Trenér Hoftych věří v podporu fanoušků

ZLÍN - Do dnešního 23. kola první fotbalové ligy vstoupí z regionálních týmů pouze zlínská Tescoma, která před televizními kamerami hostí Mladou Boleslav. Slovácko nastoupí zítra v Brně.

18.4.2007

BITVA O BODY. V posledním domácím utkání fotbalisté Zlína porazili Spartu, zopakují stejný výkon i dnes proti Mladé Boleslavi?Foto: Petr Fojtík

TESCOMA ZLÍN - MLADÁ BOLESLAV

Dnes ve 20.15 hodin bilance:5 zápasů:1- 2- 2, skóre 5:7, 1. zápas:0:2 Z domácích nevyprchal pocit křivdy z utkání v Příbrami, kde po penaltě ztratili vítězství. "Ukradli nám dva body. Musíme si je doma vybojovat zpět poctivou prací," řekl trenér Pavel Hoftych. Tescomě bude scházet záložník Opiela, který za vyloučení v Příbrami vyfasoval dvouzápasový trest. "Máme dostatečně široký kádr, takže nebude problém Opielu nahradit," tvrdí Hoftych.

Touží po tom, aby jeho tým přišli podpořit fanoušci, stejně jako tomu bylo v posledním domácím duelu proti Spartě. Na zlínskou Letnou tehdy přišlo více než čtyři a půl tisíce diváků. "Boleslav je z hlediska atraktivnosti srovnatelná se Spartou. Má vynikající zálohu v čele s Abrahamem a Matějovským, v útoku září nejlepší ligový střelec Pecka. Musíme si dát velký pozor," varuje zlínský kouč. Mladoboleslavský trenér Dušan Uhrin si je dobře vědom, že jeho celek čeká náročný souboj. "Zlín hrál v Příbrami v prvním poločase moc dobře," uvedl.

Předpokládaná sestava Zlína: Zlámal - Vidlička, Švach, Zbožínek, Penner - Kraus, Šmahaj, Vrtělka, Červenka - Vyskočil, Bača.
program 23. kola

Dnes - 18.00: České Budějovice - Sparta Praha (1. zápas:0:3), Teplice - Příbram (3:0), Ostrava - Most (1:2), Slavia Praha - Plzeň (4:0). Zítra - 17.15: Liberec - Jablonec 97 (1:1), 19.30: Brno - Slovácko (0:0), Olomouc - Kladno (2:3).

18.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Zleva: z volebních štábů ANO 2011 a SPD.
43

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhé SPD a třetí KDU-ČSL

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.

Fryšara nevěděl, jak slavit gól. Úžasná euforie, zářil

Ani jsem nevěděl, jak mám slavit. Prostě jsem zvedl ruce a díval se okolo,“ vykládal Štěpán Fryšara, 19letý útočník hokejistů Aukro Berani Zlín, který v nedělním zápase s Plzní svou premiérovou trefou stáhl náskok na 3:4 a zařídil parádní infarktovou koncovkou bod za porážku 4:5 po samostatných nájezdech.