„Návštěva byla vyšší, než chodí na MSFL. Doufám, že los k nám bude přívětivý a pošle k nám soupeře z první ligy, ať se stadion ještě víc zaplní," přeje si trenér Spartaku Jindřich Lehkoživ.

HULÍN – ZNOJMO 2:1 (1:0)

Za výhrou domácí vykročili ve 14. minutě, kdy se jako správný kapitán ukázal Jaroslav Laciga a poslal tým do vedení 1:0. „Přežili jsme úvod, kdy se Znojmo snažilo rozhodnout. To bylo důležité," poznamenal 45letý kouč.

Pak se hrála vyrovnaná partie. Hostům se podařilo vyrovnat v 51. minutě zásluhou Odehnala. Spartak se ale statečně rval dál a odměnou mu byl postupový gól v 65. minutě. Po rohovém kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě, útočník Václav Ondřejka. Zbytek duelu sehrál Spartak mazácky. Zatrnulo mu jen v 81. minutě, avšak Holub si ve finální fázi špatně zpracoval míč a připravil se o možnost poslat jej do odkryté brány.

„Druhým rozhodujícím faktorem utkání bylo to, že jsme se dvakrát dostali do vedení. Nestálo nás to pak tolik sil. Znojmo hrálo dopředu a my jsme chodili do brejků. Jsem rád, že jsme zápas zvládli herně i výsledkově. Hráči nechali na hřišti všechny síly, s jejich výkony jsem spokojený," uvedl Jindřich Lehkoživ.

Branky: 14. Laciga, 65. Ondřejka – 51. Odehnal. Hulín: Chytil – Kostka, Minář, Ondřejka, Laciga, Dvořáček, Číhal, Matoušek, Postava, Krhut, Vyskočil.