ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - SLOVÁCKO B 0:1 (0:0)

V prvním poločase si mužstva nedala vůbec nic zadarmo, bylo se na co dívat. První dvě tutovky měli hosté, Sasín ani Semela ale neuspěli. V závěru poločasu zase podržel zálohu Slovácka dvěma výbornými zákroky gólman Fryšták, domácí pak po Sasínově ráně zachránilo břevno.

Po změně stran už diktovali tempo hry značně posílení hosté. „Gonda, Formánek i Racko zahráli výborně. Tak by to mělo vypadat, ať se mladí mají od koho učit,“ pochvaloval si trenér Jiří Dekař. Jeho svěřenci domácí Žďár tlačili kýžený gól ale ne a ne přijít. Až v předposlední minutě Semela krásně vyslal Kerbra, který dloubákem přehodil domácího gólmana - 0:1. „Hlavně v první půli to byl hodně těžký zápas, vyhrát jsme si ale zasloužili,“ shrnul Dekař.

Branka: 89. Kerbr. Slovácko B: Fryšták - Polák, Ruman, Formánek, Racko - Gonda, J. Čtvrtníček, Grim, Semela (90. Dolina) - Sasín (68. Pyclík), Kerbr (90. L. Čtvrtníček). Trenér: J. Dekař.