„V klíčový okamžik se mi utrhl trávník pod nohou a podklouzl jsem. Pak už ani nevím, jak to za mnou vypadalo. Zatímco my první šanci nedali, soupeř z brejku ano,“ neskrýval velké zklamání urostlý obránce Fastavu, jenž se během týdne podruhé podíval do Moldávie. „Tyto dvě vystoupení se nedají srovnávat. Kvalitou a sehraností,“ poznamenal.
Zatímco s lvíčaty slavil kvalifikační výhru, se ševci musel polknout hořkou pilulku.

„Velká škoda, dnes se dal odvézt z Tiraspolu všechny tří body. Domácí jsme přehrávali. Měli jsme vyhrát a udržet naději na postup. Sami jsme si zápas pokazili,“ sypal si popel na hlavu Bačo, jemuž ještě jednou před přestávkou zatrnulo, když si málem vstřelil vlastence.

Fotbalisté Zlína (v bílých dresech) se ve čtvrtek večer představili na hřišti moldavského mistra, týmu Šeriff Tiraspol.
Ševci po boji podlehli Šeriffu. Rozhodl Brazilec Jairo

„Přes chuml hráčů mi míč spadl na koleno, naštěstí Zlámal výborně zareagoval,“ setřel si pot z čela.

Osobně třetí vystoupení Zlína na půdě soupeře označil za nejlepší v dosavadním účinkování týmu v evropském poháru.

„Ovšem musíte se dívat na kvalitu soupeře, v Moskvě a Kodani to bylo mnohem náročnější. Nevím jestli to bylo soupeřovou nekvalitou, či naší kvalitou, ale měli jsme zde vyhrát,“ zopakoval bek Fastavu.

Zlínští měli v Moldávii blízko brance několikrát, především šance Mehanoviče s Džafičem volaly po gólu.

„Nejblíže brance jsme byli na konci, kdy domácí hráč vyhodil míč z vápna rukou, ale sudí neodpískal penaltu,“ nechápe ještě nyní zklamaný Ondřej Bačo, jehož zrak ale již nyní směřuje k pondělnímu domácímu derby se Slováckem.

„Bude to důležitý zápas,“ dodal.

Jednadvacetiletý stoper Zlína Ondřej Bačo byl povolán trenérem Lavičkou do české fotbalové reprezentace hráčů do jednadvaceti let.
Bačo vstřelil Moldávii dvě branky. Jednu trefu připsali Knejzlíkovi