1. FC SLOVÁCKO - KARLOVY VARY 4:0 (2:0)

Aktivita byla jednoznačně na kopačkách domácích. První větší příležitost přišla až v 18. minutě, kdy na konci rychlé akce na jeden dotek netrefila bránu Skupinová. Minutu poté na sebe vzala zodpovědnost kapitánka Danielová, která chvíli před přestávkou vstřelila i druhý gól. „Abychom se dostaly z krize, naším cílem bylo především vítězství, které potřebujeme jako sůl. Zpočátku jsme byly hodně nervózní a křečovité,“ přiznala trenérka Slovácka Jitka Klimková.

Nástup do druhé půle domácím vyšel, když se v 48. minutě krásně trefila z pravé strany obloučkem Polášková. Po hodině hry potvrdila zisk bodů Skupinová. „Doufám, že vše špatné z nás spadlo a tým se opět dostává do psychické pohody. V poháru a v Jihlavě se chceme střelecky chytit, abychom na následné duely s pražskými es byly v pohodě,“ přeje si Klimková.

Branky: 19., 43. Danielová, 48. Polášková, 64. Skupinová. Rozhodčí: Gabzdylová. Diváci: 150. Slovácko: Reuter (46. Bednaříková) - Sedláčková N. (80. Bačová), Marcoňová, Vlasatíková, Hýlová - Cvernová, Polášková, Danielová, Freislerová (83. Fritzová) - Ondračková (46. Zderčíková), Skupinová. Trenérka: Jitka Klimková.

1. liga dorostenek

1. FC SLOVÁCKO - K. VARY 5:3 (3:2)

Branky: 15. z pen. a 19. Bartovičová, 22. Jankůjová, 46. Soukeníková, 64. Gregorová - 8., 18., 43. Glosová. Slovácko: Bednaříková (41. Pražáková) - Barcuchová (58. Gregorová), Lucká, Sedláčková L., Křenková - Helekalová, Jačisková, Bartovičová, Soukeníková - Ondračková, Jankůjová. Trenér: Ján Jačisko.

(mb, ms)