Ostuda! Zlín nestačil na Třinec a v poháru skončil

ZLÍN - Fotbalisté Tescomy Zlín prohráli v druhém kole Poháru ČMFS v Třinci na penalty 4:5 a jsou po Olomouci a Ostravě třetím prvoligovým týmem, který se v soutěži rozloučil.

13.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

TŘINEC - TESCOMA ZLÍN 1:1 (1:1), na penalty 5:4

V normální hrací době skončil zápas nerozhodně 1:1 a rozhodnutí padlo až v šesté sérii penalt: zlínský Zbožínek neproměnil, naopak domácí Brezničan překonal brankáře Baránka a zajistil Třinci postup. Tescomě přitom vyšel vstup do utkání a už v páté minutě po akci Zúbka se Žůrkem doklepl míč do prázdné branky Malár.

Třinci se ale podařilo v 26. minutě vyrovnat, po chybě hostující obrany skóroval Malíř. Od té doby už domácí fotbalisté, kteří hráli poprvé pod vedením nového trenéra Miroslava Kouřila, diktovali tempo a favorizovaného soupeře nepustili do žádné vážnější šance.

„Brzy jsme sice získali náskok, Třinec ale využil nedůraznou hru naší obrany a vyrovnal. Ve druhém poločase nás soupeř přehrál a zaslouženě postoupil,“ řekl trenér Zlína Pavel Hoftych. Třinec se v třetím kole utká se Slováckem, které jako jediný celek z regionu zůstalo v Poháru ČMFS.

Branky: 26. Malíř - 5. Malár. Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Slavík. Diváci: 821.
Zlín: Baránek - Vidlička, Kroča, Zbožínek, Penner - Šmahaj, Vrtělka, Zúbek (66. Konečník), Zapletal (81. Pazdera) - Malár, Žůrek. Trenér: Pavel Hoftych.

soutěž o permanentku

13.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

V českých volbách prohrála celá země, zní ze zahraničí

České parlamentní volby zaznamenala mnohá světová média. Přinášíme vám výběr z jejich ohlasů.

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ PŘÍMÝ VSTUP DO VOLEBNÍCH VÝSLEDKŮ / Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků.

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.