BRANKÁŘI

Vít Baránek– opora, vychytal sedm nul. Mohl by víc organizovat hru a mluvit, tím by si ulehčil práci. Jako kapitán se osvědčil.

Aleš Kořínek– trošku se povahově zklidnil. Jistota, že kdyby se Bary zranil, máme kvalitního gólmana.

OBRÁNCI

Lukáš Pazdera– hráč, který má předpoklady pro vrcholový fotbal, akorát je někdy zbytečně paličatý. Měl by víc naslouchat.

Zdeněk Kroča– po návratu zNěmecka se zdálo, že to bude skřípat, ale postupně se rozehrál kvelmi dobrým výkonům. Měl by zapracovat na důrazu vosobních soubojích. Očekávám od něj igóly.

Ivo Zbožínek– sKročou vytvořil vynikající dvojici. Inteligentní borec, skvěle čte hru. Ve Zlíně vyrostl ve velkého hráče. Pro nás je nepostradatelný idíky tomu, že dal na podzim čtyři branky.

Miloslav Penner– jeho levačka nám pomůže ve spoustě ošemetných situací. Těžko se přes něj přechází, je velmi důrazný. Vlastimil Vidlička– po letech stagnace šel jeho výkon nahoru. Je to díky tomu, že Vlasta začal na sobě daleko víc pracovat.

ZÁLOŽNÍCI

Václav Zapletal– střídá výkony dobré ihorší. Očekával bych, že na hráče základní sestavy bude víc tlačit.

Marek Zúbek– asi prožívá nejlepší sezonu za poslední roky. Dostal se do základní sestavy a hraje velmi dobře. Někdy mi uněj vadí přílišná komplikovanost rozehrávky.

Vít Vrtělka– doplácí na to, že se Zúbkem jsou dva na jeden post a spolu jim to moc nefunguje. Trpělivě si počkal na šanci a dokázal, že je platným členem kádru. Je to pro mě důležitýhráč.

Zdeněk Konečník– má výbornou levačku a střelu, nepodléhá nervozitě, může jít nahoru.

Pavel Elšík– studuje vysokou školu, ale to mě už nezajímá. Kdo půjde do kádru áčka, absolvuje všechny tréninky a nebude mít úlevy. Zkusíme ho vzimní přípravě zabudovat na jinýpost.

David Šmahaj– jeden znejkomplexnějších fotbalistů, které znám. Téměř uněj nevidím slabinu až na to, že dokáže podlehnout nekoncentrovanosti a náladovosti. Pokud zlepší myšlení, může se ještě hodně zlepšit.

Lukáš Opiela– už na jaře jsme měli spolu problémy ohledně jeho přístupu a nasazení. Ina podzim se to někdy objevilo, ale vzávěru ukázal, že to ,co od něj očekávám, umí hrát. Věřím, že tak bude dál pracovat.

Bronislav Otruba– stejný případ jako Elšík. Vzimě budou tito kluci muset makat ještě víc než ostatní. Budeme ktomu mít ispeciální tréninky, abychom znich vyždímali, co sedá.

ÚTOČNÍCI

Libor Žůrek– dal pět branek, to se od něj čekalo. Udělal kus práce, ale kdyby proměnil oněco víc šancí, byl by nejlepším ligovým střelcem.

Vladimír Malár– hráč, kterého diváci a novináři moc neocení, ale pro mě je strašně důležitý. Nesmírně pracovitý, na hřišti se prakticky nezastaví, svou aktivitou donutí soupeře chybovat.

Martin Vyskočil– škoda jeho zranění těsně po skončení přípravy, kterou měl vynikající. Potřebuje být fyzicky našlapaný. Vzávěru sezony byl už vpořádku a ukázal, že umí být platný. Má kariéru před sebou. Mohl by být vbudoucnosti jedním znejlepších českých útočníků.

Martin Bačík– byl snámi chvilku na konci podzimu, nejlepší střelec staršího dorostu, jde snámi vzimě do přípravy.

Jan Kraus– očekávali jsme, že bude jedním ztahounů mužstva, ale zranil se. Pevně věřím, že vzimě pořádně potrénuje a na jaře nám tovrátí.

Martin Bača– je dlouho vkádru, už by měl prokázat stabilizaci formy a víc přemýšlet uhry. Pořád ale věřím, že je to fotbalista budoucnosti a půjde nahoru.