„Konečně jsme našim fanouškům ukázali, že umíme hrát fotbal. Na druhou stranu vítězství nepřeceňuji," zůstává pevně nohama na zemi kouč TVD Milan Otépka.

SLAVIČÍN – VRCHOVINA 4:0 (1:0)

Oproti minulému utkání udělal domácí trenér tři změny v sestavě a rozestavení i díky vynuceným absencím Elšíka, Kaluse a vykartovaného Petra Švacha. „A přineslo to ovoce. Příležitost dostali mladý Michal Švach s Veleckým, na hrot se vrátil Pavel Kříž. Navíc v závěru dostal prostor i náš 16letý talent Salajka," upřesnil Otépka, jehož výběr dominoval po celý čas. „Soupeře jsme zamkli na jeho půlce a neustále dobývali svatyni. První půli jsme vyhráli jen o gól, ale mohli jsme přidat více. Jsme rád, že se nám podařilo protrhnout střeleckou smůlu po změně stran a naši převahu i gólově zvýraznili," zubil e po utkání kouč. „Musím před kluky smeknout, jak odjezdili utkání," vzkázal.

I přes vysokou výhru ale si nemyslí, že by jeho tým předvedl to nejlepší, co umí. „Herně to bylo lepší, ale ideální to ještě není. Potřebovali jsme takový úspěch, klukům pomůže psychicky," je optimista Otépka, jehož výběr nyní čekají dva duely na půdě soupeřů (v Břeclavi a Žďáru n. S.). „V každém utkání se pokusíme něco urvat," slíbil za kabinu Otépka.

Branky: 19. Horáček, 56. Matůš, 80. Kříč, 91. Velecký. Rozhodčí: Rosický, 160 diváků. Slavičín: Vypušťák – Kocián, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – M. Švach ml. (58. Goňa), Matůš (73. Salajka), Školník, Horáček (70. Bartoš) – Kříž, Velecký. Trenér: M. Otépka.