OPAVA B - VAL. MEZIŘÍČÍ 5:1 (3:0)

Rezerva druholigové Opavy pod vedením trenéra Josefa Muchy ukázala, že má letos silný kádr. Od prvních minut se na branku Maliny valil jeden útok za druhým. Již ve 3. minutě ztratil hostující Navrátil míč a domácí šli do vedení 1:0. O osm minut později po chybě ve středu obrany domácí zvýšili na 2:0.

Další dvě šance zlikvidoval brankář Malina. Kapituloval až ve 29. minutě. Domácí rozehráli nakrátko rohový kop a po dorážce to bylo 3:0. Hosté se ke slovu dostali až v závěru poločasu. Viskupič se dostal do šance, ale mířil vedle. Záhy šanci Horákovi chytil domácí gólman. Druhý poločas nabídl podobný obrázek. Rychlá křídelní hra dělala Valachům problémy. „Myslím si, že Opava B byla silnějším soupeřem než pohárové Vítkovice. Na našich hráčích byla ale znát únava ze dvou uplynulých zápasů,“ postěžoval si sportovní manažer Valašského Meziříčí Petr Zahradníček. Domácí dovolili hostům zkorigovat až v poslední minutě, tečovanou střelou z 25 metrů snižoval Michálek.

Val. Meziříčí: R. Malina - Michálek, Šťástka, Bartecký, Guráš - Navrátil, Mydlo, Horák, Macíček - Neuberger, Viskupič. Střídali: Kudělka, Nikolič.