„Šlo o jednostranně vedené utkání, které se téměř po celých devadesát minut odehrávalo na polovině soupeře. Soupeř se na úzkém hřišti celou dobu bránil," pustil se do hodnocení pro klubové stránky Pulpit, který od tohoto týdne již upustil od fyzicky náročného drilu a ke slovu se pozvolna dostává pilování herní stránky.

A to se projevilo i včera, kdy zlínský tým prakticky neustále bušil na vrata soupeře. O výsledku přitom rozhodl již do přestávky, přičemž až za stavu 6:0 dovolil domácím alespoň čestný úspěchu.

„Sedmkrát jsme se střelecky prosadili, což beru jako povzbuzení do závěrečné fáze přípravy. Na druhou stranu řadu dalších šancí jsme neproměnili. Každopádně utkání splnilo svůj účel, kluci se střelecky chytili a ověřili si, že góly střílet pořád umějí," potěšilo Pulpita, jenž opět poslal do hry dvě jedenáctky.

„Do sobotního domácího duelu se Zbrojovkou Brno (od 18 hod.) nasadím základní jedenáctku, která se nám v tuto chvíli jeví jako nejsilnější směrem k mistrovským utkáním," potvrdil Martin Pulpit.

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM – FASTAV ZLÍN 1:7(0:3)

Branky Zlína: Železník, Bartolomeu, Malcharek, Hájek, Kurtin, Koukal, Poznar.

Zlín – I. poločas: Žukowski – Jasenský, Hubáček, Jurič, Pazdera – Holík, Motal, Bartolomeu – Bankovič, Malcharek, Železník.

II. poločas: Dostál – Benčík, Hájek, Malý, Jurič – Koukal, Koutný, Matejov – Kurtin, Poznar, Červenka. Dále střídali: Kopečný, Nehoda. Trenér: M. Pulpit.