Ten hned po utkání spěchal do kabiny rozhodčích podepsat zápis, ale přesto ochotně odpověděl na několik dotazů. Celý rozhovor probíhal za hurónského pokřiku vítkovických hráčů, který se nesl z jejich kabiny. Severomoravští fotbalisté oslavovali remízu na půdě favorita jako vítězství.

Zdá se, že po dnešním kole už máte blíž ke spodku tabulky než k avizovanému boji o postup?

No, je to tak. Utekl nám začátek soutěže a je jenom na nás, abychom se z toho dostali. Nikdo za nás ty body neuhraje. Musíme se semknout a začít konečně vyhrávat.

Co říkáte dnešnímu zápasu?

Nehráli jsme vůbec dobře, i když jsme šli do zápasu s cílem získat tři body. Nevím co k tomu říct, těžko se mně hledají slova.

Čím to, že jste nehráli podle vašich představ?

Nešlo nám to fotbalově. Byli jsme zbytečně nervózní a kazili jsme i poměrně lehké balóny. Nemohli jsme se vůbec dostat do zápasu a hrát uvolněný fotbal.

Nechybělo tam z vaší strany víc důrazu?

To nebylo o důrazu. Prostě nám to dneska vůbec nevyšlo. A když dostanete gól dvě minuty před koncem, tak to je rána. Věřte, že to není nic veselého ani pro nás.

Byl to už třetí zápas, kdy vám unikly body v samém závěru utkání. To by se asi nemělo stávat, ne?

Nemělo by se to stávat. Bohužel, stalo se, takový je fotbal. Určitě to zamrzí, inkasovat v samém závěru. Je to smutné, ale musíme se z toho znovu poučit a nějakým způsobem to vyhodnotit.

Dneska vám ani nepomohli diváci. Během zápasu byl z tribun slyšet dokonce pískot…

My jsme jim také nepomohli. Nehráli jsme dobře a divák, když si zaplatí, tak si může zanadávat. To je jejich problém. Já se starám o náš výkon, a ten nebyl dneska vůbec dobrý.

(std)