Obě branky, které padly v prvním poločase a byly téměř totožné, od sebe dělily pouhé dvě minuty.

Nejprve se v Ďolíčku prosadili hosté. Krajní bek Holzer prošel po levé straně až k brankové čáře a prudce odcentroval. Domácí gólman Fryšták míč s námahou vyrazil k nepokrytému Jiráčkovi a zlínské středopolař pohotově uklidil balon do sítě.

Ševci se ovšem z vedení dlouho neradovali. Hbitý Reiter přešel na pravém křídle přes stopera Gajiće. Zbavil se také Holzera a přihrával pod sebe. Zlínský brankář Dostál sice střílenou přihrávku stačil odvrátit, ale vyražený balon se dostal k Vaníčkovi, jenž bleskově srovnal na 1:1.

Další góly už čtyři tisícovky diváků neviděly. Účastník základní skupiny Evropské ligy v Praze několikrát zahrozil, ale v zakončení nebyl přesný. V prvním poločase se dvakrát ke střele dostal aktivní Vukadinović. Nejprve šestadvacetiletého Srba vychytal pozorný Fryšták, po centru Ekpaie zase rychlonohý fotbalista orazítkoval břevno. Po hodině hry střílel Diop, ale Fryšták tvrdou ránu zneškodnil.

Bohemka hrozila hlavně po akcích Reitera. Rus Kabajev ale v jasné šanci míč netrefil a Vaníček zblízka přestřelil.

Ševci tak v HET lize získali další bod. Nyní Fastav čeká další anglický týden. Ve čtvrtek večer se Páníkův tým představí v Kodani, kde v rámci 4. kola základní skupiny Evropské ligy vyzve dánského mistra. V neděli pak na Letné přivítá pražskou Spartu. Šlágr 13. kola HET ligy, který přímým přenosem vysílá České televize, začíná v 16.00.