Velký kámen ze srdce spadl zejména kouči rezervy Romanu Dvořáčkovi. „Byl jsem a stále jsem přesvědčen, že by bylo ukvapené zálohu zrušit. Je ideálním mezistupněm při přechodu hráčů z dorostu do mužů, navíc pro zraněné slouží jako ideální možnost na rozehrání,“ vysvětlil kouč, jenž sám v minulosti několik sezon právě v rezervním týmu strávil. „Určitě by mě odhlášení ze soutěže hodně mrzelo.“

Čtvrtý tým uplynulého ročníku I. A třídy skupiny B tak bude opět patřit ke štikám soutěže, přičemž by rád promluvil do bojů o postup. „Hodně napoví složení týmu a úvodní kola sezony. Do té doby je předčasné spekulovat, jestli budeme mít na nejvyšší příčky. Každopádně budeme chtít opět skončit do pátého místa,“ má jasno Dvořáček, který nyní netrpělivě sleduje chystané změny v kádru.

Nad hlavami řady hráčů totiž sviští přestupová lasa z okolních klubů. „Zatím je jistý jediný odchod, a to brankáře Sichry do Fryštáku. Velký otazník rovněž visí nad Josefem Manďákem, ale v případě ostatních fotbalistů věřím, že i pro další sezoně ve Viktorce zůstanou,“ řekl kouč, jenž se konkrétní složení svého rezervního výběru dozví až na přelomu měsíce. „Nyní se totiž áčko i béčko připravuje společně, přičemž na trénink chodí asi třicítka fotbalistů. Z nich si pak trenér Matějíček vybere nejlepší do kádru pro divizi,“ dodal Roman Dvořáček.