1. FC SLOVÁCKO – TEPLICE 0:2 (0:1)

Ještě než se fanoušci stačili pořádně usadit na své sedačky, „usadil“ je kapitán domácích Pavel Němčický. Zkušený obránce totiž špatně odhadl odskok Grigarova výkopu a Vondášek poslal Teplice do vedení – 0:1. Domácími ale inkasovaný gól neotřásl a zanedlouho mohlo být vyrovnáno. Jedovaté centry Valenty s Urbánkem a následné závary před teplickou bránou ale gólem neskončily.

Na druhé straně se pak několikrát vyznamenal novic v domácí bráně Petr Vašek. Nejprve zlikvidoval nebezpečný pokus Mahmutoviče, Vidličkovu ránu pak vytlačil na břevno. Ještě větší ovace od domácího publika si vysloužil deset minut před přestávkou, kdy včasným vyběhnutím zmařil samostatné nájezdy Vondráška s Mahmutovičem.

V poslední minutě prvního poločasu udeřili domácí a Chmelíček po Valentově přihrávce rozvlnil síť. Radost domácích ale trvala jen krátce, střelec totiž podle rozhodčích stál v ofsajdu.

Druhá půle se odehrávala ve znamení marného snažení Slovácka. Teplice se soustředily takřka výhradně na defenzivu a tato taktika jim vycházela. Až v 59. minutě mohl po zmatcích v obraně hostí vyrovnat Kordula, jenže odkrytou bránu soupeře hlavou netrefil. Vzápětí nabídl špatným odkopem Lukáš šanci Chmelíčkovi, ten ale ke smutku domácích fanoušků zamířil, stejně jako o chvíli později Gonda, jen do Grigarovy náruče.

Hosté ve druhé půli vystrčili růžky jen občas, pokaždé to ovšem zavánělo gólem. Všechno, co šlo na bránu, ale pochytal Vašek, rána Mahmutoviče prosvištěla těsně nad břevnem. V závěrečném tlaku Slovácko z několika závarů nedokázalo dotlačit míč do sítě a v poslední minutě dostalo ránu z milosti, kterou jim zasadil Mahmutovič.

Branky: 3. Vondrášek, 90. Mahmutovič. Rozhodčí: Jílek – Hojsík, Jiřík. ŽK: Krodula, Randa – Klein. Diváci: 5425.

1. FC Slovácko: Vašek 2 – Kubáň (15. Randa 4), Struhár 3, Němčický 5, Urbánek 3 – Ondřejka 2 (58. Gonda 2), Valenta 3, Kordula 3, Cleber 4 – Chmelíček 3, Smetana 4 (76. Kerbr). Trenér: J. Mazura.

Teplice: Grigar 2 – Vidlička 3, Lukáš 4, Smejkal 3, Merzič (16. Doležal 3) – Verbíř 3 (62. Kalivoda), Ljevakovič 2, Klein 2, Stožický 3 – Vondrášek 3 (82. Mareš), Mahmutovič 2. Trenér: J. Plíšek.