S postupem času měli více ze hry domácí, ovšem jejich útoky byly bezzubé. Až ve 30. minutě zatáhl míč do šestnáctky Čelůstka, přihrávkou našel Zubíčka, a ten vyrovnal na 1:1. Ve 35. minutě po krásné střele z dálky nastřelili Brumovští tyč. Začátek druhého poločasu se odehrával na polovině hostů, ale mužstvo Příluk ohrožovalo branku pouze sporadicky.

V 67. minutě vystřelil zpoza šestnáctky Pančocha, brankář míč neudržel a dobíhající Dederle poslal domácí do vedení 2:1. Příluky už zápas dohrávaly „bezstarostně“, a to se jim nevyplatilo. V 86. minutě se dostali hosté před branku a z ničeho nic Smolík vyrovnal na 2:2.

V 90. minutě daroval vítězství domácím hostující brankář Fojtík. Ve vlastním vápně s míčem u nohy začal nesmyslně vymýšlet a kličkovat před dotírajícím domácím útočníkem Frolkem, který jej donutil svým atakem ke špatnému odkopnutí míče. Ten se dostal k Pančochovi, který přeloboval z 22 metrů vyběhnuvšího hostujícího brankáře - 3:2.

Branky: Zubíček, Dederle, Pančocha - Fojtík A., Smolík. Rozhodčí: Mikula - Mikoška, Veselský, 100 diváků.

Příluky: Ondráš - Čelůstka, Baxa, Machalíček, Bělíček, Strachoň, Pančocha, Vlček, Dederle, Frolek, Zubíček. Střídali: Nesvadba, Svozil. Fojtík R.

Brumov: Kostka - Dekleva P., Dekleva A., Machů, Matějíček, Staník, Smolík, Naňk, Fojtík A., Šánek. Střídali: Undermann, Chovanec.

Více zápasů v tištěném vydání Zlínského deníku.