„Rozhodně jsme zde neměli prohrát. Po většinu času jsme byli lepší, místy měli drtivý tlak. Nechci se vymlouvat na rozhodčí, ale ovlivnili zápas," byl po zápas přesvědčen a neskrýval zklamání Otépka.

VELKÁ BÍTEŠ – SLAVIČÍN 1:0 (1:0)

Domácí z taktických důvodů oproti odpolednímu času zvolili ten dopolední, a tak TVD muselo ze Slavičína vyrazit na dlouhou cestu už před šestou raní. „Úplně nám to nevadí, v tomto čase jsme zvyklí hrát. Ale po dlouhé cestě jsme začali zlehka," vypozoroval trenér Slavičína.

První branku dali jeho svěřenci, ovšem do vedení šli domácí. „Bohužel trefa Matůše byla pro údajný ofsajd, který viděl jen pomezní, neuznána. Naopak domácí prakticky z protiútoku z jasného postavení mimo hru dali vítězný gól," zlobil se Otépka.

Ještě více byl rozpálen do běla před přestávkou, kdy byl po přímé červené kartě vyloučen jeho špílmachr Petr Švach.

„S protihráčem stáli proti sobě čelem a poté domácí teatrálně s výkřikem upadl. Hlavní sudí to chtěl přejít, ale na upozornění asistenta jej k údivu všech vyloučit. Následně se mu domácí fotbalista vysmál," nechápavě kroutil hlavou trenér.

A nejen on. „Po utkání nám delegát utkání Peřinka potvrdil chyby arbitrů a poznamenal, že si podle všeho za své minely dlouho nezapískají," upřesnil Otépka.

„I v oslabení jsme po změně stran diktovali tempo, soupeře zamkli na jeho polovině, měli více ze hry a šance. Nejblíže vyrovnání byl Kalus, ale ve vyložené šanci byl zezadu sražen. Opět bez povšimnutí sudích," trpce konstatoval Otépka.

Více než ztráta bodů jej trápí vyloučení Švacha a zranění Pavla Elšíka, jehož po souboji s protihráčem a zranění na hlavě musela odvést záchranná služba.

„Když nedáme gól, nemůžeme vyhrát, třebaže s přispěním sudích. Bohužel se také trápíme v koncovce, druhý zápas po sobě jsme nedali gól, citelně nám schází Kříž, který ale už naštěstí začne s tréninkem," vyhlíží návrat vysokého hroťáka trenér TVD, jenž poprvé coby kouč Slavičína v rámci divize prohrál.

„Každá série musí jednou skončit. Nyní musíme nastalou situaci vyhodnotit a s pokorou se třeba pokusit o novou. Nejlépe už nyní o víkendu doma s Vrchovinou," dodal odhodlaně Milan Otépka.

Branka: 21. Cícha. Rozhodčí: Mička, ČK: 45. P. Švach (Slavičín), 212 diváků. Slavičín: Vypušťák – Kocián, T. Švach, Lukaštík, Mezírka – P. Švach, Elšík (75. Velecký), Školník, Kalus – Voráček, Matůš.