1. FINÁLE: RANGERS ZLÍN – RIVERMEN MALENOVICE 9:3 (5:1, 3:2, 1:0)

,,Přestože jsme do utkání nastoupili v oslabené sestavě, pouze s osmi hráči v poli, tak jsme ve dvanácté minutě vedli 3:0. Vycházela nám totiž taktika rychlých brejků. V šestadvacáté minutě jsme si dokonce vypracovali náskok až na 8:3 a toto skóre soupeře definitivně zlomilo," našel podstatu první finálové výhry vedoucí kolektivu Rangersu Tomáš Bubrinka. ,,Zápas se nám vůbec nepovedl. Dělali jsme poziční chyby a byli jsme neškodní také střelecky," uznal obránce poraženého Rivermenu Jan Herman.

Branky: Šimíček 3, Skyba 2, Kadlčák 2, Šustek 2 – Baroňek, Herman, Rzesotto.

2. FINÁLE: RANGERS ZLÍN – RIVERMEN MALENOVICE 6:2 (3:1, 3:0, 0:1)

,,Druhé finále bylo zejména v první třetině hodně nervózní. Nicméně my jsme se v zápase ujali po trefě Kadlčáka znovu vedení 1:0. Vzápětí však srovnal stav Mahdal. Poté měl Rivermen několik velkých šancí, ale v této fázi střetnutí nás podržel gólman Terna.

Zatímco malenovický tým branky nedával, my jsme byli v první a druhé třetině v koncovce podstatně efektivnější. Zejména druhý gól Navrátila téměř od červené čáry nám hodně pomohl," přiznal po druhé partii o prvenství Tomáš Bubrinka.

,,Také ve druhém střetnutí jsme propadli v koncovce. Byli jsme sice útočnějším celkem, chvílemi jsme si vytvářeli velký tlak, ale góly dával soupeř," konstatoval hodně zklamaný Herman.

Branky: Kadlčák 2, Navrátil 2, Šimíček, Norek – Věchet, Mahdal.

3. FINÁLE: RANGERS ZLÍN – RIVERMEN MALENOVICE 5:2 (1:1, 1:1, 3:0) Konečný stav série: 3:0

,,Třetí duel jsme nezačali dobře. Dlouho jsme hráli zakřiknutě a nevytvářeli jsme si žádné příležitosti. Běhavější Rivermen byl víc jak polovinu zápasu lepší. Hrubá chyba v defenzívě malenovického celku na startu třetí části a následná třetí branka Jankoviče z brejkové akce však utkání znovu naklonila na naši stranu. Poté ještě skóroval Olša a náš titul definitivně pojistil při power play v poslední minutě Šimíček," radoval se ze zisku letošního šampióna v Malenovické lize Tomáš Bubrinka.

,,Ve třetím měření sil jsme podali nejlepší výkon. Dvakrát jsme krátce vedli, ale Jezdci vždy brzy dokázali vyrovnat. Ještě po zásahu Jankoviče jsme měli spoustu šancí, ovšem bez patřičného efektu. Nastřelili jsme pouze tyčku a břevno," litoval Jan Herman

Branky: Olša 2, Šustek, Jankovič, Šimíček – Rzesotto, Hofrichter.

Rangers: Terna – Machuta, Petr Bubrinka, Chmela, Zlámal, Nádvorník, Olša, Jankovič, Navrátil, Šimíček, Šustek, Norek, Skyba.

Rivermen: Kašpárek – Rzesotto, Bahula, Bartoňek, Herman, Hofrichter, Michal Kubis, Miloslav Hladký, Karásek, Kučera, Mahdal, Pešat, Sušina, Věchet. (hot)