PŘÍLUKY – NEDAŠOV 3:3 (1:0)

Úvodní poločas přinesl vyrovnaný průběh, kdy se hra přelévala z jedné strany na druhou. Do žádné vážnější šance se však nikdo nedostal. Výjimkou byla 20. minuta, kdy míč za obranu zpracoval Pančocha a s přispěním soupeřova obránce poslal domácí do vedení. Když chvíli po změně stran Přílučané navýšili vedení opět zásluhou Pančochy, zdálo se být rozhodnuto.

Domácí se ovšem nepochopitelně zatáhli, začali bránit výsledek, čehož využil soupeř po hodině hry, kdy nejprve ze standardky snížil, aby z následného protiútoku vyrovnal. Čtvrt hodiny před koncem se po rohu domácí opět dostali do vedení, když se hlavou prosadil Machalíček.

Přestože v závěru Nedašov po vyloučení hráče dohrával oslaben, dokázal pět minut před koncem rovněž ze standardní situace vyrovnat. V samém závěru ještě hosté mohli z brejku strhnout vítězství na svou stranu, ale brankář Ondráš se vyznamenal.

Branky: Pančocha 2, Machalíček – Novák P., Novák J., Šuráň. Rozhodčí: Šubík, 200 diváků. Příluky: Ondráš – Baxa, Bělíček, Čelůstka, Machalíček – Dederle, Svozil, Nesvadba, Prachoň – Machač, Pančocha. Střídali: Frolek, Šuta. Trenér: Jan Křapa. Nedašov: Šuráň – Holba, Novák Michal I., Novák Michal II., Novák Jaroslav, Petr Novák, Machač, Cícha, Šuráň, D. Novák, D. Cícha. Střídali: Jos. Novák, Prokop, Fojtík, Vaník.

LUKOV – VIDČE 4:5 (1:3)

První zápas Lukova na domácí půdě po postupu do I. A třídy se mužstvu nepovedl. Ze svých šancí trefili Lukovští pouze třikrát brankovou konstrukci. Naopak zkušenější tým z Vidče hned z první vážné akce trestal. A když přidal ještě druhou branku, vypadalo to s Lukovem velmi zle. Domácí ale bojovali a dočkali se snížení po vlastní brance hostů. Když se Lukov nadechoval k náporu v závěru poločasu, přišla pro domácí další pohroma. Valaši z penalty zvýšili opět na rozdíl dvou branek.

Po změně stran Lukovští dřeli a dokázali Teplým snížit na 2:3. Ale hosty to nijak z míry nevyvedlo. Valaši využili dalších chyb domácích a dostali se až do tří brankového vedení. Lukov vsadil vše na jednu kartu a snížil až na rozdíl jediné branky, ale ani mohutný tlak v nastavení jim však vyrovnání nepřinesl.

Branky: J. Brázda, T. Teplý, Hudeček, vlastní – Kramoliš 3, Stodůlka 2. Rozhodčí: Olša – Číž, 150 diváků. Lukov: Kolář – Drábek, Brázda, Vitovský, Šimčík, J. Brázda, M. Teplý, Šumšal, Hudeček, Richtr, T. Teplý. Střídal: Staroba.

Referáty všech utkání I. A třídy najdete pouze v úterním vydání Zlínského Deníku 26. srpna!