„Chystáme se jít na červnové zlínské zastupitelstvo a požádat o pomoc. Já mám na pondělí domluvenu také schůzku s panem Petrem Gazdíkem a budeme jednat o tom, zda by nám mohl podat pomocnou ruku," vysvětlil předseda klubu Martin Tomický, který stále stojí za svým názorem, že dluh v klubu bohužel vytvořilo bývalé vedení svým nerozvážným krokem při stavbě umělého travnatého povrchu.

„Zároveň je problém v tom, že nám ministerstvo přislíbilo peníze, ale bohužel z toho nic nebylo. Nám jde hlavně o děti, protože máme na Pasekách širokou základnu a hráči by neměli kde hrát," mrzí Tomického, který se podivuje také nad dotacemi současnými.

„My jsme je nedostali, ale například Štípa dostala 5 milionů a Lutonina 3. A finance přitom rozdělují stejní lidé, kteří je Pasekám kdysi slíbili. Něco tady není v pořádku," domnívá se Tomický.

Co bude se zadluženým klubem nadále, má v rukou de facto rozhodce Jaroslav Strolený. Ten však další vývoj situace nemohl příliš komentovat.

„Rozhodčí řízení není veřejné a tak bohužel nemohu být konkrétní, co se bude dít dál. Rozhodčí nález má každopádně stejné účinky jako rozhodnutí soudu, takže může ve finále posloužit jako exekuční titul," potvrdil Strolený fakt, že mohou SK Paseky skončit v exekuci. Tuto možnost se vedení klubu bude snažit zvrátit na zastupitelstvu a na dalších schůzkách.