřinice ►►► Lhota u Vsetína)
Chaloupka Petr (Kunovice ►►► Mařatice)
Javorek Dalibor (Jablůnka ►►► Pražmo-Raškovice)
Kettner Richard (Krhová ►►► Choryně)
Kovalik Tibor (Jablůnka ►►► Pražmo-Raškovice)
Kusein René (Kelč ►►► Choryně)
Malý Oldřich (Hrachovec ►►► Darkovice)
Michalák Jakub (Hrachovec ►►► Darkovice)
Mikulášek Patrik (Prlov ►►► Trnava)
Němec Petr (Jablůnka ►►► Pražmo-Raškovice)
Orság Vítězslav (Police ►►► Choryně)
Pavlinec Ondřej (Lhota u Vsetína ►►► Lhotka nad Bečvou)
Pobořil Petr (Zašová ►►► Poličná)
Ptáček Tomáš (Jarcová ►►► Police)
Roubal Jiří (Kunovice ►►► Prakšice-Pašovice)
Sviták Martin (Ratiboř ►►► FC Lhotka n.B.)
Švec Martin (Valašské Meziřičí ►►► Petřvald na Moravě)
Vyškovský Jakub (Vsetín ►►► Horní Lhota)
Zich Jaroslav (Hovězí ►►► Huslenky)