„Brankáři byli rozděleni do pěti kategorií a ty měli na starosti trenéři brankářů – Daniel Richter, Petr Holaň, Zdeněk Jokl, Dominik Matěj a Martin Juřička

Tímto Akademie děkuje trenérům za svůj čas a energii. Cílem tréninku bylo, ať si to každý brankář užije, odnese si nové zážitky (hlavně ti nejmenší), získá další dovednosti a pozná nové kamarády. Dle reakcí brankářů, v průběhu a po tréninku, vládla spokojenost a to je smysl naší práce. Budeme se na všechny brankáře a brankářky těšit zase na dalších akcích naší brankářské akademie," hodnotí úspěšnou akci hlavní organizátor z Moravsko-slezské brankářské akademie Lubomír Hnilo.

„S brankářskou akademií pracujeme v klubu dlouhodobě, navíc Luboš Hnilo v minulosti v našem oddílu trénoval mládež. Během roku probíhají na hřišti ve Slavičíně společné tréninky pod vedením Jiřího Kizi, který působí také v brankářské akademii. V minulém roce se u nás ukázkový trénink již uskutečnil a všichni si jej pochvalovali. Proto i letos jsme organizátorům z akademie vyšli vstříc a propůjčili jsme jim šatny a hřiště v Hrádku zdarma. Podle ohlasů mladých brankářů, se jim i letošní akce velice líbila a určitě ji zopakujeme i v příštím roce," dodal sekretář FC TVD Slavičín Petr Koseček.

Autor: Petr Koseček