MLADCOVÁ B – SPYTIHNĚV B 3:0 (3:0)

Po opatrném začátku se Mladcovští prosadili po čtvrthodině hry, když pěknou kombinaci zakončil Hradil. Zanedlouho přidal druhý gól Petlach, který ještě těsně před přestávkou překonal hlavou brankáře hostí potřetí. Ve druhém poločase byli zpočátku aktivnější hosté, ale domácí obrana je do větší šance nepustila. V závěrečných dvaceti minutách si pak domácí vypracovali pět vyložených gólových šancí, ale skóre se již kvůli nepřesné koncovce neměnilo.

Branky: 22. a 41. Petlach, 15. Hradil. Rozhodčí: Matucha, 80 diváků. Mladcová B: M. Černý – O. Struška, Sedláček (57. D. Novák), Fröhlich, J. Novák (84. Kostrhún) – Sovják (16. J. Černý), Hamerník, Pantlík, Luňák – Hradil, Petlach. Spytihněv B: Bilíček – Přikryl, Kučera, Horníček (29. Kowalczyk), Tomaštík (59. Vykoukal), Fišer, Kraváček, Vaculík, Zbožínek, Rizovski (74. Ulman), Polášek.

ŽLUTAVA – KUDLOV 3:0 (1:0)

Žlutavští splnili roli favorita a jednoznačně porazili Kudlov rozdílem tří gólů. Úvod utkání byl z obou stran opatrný, postupem času ale domácí převzali iniciativu a čím dál více zaměstnávali obranu hostů, potažmo jejich gólmana. Ve 25. minutě byl blízko gólu Husár, ale trefil pouze tyč. O osm minut později se již domácí radovali, když první gól zařídil Tyl. Po změně stran začalo hustě pršet, což mělo vliv na úroveň hry. V 50. minutě opět orazítkoval tyč Husár. Po hodině hry proměnil pokutový kop Tyl a o utkání vzhledem k dešti a střelecké impotenci hostů bylo rozhodnuto. V závěru ještě pečetil výsledek střídající teprve šestnáctiletý Pokorník.

Branky: Tyl 2, Pokorník Š. Rozhodčí: Novák, 60 diváků. Žlutava: Stratil – Mišurec M., Brázdil, Lapčík, Novák, Kašík, Kneisl (65. Polák), Bůžek, Tauš (86. Goiš J.), Tyl, Husár (82. Pokorník). Kudlov: Krčmařík – Kalamar, Adamík, Kučera, Kalenda, Pavčlák, Lambok, Šifel, Petrželka, Jungwirt, Čermák.

VELKÝ OŘECHOV – RACKOVÁ 6:1 (5:1)

Velký Ořechov začal svižně a hned na začátku si vytvořil několik šancí. Jako první se do střelecké listiny zapsal obránce Kůra, jehož nepřesný centr skončil za zády bezmocného brankáře hostí. Hosté vzápětí odpověděli po hrubé chybě Mahdala. Poté se již prosazovali jen domácí. Do konce poločasu to stihli Sedlář, Minařík M., Juřík a Svízela. Poločas tedy skončil přesvědčivým rozdílem 5:1. Ve druhé půli se již nehrál tolik pohledný fotbal. Navíc se posledních 15 m

Branky: Kůra, Sedlář, Juřík J., Svízela, Minařík M., Juřík R. – Čechák. Rozhodčí: Belka, 100 diváků. Velký Ořechov: Sedlář A. – Kostelník, Baďura, Kůra, Mahdal – Minařík M., Maňásek, Sedlář (Juřík J.), Svízela – Juřík R. (Talaš), Minařík T. (Grossert).

PASEKY B – DOUBRAVY 2:1 (1:0)

Domácí rezerva doplněná o dorostence vlétla na soupeře a po čtvrt hodině hry si vykoledovala penaltu, kterou ale Křepelka zahodil. Udeřilo o deset minut později, když centr Patrika Pinkase nekompromisně uklidil do brány Vach. Snaživému soupeři se však podařilo vyrovnat po hodině hry, když potrestal hrubici obránců. Zpět do vedení ale Paseky dostal Lísal, který zužitkoval centr Tomického. V závěru Doubravy fyzicky odpadly, přičemž domácí následně zahodili další minimálně tři vyložené šance.

Branky: Vach, Lísal – nehlášeno. Rozhodčí: Uhlár, 150 diváků. Paseky: Čáp – Šoula, Tomický, Krčmář, Pagáč – Kopečný, Křepelka, Lísla, Pinkas – Macenauer, Vach. Střídal: Slavický. Trenér: Hlavňovský, ved. týmu: Petr Pinkas.

DOBRKOVICE – JAROSLAVICE B 3:1 (1:0)

Ve vyrovnaném duelu jako první udeřili domácí, když ve 25. minutě proměnil nařízený pokutový kop Vítek. Rezervě Jaroslavic se podařilo vyrovnat po hodině hry Hrazdirou. Rozhodující okamžiky zápasu přišly čtvrt hodiny před koncem, kdy v rozmezí pěti minut se dvakrát ze standardní situace trefil Hanačík a zajistil Dobrkovicím cenné tři body.

Branky: Hanačík 2, Vítek – Hrazdira. Rozhodčí: Hruška, 50 diváků. Dobrkovice: Hutěčka – Máťa, Řezníček, Vítek, Zapletal – Fuglík R., Fuglík D., Hanačík, Kašný – Mudrák, Staněk.

PROVODOV B – HŘ. ÚJEZD

odloženo na 19. 8. 2011

HVOZDNÁ B – TRNAVA 1:9 (1:3)

Trnava ve Hvozdné potvrdila, že to letos s postupem myslí vážně a již po 35 minutách hry vedla zásluhou čistého hattricku Romana Bořuty 3:0. Domácí rezervě se sice podařilo z ojedinělého protiútoku před přestávkou snížit, ovšem to bylo z jejich strany vše. Po hodině hry byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Martin Čala, ale favorizovaná Trnava i v deseti hráčích dokázala Hvozdné nasázet ještě dalších šest branek, přičemž druhého hattricku v jejím dresu dosáhl Petr Sedláček.

Branky: nehl. – R. Bořuta 3, P. Sedláček 3, Krajča 2, Hradilík. Rozhodčí: Zavadil, ČK: 60. M. Čala, 50 diváků. Trnava: Váhala – M. Čala, Chytil, St. Čala, Kresta – Hradilík, Zbranek, R. Bořuta, Sedláček – Malčík, Toufar Marek (10. Martin Krajča). Trenér: Stanislav Chytil.

ZÁDVEŘICE – JASENNÁ 0:2 (0:1)

Jasenná vstoupila do utkání aktivně a hned ve 2. minutě měl šanci J. Zicha. O čtyři minuty později skončil centr aktivního J. Zichy na břevně. Z protiútoku zahrozily také Zádveřice. V dalším průběhu se zápas odehrával především ve středu hřiště bez vážnějších šancí. Až ve 42. minutě centroval J. Zicha a hlavičku L. Smilka zastavila tyč. Zasloužené branky se Jasenná dočkala ve 44. minutě, kdy Čala vysunul Polácha a po jeho centru se hlavou prosadil Maliňák – 0:1. Klid do jasenských řad přinesla 57. minuta, kdy Maliňák dělovkou z velkého vápna prostřelil gólmana domácích – 0:2. Zápas mohl definitivně rozhodnout P. Jurčák, ale jeho dalekonosná pumelice šla od břevna na brankovou čáru. Po zbytek utkání si Jasenná hlídala výsledek. Zádveřice si nevypracovaly žádnou šanci, z brejků byli naopak nebezpeční hosté, ale branky se už diváci nedočkali.

Branky: Maliňák 2. Rozhodčí: Veselý, 100 diváků. Jasenná: M. Kovář – T. Zicha, Čala, T. Kovář, Bajza, Maliňák, P. Jurčák, O. Polách (78. Bělíček), L. Smilek (89. Mi. Řezníček), P. Zicha, J. Zicha (70. A. Smilek). Trenér: Ma. Řezníček. Vedoucí mužstva: P. Polách.

VŠEMINA – NEUBUZ 7:0 (1:0).

Los prvního kola svedl proti sobě v derby zápase dvě sousední obce. Utkání přilákalo jako vždy pěknou návštěvu. Od začátku měli více ze hry domácí, ze svých šancí však vytěžili jen jeden gól. Ve 31. minutě se po dorážce z první trefy v novém dresu radoval Libor Mikšík. Do poločasu mohla Neubuz srovnat, ale dvě tutovky zneškodnil brankář Všeminy Petr Gajdošík. Hosté tak rozvlnili síť pouze po ofsajdu, kdy lajnu hlídal jako rozhodčí – laik sobotní druholigový střelec v barvách Tescomy Zlín Lukáš Železník. Ihned po rozehrávce druhé půle doputovala přihrávka Tomáše Holíka na kopačky Antonína Burši, který navýšil vedení Všeminy. Ve 49. minutě už to bylo 3:0, když tváří v tvář gólmanovi hostů Pavlasovi nezaváhal Dušan Karlík ml. Neubuz se nadále snažila korigovat, vynutila si i převahu, kterou však nezužitkovala. Totální k.o. přineslo rozmezí 73.-77. minuty, kdy Všemina vstřelila další čtyři góly. Během čtyř minut navíc vystřihl hattrick Tomáš Holík. Utkání se poté jen dohrávalo. Všemina si proti tradičnímu soupeři připsala po dlouhé době domácí vítězství, navíc vysokým rozdílem, a tak mohli hráči při odchodu do šaten vystřihnout divákům populární rybičku.

Branky: Tomáš Holík 3, Antonín Burša 2, Libor Mikšík, Dušan Karlík ml. Rozhodčí: Měřička, 150 diváků. Neubuz: Pavlas – Trunkát, Ševců, Šebesta, Zubíček J., Hargaš, Březík, Vrba, Zubíček Z., Pšenka, Gerych. Střídali: Štěpán, Minařík. Všemina: Gajdošík – Ježík, Burša M., Vala, Pavelka – Mikšík, Polách, Karlík st., Karlík ml. (Rupa) – Burša A. (Martinů), Holík.

LUTONINA – SK VIZOVICE B 0:1 (0:1)

V prvním poločase měla více ze hry rezerva Vizovic, která se také po půlhodině hry dostala do vedení, když zaváhání obrany ztrestal po pěkné akci Lukaštík. Po změně stran domácí přidali, vyrovnali hru, ale mnoho šancí si nevypracovali. Naopak fotbalovější soupeř si již vítězství pohlídal.

Branka: Lukaštík. Rozhodčí: Manďák, 50 diváků. Lutonina: Gergůrek – Macek, Vičánek, Zámečník, Tomanec – Gerža, Starýfojtů, Šišlák, Světlík – Jurčák, Drga. Střídali: Kráčalík, Drda.

KAŠAVA B – LUŽKOVICE B 1:0 (0:0)

Utkání bylo po celý čas vyrovnané s minimem šancí na obou stranách. Hosté za celý zápas jen dvakrát nebezpečně vystřelili na branku, ale jejich pokusy zneškodnil dobře chytající brankář Langer. Zápas pro diváky nebyl nikterak atraktivní. Domácí strhli výhru na svoji stranu až pět minut před koncem, kdy se z úhlu prosadil Smetana. Branka: 85. Smetana. Rozhodčí: Šimek, 50 diváků.

ŠTÍPA B – VESELÁ B 1:2 (0:1)

Úvodních dvacet minut patřilo hostům, kteří se po čtvrthodině hry navíc ujali vedení, když odražený míč od tyče usměrnil do brány hrající trenér Gajdošík. Po změně stran rezerva Štípy přidala, za což byla chvíli po přestávce odměněna vyrovnávající brankou Šebíka. Rozhodnutí přišlo deset minut před koncem, kdy po třech dlouhých autech se míč dostal až ke Gajdošíkovi, který centrem vybídl ke skórování Juráska. Béčko Veselé si již v závěru takticky vítězství pohlídalo.

Branky: Šebík – Gajdošík, Jurásek. Rozhodčí: Matucha, 50 diváků. Veselá B: Blažek – Červenka, Žůrek, Macík, Řihák – Odstrčilík, Jurásek, Luňák ml., Křižka – Gajdošík, Némeš. Střídali: Luňák st., Vrla.

JESTŘABÍ – LIPOVÁ 4:2 (2:0)

První dějství patřilo domácím, kteří šli do vedení po samostatné akci a střele k tyči Romana Hnila. Do přestávky ještě udeřil Gabriš, který překvapil brankáře trefou z rohového kopu. Klid do řad Jestřabí vnesl chvíli po změně stran hlavičkou J. Hnilo. Snaživá Lipová sice následně snížila Kleinem, ale na tuto trefu reagoval čtvrtým gólem opět Roman Hnilo. V samém závěru ještě hosté Kleinem výsledek korigovali.

Branky: Hnilo R. 2, Gabriš, Hnilo J. – Kelin 2. Rozhodčí: Divácký, 100 diváků. Jestřabí: Hůdek – J. Marek, L. Marek, Kříž, Šprta, Gabriš, Juřenčák, Mudrák, Spáčil, R. Hnilo, Floreš. Střídal: J. Hnilo. Trenér: Pavel Mihalík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Petrůvka – Horní Lhota 2:2 Gergela, Juřica J. – Šenovský, Bernátek, Šanov – FC Vizovice 3:1 Chlebana 2, Kročil ml. – Horák, Divnice – Bohuslavice n. Vl. 4:1 Polách 2, Urbaník st. 2 – Janáček, Loučka – Sehradice B 1:2 Chytil – Hofschneider 2, Tichov – Rudimov 2:3 Stružka O., Baďura – Skočovský J., Otava, Pukýš.