VV: oddílům byly zaslány vyúčtování vkladů za jaro 2009, včetně poplatku za startovné. Vklady je nutné uhradit do 31. září 2009. Vklady nebudou hradit následující oddíly: Zubří, Zlín, Kroměříž, Uh. Brod, Zlechov. Případné dotazy na vyúčtování řešte se sekretářem KFS p. Radovanem Lukášem.
VV oznamuje, že do 31. září 2009 můžou kluby žádat o dotace na zimní halové turnaje mládeže, turnaje se musí uskutečnit do 31.12.2009. Bližší informace na webu ZL KFS.

Trenérsko-metodická komise Zlínského KFS připravuje na období listopad 2009 až leden 2010 školení trenérů UEFA „B“ licence. Zájemci z řad trenérů s licencí „C“ se mohou na toto školení přihlásit vyplněnou a odeslanou (na Zlínský KFS) přihláškou – formulář najdete na webových stránkách ZL KFS. Konečný termín přijetí přihlášek ke studiu B licence v uvedeném období je 14.10.2009. Poté bude každý z přihlášených posluchačů obeznámem s termínem přijímacích zkoušek(pokud budou nutné z důvodu vysokého zájmu o licenci) a dalších podrobnostech pořádaného školení. Bližší informace podá profesionální trenér mládeže p.Petr Zapletal - mobil 605251704.

STK: kontumační výsledek KS dorostu sk. A: Dol.Bečva – Fr. Lhota 3:0 kont. (hosté se k utkání nedostavili), KS dorostu sk. B: Strání-Hluk 3:0 kont. (hosté se k utkání nedostavili)

Pokuta: 3.000,- Kč: Fr. Lhota (nedostavení se k utkání dorostu Dol. Bečva-Fr. Lhota), Hluk (nedostavení se k utkání dorostu Strání-Hluk), 500,- Kč: 1. Valašský FC (nedostatečná příprava na utkání Spytihněv-1.Valašský FC), Slušovice (pozdní zahájení utkání Slušovice-Morkovice vinou domácího oddílu), 200,- Kč: Kněžpole (nevhodný komentář hlasatele při utkání Kněžpole-Dol.Němčí).

DK: zastavení činnost nepodmíně od 29.8.2009: 6 SU: Hrnčíř Petr (Morkovice-žák), 4 SU: Drda Milan (Vidče), 3 SU: Blažek Radek (1.FC Slovácko C), Jurák Vojtěch (Prakšice), Hejda Michal (Sušice), Martinec Petr, Sotolář Jiří (oba J.Otrokovice), 2 SU: Čunek Libor (Podkop. Lhota), Rozum Karel (Fryšták), Šnajdr Vladimír (J.Otrokovice), 1 SU: Růžička Daniel (Janová), Velikovský Karel (Fryšták), Koplík Martin (J.Otrokovice), Benedikt Miroslav (Kelč-dorost), Navrátil David (Louky-dorost),

Pokuta: 1.000,- Kč: Slušovice (urážky hl. rozhodčího a zbavení funkce pomezního rozhodčího při utkání Boršice-Slušovice).
Žádost o změnu trestu: Babušík Josef, Matulík Vladimír, Polák Vladimír, Němeček Pavel (všichni Prakšice) žádostem se nevyhovuje. Chytil Robin (Hluk) žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 2.9.2009.

Upozornění: vzhledem ke kvalifikačnímu utkání ČR-San Marino v Uh. Hradišti se zasedání DK Zl KFS koná dne 9. září 2009 v době od 14.30 do 15.30 hodin.

KP dohrávky
Holešov - Luhačovice 8. 9. 17.00 Bělunek Kypr Konečný P. (Kubíček)
Morkovice - Vsetín ÚT 8. 9. 16,30 Zpěvák Dostálek Filipenský (Babušník)

I.A sk. B
Nedachlebice - Dolní Němčí 10. 9. 17,00 Mikoška Mikula M. Havránek

KP-SZ II.kolo
V. Otrokovice - Kunovice 8.9.09 16,00 Růžička
J. Otrokovice - Val.Meziříčí 10.9. 09 16,00 Schmid
Kroměříž „B“ - Uh.Brod 10.9.09 16,00 UT Olša
Bojkovice - Vsetín 10.9.09 17,30 Toman
Chropyně - Paseky Zlín 10.9.09 16,00 UT Ondo
V.Karlovice - Slušovice 10.9.09 16,00 Skalický
Bystřice p/H. - Brumov 10.9.09 16,00 Novák

KP-MZ II.kolo
V.Otrokovice - Kunovice 8.9.09 17,45 Růžička
J.Otrokovice - Val.Meziříčí 10.9.09 17,45 Schmid
Kroměříž „B“ - Uh.Brod 10.9.09 17,45 UT Olša
Bojkovice - Vsetín 10.9.09 16,00 Toman
Chropyně - Paseky Zlín 10.9.09 17,45 UT Ondo
V.Karlovice - Slušovice 10.9.09 17,45 Skalický
Bystřice p/H. - Brumov 10.9.09 17,45 Novák

KS MŽ + SŽ
Koryčany -Staré Město 10.9 16.00 17,45 Pokorák
Uherský Ostroh - Dolní Němčí 10.9 16.30 18,15 Kotačka

1. dorostenecká liga
1.FC Slovácko -B. Ostrava 9.9. 11.00 a 13.15 Širůch ČMFS Straka Martin Bartoň

MSŽL
1.FC Slovácko - FC Brno 10.9. 10.00 11.45 Nedakonice Bartoň Zpěvák Dostálek

KP muži VI. kolo 13.9.09 16:00
Spytihněv - Slušovice So ÚZM Vrána Bělunek Ondo (Vrba)
Vsetín - 1.Valašský FC So ÚZM Tyršova Stodůlka Březáček Valčík (Juřica)
Chropyně - Morkovice So ÚZM Schnürmacher Šťastný Walner (Ligas)
Luhačovice - Vel. Karlovice Ne 10:15 UT Veselský Schmid Krajča (Hubál)
Nedašov - Ostr.Nová Ves Ne ÚZM JmKFS BRNO JmKFS BRNO Mejzlík (Vala)
Bystřice p/H - Vigantice So ÚZM Schmid Bernatík Prokop (Kubíček)
Provodov - Holešov So ÚZM Holub Kypr Zpěvák (Mikulička)
Kateřinice - Hluk So ÚZM Dostálek Konečný P. Krajča (Valůšek)

I.A-A VI. kolo 13.9.09 16:00
Lidečko - Juřinka Ne ÚZM Kneisl Z. Hrbáček Stodůlka
Vlachovice - Brumov B So ÚZM Žniva Skalický Dokoupil (Nedbal)
Hutisko - Lukov Ne ÚZM Mikoška Mikula M. Vitásek (Palacký)
Lůžkovice - Příluky Ne ÚZM Houdek Šťastný Dostálek
Podk. Lhota - Dolní Bečva Ne Trnava Havránek Růžička Krajča
Val.Klobouky - Hrachovec Ne ÚZM JmKFS BRNO JmKFS BRNO Poláček (Holčák)
Zubří - Vidče Ne ÚZM Novák Polaštík Žniva

I.A-B VI. kolo 13.9.09 16:00
Mladcová - Újezdec Ne ÚZM Skalický Walner Konečný P.
Žalkovice - Kvasice Ne ÚZM Malota Schmid Veselský
Zborovice - Prakšice Ne ÚZM Šubík Bernatík Ondo
Březolupy - V.Otrokovice B Ne ÚZM Janča Toman Prokop
Kněžpole - 1.FC Slovácko C Ne 10,15 Poláček Novák Filipenský (Babušník)
Boršice - Ořechov Ne ÚZM Filipenský Zpěvák Walner

I.B-A VI. kolo 13.9.09 16:00
V.Karlovice B - Val.Bystřice Ne ÚZM Karolinka Blažek
Choryně - Poličná So ÚZM Mičkal
Hovězí - Val.Příkazy Ne ÚZM Perutka (Macskai)
Podlesí - Horní Lideč Ne ÚZM Zubek
Val.Meziříčí B - Zašová So ÚZM UT Křenek
Prostř.Bečva - Janová Ne ÚZM Nevrla
Lhota u Vs. - Val.Polanka Ne ÚZM Daněk
Křenek

I.B-B VI. kolo 13.9.09 16:00
Těšnovice - Lubná Ne ÚZM Kotačka
Slavkov p/H - Malenovice Ne ÚZM Olša
Míškovice - Slavičín B So ÚZM Slavík
Louky - Kelč So ÚZM Schmidt
Štítná n/Vl. - Fryšták Ne ÚZM Ruman
Hulín - Holešov B Ne ÚZM Vlašic (Goňa)
Vizovice - Rusava So ÚZM Chramcov Jos.

I.B-C VI. kolo 13.9.09 16:00
Sušice - Zlámanec Ne ÚZM Družbík
Hluk B - Osvětimany Ne 10:00 Pokorák
Šumice - Uh.Ostroh Ne ÚZM Chramcov Jos.
Zlechov - Jalubí Ne 10:00 Mihálik Chaloupka
Strání - Koryčany Ne ÚZM Měšťánek
Otrokovice - Bojkovice Ne ÚZM Nový st. Březáček
Kudlovice - Slavkov Ne ÚZM Schmidt Šimon

KP-SD IV. kolo 13.9.09
Morkovice - Napajedla So 10:00 UT Filipenský
Dolní Němčí - Brumov So 10:00 Janča
1.Valašský FC - Kelč So 10:00 UT Bělunek
Kunovice - Val.Meziříčí So 10:00 UT Šťastný
Boršice - Chropyně So 10:00 Houdek
Slušovice - Paseky Zlín So 10:00 Prokop

KP-MD IV. kolo 13.9.09
Morkovice - Napajedla So 12:15 UT Filipenský
Dolní Němčí - Brumov So 12:15 Janča
1.Valašský FC - Kelč So 12:15 UT Bělunek
Kunovice - Val.Meziříčí So 12:15 UT Šťastný
Boršice - Chropyně So 12:15 Houdek
Slušovice - Paseky Zlín So 12:15 Prokop

KSD-A VI. kolo 13.9.09
Mladcová - Slavičín Ne 13,45 Konečný P.
Chvalčov - Francova Lhota Ne 13,00 Olša
Holešov - Hulín So 10:00 Všetuly Slavík
Podlesí - Vel.Karlovice So 13,00 Perutka
Štítná n/V - Dolní Bečva Ne 13,45 Ruman
Val.Klobouky - Bylnice Ne 13,00 Poláček
Vizovice - Vlachovice Ne 13,00 Mičkal

KSD-B VI. kolo 13.9.09
Rataje - Újezdec Ne 13,00 Kotačka
Luhačovice - Havřice So 10:00 UT Havránek
Prakšice - Uh.Ostroh So 16,00 Vlašic
Louky - Ostr.N.Ves Ne 10:00 Daněk
Strání - Roštění Ne 13,45 Měšťánek
J.Otrokovice - Bojkovice Ne 13,45 Nový stadion Březáček
Nedachlebice - Hluk Ne 13,45 Chramcov Jos.

KP-SZ VI. kolo 13.9.09
V.Otrokovice - Kroměříž „B“ So 9:30 Malota
Bojkovice - J.Otrokovice Ne 11:00 Janča
Chropyně - Kunovice So 9:30 UT Novák
V.Karlovice - Val.Meziříčí Ne 9:30 Křenek
Bystřice p/H. - Uh.Brod So 9:30 Polaštík
Brumov - Vsetín So 9,30 Valčík
Slušovice - Paseky Zlín Ne 9:30 Havránek

KP-MZ VI. kolo 13.9.09
V.Otrokovice - Kroměříž „B“ So 11:15 Malota
Bojkovice - J.Otrokovice Ne 9:30 Janča
Chropyně - Kunovice So 11:15 UT Novák
V.Karlovice - Val.Meziříčí Ne 11:15 Křenek
Bystřice p/H. - Uh.Brod So 11:15 Polaštík
Brumov - Vsetín So 11,15 Valčík
Slušovice - Paseky Zlín Ne 11:15 Havránek

KS-SZA IV. kolo 13.9.09
Val.Meziříčí B - Juřinka So 9:30 UT Kneisl Z.
Vlachovice - Val.Klobouky So 9:30 Poláček
Holešov - Štítná n/Vl. Ne 9:30 Střelnice Slavík
Nedašov - Hulín Ne 9:30 Hrbáček
Poličná - 1.Valašský FC B So 9:30 Nevrla
Slavičín - Horní Bečva So 9:30 Březáček

KS-MZA IV. kolo 13.9.09
Val.Meziříčí B - Juřinka So 11:15 UT Kneisl Z.
Vlachovice - Val.Klobouky So 11:15 Poláček
Holešov - Štítná n/Vl. Ne 11:15 Střelnice Slavík
Nedašov - Hulín Ne 11:15 Hrbáček
Poličná - 1.Valašský FC B So 11:15 Nevrla
Slavičín - Horní Bečva So 11:15 Březáček

KS-SZB IV. kolo 13.9.09
Morkovice - St.Město Ne 9,30 UT Ondo
Hluk - Kvasice So 9:30 Kotačka
Nedakonice - Strání So 9:30 Dostálek
Uh.Ostroh - Koryčany So 9:30 Toman
Boršice - Luhačovice Ne 9:30 Zpěvák
Napajedla - Dolní Němčí Ne 9:30 UT Šubík

KS-MZB IV. kolo 13.9.09
Morkovice - St.Město Ne 11,15 UT Ondo
Hluk - Kvasice So 11:15 Kotačka
Nedakonice - Strání So 11:15 Dostálek
Uh.Ostroh - Koryčany So 11:15 Toman
Boršice - Luhačovice Ne 11:15 Zpěvák
Napajedla - Dolní Němčí Ne 11:15 UT Šubík

1. liga dorostu
1. FC Slovácko B. Ostrava 12.9.09 11,00 13,15 Širůch ČMFS Straka Mejzlík

MSDL starší a ml. dorost MSDD
TESC Zlín B Hlučín Ne 11,00 13,15 Drápal Stloukal Kypr Z
Kroměříž B Bohunice So 10,15 12,30 Goňa Růžička Vitásek
Vsetín Bystřice p. H. Ne 10,15 12,30 Stodůlka Kneisl Z Žniva

MSŽL
Kroměříž Sparta Brno Ne 10,00 11,45 Ogrodník Malota Vitásek

MSL žen
Holešov FC Brno B So 15,00 Všetuly Mikula
Valašské Meziříčí Poličná So 13,30 UT Pustějovský
Nezdenice Mutěnice So 16,30 Šumice Vacula