Zlín si definitivně zajistil prvoligovou příslušnost. Došlo i na oslavy?

Užili jsme si to tichým způsobem. Na zpáteční cestě jsme si dali v autobuse pivo, kluci byli po návratu do Zlína ještě ve městě.

Zdá se, že snad ani nemáte velkou radost?

Tak to rozhodně není. Ale až teď nám asi začne docházet, co jsme dokázali. Záchranu považuji za obrovský úspěch, protože před začátkem jarní části soutěže jsme podle mnohých byli jasným kandidátem na sestup. Díky Slovácku z nás ten balvan spadl už teď.

Po podzimním příchodu jste splnil cíl, ale kontrakt vám vyprší už v červnu. Budete ve Zlíně pokračovat?

Neuvažuji o tom, že bych končil. Ani žádné náznaky z druhé strany se ke mně nedonesly. Naopak s majitelem klubu už plánujeme přípravu na příští sezonu. Těším se na další práci. Při určitém vyladění by mohlo být mužstvo Zlína v dalším ročníku na velmi slušné úrovni.

Co vám během působení u týmu udělalo největší radost?

Samozřejmě záchrana. Na jaře kluci udělali obrovský kus práce, herně se zvedli. A dobrými výkony se jim podařilo alespoň částečně vrátit fanoušky do hlediště, to je velmi důležité.

V pondělí čeká Tescomu poslední utkání sezony. Budou mít ještě hráči motivaci bojovat o vítězství?

Určitě. Jsem o tom přesvědčený. Nastoupíme k prvnímu utkání, v němž nebudeme bojovat pod tlakem. Teď hráči dostali dva dny volna, protože po přechozích třech anglických týdnech si potřebovali trošku oddechnout. Pak se začneme chystat na Olomouc. S našimi příznivci se chceme rozloučit vítězstvím.