VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 4

Zlín - Úřední zpráva KFS Zlín č. 4.

23.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

STK: Hlášení výsledků: výsledky mistrovských zápasů se hlásí ihned po skončení zápasu formou SMS na mobil 734 447 878. Utkání hraná v sobotu nebo v neděli dopoledne je možné hlásit na e-mail: lukas@kfszlin.cz

Za nehlášené výsledky se oddíly trestají pokutou 400,–Kč: Nedašov, Juřinka, Rusava
1. STK schválila další soupisky oddílů – Kelč, Val. Meziříčí Ž
2. Termínové změny – schváleny dle přílohy:
3. Upozornění pro oddíly :
• Používání nových formulářů zápisů a vyplňování zápisů na PC bude STK tolerovat pouze 1× v daném soutěžním období, poté již budou oddíly sankcionovány pořádkovou pokutou 50,– Kč, při opakovaném nedostatku bude postih znásoben.

DK: nepodmíněné tresty od 15. 8. 2010: 3 měsíce (do 14. 11. 2010): Častulík Lubomír (Val. Klobouky), 2 měsíce (do 14. 10. 2010): Hložný Štefan (Kudlovice), 6 SU: Skácel Pavel (Lubná), 5 SU: Pavelka Petr (Vidče), Mikušek Miroslav (Janová), 4 SU: Červenka David (Luhačovice), Surový Erik (Nedachlebice), 1 SU: Močička Leoš V.Otrokovice), Stoklasa Radim (Míškovice), Jirásek Jiří (Lubná), Kunc Dalibor (Těšnovice), Šnajdr Vladimír (J. Otrokovice), František Tomáš (Lidečko – dorost), Navrátil David (Louky-dorost).

Delegace sudích KFS Zlín
KP muži IV. kolo, 29. 8. 10 16.30
Vsetín – Vigantice So ÚZM Tyršova Kneisl Kypr Stodůlka
Dol.Němčí – Chropyně Ne ÚZM Mejzlík Poláček Březáček
O. N. Ves – Hluk So ÚZM Zpěvák Vacula Schnürmacher
Luhačovice – Val.Klobouky So 2,5 h před ÚZM UT Hladiš Houdek Doležal
Spytihněv – Morkovice So ÚZM Dostálek Bělunek Chlevišťan
Kateřinice – V.Karlovice So ÚZM Konečný P. Veselský Konečný B.
Provodov – 1.Valašský FC So ÚZM Březáček Štěpánek Mejzlík
Slušovice – Holešov So ÚZM Růžička Šubík Prokop

XIV.kolo, 1. 9. 10 17.00
Vsetín – Kateřinice 8. 9. 10 17.00 Tyršova Tkadlec Prokop Krajča
Provodov – Spytihněv 1. 9. 10 17.00 Vacula Zpěvák Schnürmacher
Slušovice – Luhačovice 1. 9. 10 17.00 Šubík Dostálek Hladiš
Holešov – O. N. Ves 1. 9. 10 17.00 Střelnice Doležal Houdek Bartoň
1. Valašský FC – Dol.Němčí 1. 9. 10 17.00 UT Kypr Kneisl Bělunek
V. Karlovice – Vigantice 1. 9. 10 17.00 Stodůlka Chlevišťan Perutka
Morkovice – Chropyně 1. 9. 10 17.00 Konečný B. Konečný P. Veselský
Val. Klobouky – Hluk 1. 9. 10 17.00 Štěpánek Mejzlík Březáček

I.A-A IV. kolo, 29. 8. 10 16.30
Zubří – Vizovice Ne ÚZM Holub Perutka Stodůlka
Nedašov – Brumov B Ne ÚZM Mičkal Žniva Štěpánek
Val.Meziříčí B – Vidče Ne ÚZM UT Zubek Chlevišťan Bělunek
Juřinka – Vlachovice So ÚZM Ondo Novák Jar. Mičkal
Lukov – Hutisko So ÚZM Filgas Mikoška Malota
Podkop.Lhota – Štítná n/Vl. Ne ÚZM Trnava Rovenský Dokoupil Skalický
Hrachovec – Dol.Bečva So ÚZM Dokoupil Skalický Rovenský

I.A-B IV. kolo, 29. 8. 10 16.30
Ořechov – Kněžpole Ne ÚZM Havránek Vlašic Schmid
Kvasice – 1.FC Slovácko C Ne ÚZM Novák Jar. Dostálek Houdek
Březolupy – V.Otrokovice B Ne ÚZM Polaštík Ondo Hladiš
Újezdec – Prakšice Ne ÚZM Vitásek Mikoška Filipenský
Žalkovice – Lužkovice Ne ÚZM Walner Daněk Veselský
Boršice – Mladcová Ne ÚZM Janča Toman Bartoň
Příluky – Nedachlebice Ne ÚZM Malota Zpěvák Schnürmacher

I.B-A IV. kolo, 29. 8. 10 16.30
Val. Příkazy – Jablůnka 28. 8. 10 16.30 Hrbáček Měšťánek Vobořil
Val.Bystřice – Zašová Ne ÚZM Nohavica
Choryně – Hor.Lideč So ÚZM Olša Nohavica OFS
V.Karlovice B – Lidečko Ne ÚZM Karolinka Mihálik
Poličná – Janová So ÚZM Novák Jiří Křenek Nevrla
Lhota u Vs. – Podlesí Ne ÚZM Nevrla Novák Jiří
Hovězí – Val.Polanka Ne ÚZM Křenek OFS

I.B-B IV. kolo, 29. 8. 10 16.30
Admira Hulín – Rusava Ne ÚZM Družbík
Míškovice – Kelč So ÚZM Daněk Toman Janča
Zborovice – Malenovice 28. 8. 10 16.30 Zicháček
Těšnovice – Lubná Ne ÚZM Mitáček Olša
Zdounky – Louky Ne ÚZM Zicháček
Slavičín B – Březnice 29. 8. 10 16.30 Ruman OFS OFS
Fryšták – Holešov B So ÚZM Kotačka Dujíček Mitáček

I.B-C IV. kolo, 29. 8. 10 16.30
Strání – Havřice 25. 8. 10 17.30 Vobořil Hrbáček Mikulášek
Hluk B – Zlámanec Ne 10.00 Kostelník Filipenský Hladiš
J.Otrokovice – Osvětimany Ne ÚZM Nový st. Dujíček OFS
Šumice – KORYNA Ne ÚZM Měšťánek
Jalubí – Kudlovice Ne ÚZM Fabián Kostelník Mikulášek
Zlechov – Sušice Ne 10.00 Němec Janča Toman
Strání – Havřice 25. 8. 10 17:30 Vobořil Hrbáček Mikulášek
Bojkovice – Slavkov Ne ÚZM Vobořil Minarčík

KP-SD IV. kolo, 28. 8. 10 10.00
Morkovice – Val.Meziříčí So 10.00 Polaštík
Napajedla – Brumov So 10.00 Škubal
1.Valašský FC – Vsetín So 10.00 UT Mičkal
Paseky Zlín – Uh.Brod So 10.00 Mitáček
Boršice – Kunovice So 10.00 Bartoň

KP-MD IV. kolo, 28. 8. 10 12.15
Morkovice – Val.Meziříčí So 12.15 Polaštík
Napajedla – Brumov So 12.15 Škubal
1.Valašský FC – Vsetín So 12.15 UT Mičkal
Paseky Zlín – Uh.Brod So 12.15 Mitáček
Boršice – Kunovice So 12.15 Bartoň

KSD-A IV. kolo, 29. 8. 10 14.15
Hulín – Vizovice So 10.00 Družbík
Holešov – Kelč So 10.00 Střelnice Dujíček
Bylnice – Val.Klobouky Ne 10.00 Minarčík
Francova Lhota – Lidečko So ÚZM Ruman
Vlachovice – V.Karlovice 28. 8. 10 13:30 Mikulášek
Slavičín – Štítná n/Vl. So 10.00 Poláček
Chropyně – Dol.Bečva So 10.00 UT Havránek

KSD-B IV. kolo, 29. 8. 10 14.15
Prakšice – Nedakonice So ÚZM Němec
J.Otrokovice – Luhačovice Ne ÚZD Nový st. Chramcov
O.N.Ves – Malenovice So 2,5h před ÚZM Schnürmacher
Újezdec – Uh.Ostroh Ne ÚZD Filipenský
Zdounky – Louky Ne ÚZD Zicháček
Strání – Havřice Ne ÚZD Němec
Bojkovice – Nedachlebice Ne ÚZD Hrbáček

KP-SZ I. kolo, 25. 8. 10 16.00
Brumov – Kroměříž B 25. 8. 10 16.00 Mejzlík
V.Otrokovice – Bystřice p/H. 25. 8. 10 16.00 Krajča
J.Otrokovice – V.Karlovice 25. 8. 10 16.00 Nový stad. Malota
1.Valašský FC – Kunovice 25. 8. 10 16.00 UT Stodůlka
Uh.Brod – Nedašov 25. 8. 10 16.00 Orel.st. Doležal
Paseky Zlín – Slušovice 25. 8. 10 16.00 Daněk
Vsetín – Chropyně 25. 8. 10 16.00 Ohrada Kneisl

IV. kolo, 28. 8. 10 9.30
Kroměříž B – Slušovice 29. 8. 10 9.30 Konečný B.
Nedašov – Chropyně Ne 9.30 Mikulášek
Kunovice – Vsetín So 9.30 UT Doležal
V.Karlovice – Paseky Zlín Ne 9.30 Křenek
Bystřice p/H. – Uh.Brod So 9.30 Novák Jar.
Brumov – 1.Valašský FC So 9.30 Minarčík
V.Otrokovice – J.Otrokovice So 9.30 Konečný P.

KP-MZ I. kolo 25. 8. 10 17.45
Brumov – Kroměříž B 25. 8. 10 17.45 Mejzlík
V.Otrokovice – Bystřice p/H. 25. 8. 10 17.45 Krajča
J.Otrokovice – V.Karlovice 25. 8. 10 17.45 Nový stad. Malota
1.Valašský FC – Kunovice 25. 8. 10 17.45 UT Stodůlka
Uh.Brod – Nedašov 25. 8. 10 17.45 Orel.st. Doležal
Paseky Zlín – Slušovice 25. 8. 10 17.45 Daněk
Vsetín – Chropyně 25. 8. 10 17.45 Ohrada Kneisl

IV. kolo, 28. 8. 10 11.15
Kroměříž B – Slušovice 29. 8. 10 11.15 Konečný B.
Nedašov – Chropyně Ne 11.15 Mikulášek
Kunovice – Vsetín So 11.15 UT Doležal
V.Karlovice – Paseky Zlín Ne 11.15 Křenek
Bystřice p/H. – Uh.Brod So 11.15 Novák Jar.
Brumov – 1.Valašský FC So 11.15 Minarčík
V.Otrokovice – J.Otrokovice So 11.15 Konečný P.

KS-SZA I. kolo, 25. 8. 10 16.00
Hor.Bečva – Val.Klobouky 25. 8. 10 16.00 Zubek
Val.Meziříčí B – Poličná 25. 8. 10 16.00 UT Chlevišťan
Hulín – Juřinka 25. 8. 10 16.00 Mikoška
Hutisko – Holešov 25. 8. 10 17.45 Žniva
Vlachovice – Fryšták 25. 8. 10 16.00 Družbík
Ratiboř – Slavičín 25. 8. 10 16.00 Skalický

IV. kolo, 28. 8. 10 9.30
Val.Klobouky – Fryšták So 9.30 Mihálik
Holešov – Slavičín So 9.30 Všetuly Olša
Štítná n/Vl. – Ratiboř Ne 9.30 Vobořil
Juřinka – Vlachovice So 9.30 Nevrla
Poličná – Hutisko So 9.30 Nohavica
Hor.Bečva – neobsazeno Ne 9.30
Val.Meziříčí B – Hulín Ne 9.30 UT Olša

KS-MZA I. kolo, 25. 8. 10 17.45
Hor. Bečva – Val.Klobouky 25. 8. 10 17.45 Zubek
Val. Meziříčí B – Poličná 25. 8. 10 17.45 UT Chlevišťan
Hulín – Juřinka 25. 8. 10 17.45 Mikoška
Hutisko – Holešov 25. 8. 10 16.00 Žniva
Vlachovice – Fryšták 25. 8. 10 17.45 Družbík
Ratiboř – Slavičín 25. 8. 10 17.45 Skalický

IV. kolo, 28. 8. 10 11.15
Val.Klobouky – Fryšták So 11.15 Mihálik
Holešov – Slavičín So 11.15 Všetuly Olša
Štítná n/Vl. – Ratiboř Ne 11.15 Vobořil
Juřinka – Vlachovice So 11.15 Nevrla
Poličná – Hutisko So 11.15 Nohavica
Hor.Bečva – neobsazeno Ne 11.15
Val.Meziříčí B – Hulín Ne 11.15 UT Olša

KS-SZB I. kolo, 25. 8. 10 16.00
Boršice – Hluk 25. 8. 10 16.00 Bartoň
Nedakonice – Morkovice 28.10.10 9.30 Zpěvák
Dol.Němčí – St.Město 25. 8. 10 16.00 Houdek
1.FC Slovácko – d – Napajedla 25. 8. 10 16.00 Sady Hladiš
Louky – Kvasice 1.9.10 16.00 obr. pořadí Prokop
Uh.Ostroh – Bojkovice 1. 9. 10 16.00 Vlašic
KORYNA – Strání 25. 8. 10 16.00 Kotačka

IV. kolo, 28. 8. 10 9.30
Hluk – Bojkovice So 9.30 Šubík
Kvasice – Strání So 9.30 Vlašic
Napajedla – KORYNA Ne 9.30 UT Mitáček
St.Město – Uh.Ostroh Ne 9.30 Rybníček Vacula
Morkovice – Louky 29. 8. 10 9.30 Chramcov
Boršice – 1.FC Slovácko – d Ne 9.30 Fabián
Nedakonice – Dol.Němčí 28. 8. 10 10:30 Zlechov Kostelník

KS-MZB I. kolo, 25. 8. 10 17.45
Boršice – Hluk 25. 8. 10 17.45 Bartoň
Nedakonice – Morkovice 28.10.10 11.15 Zpěvák
Dol.Němčí – St.Město 25. 8. 10 17.45 Houdek
1.FC Slovácko – d – Napajedla 25. 8. 10 17.45 Sady Hladiš
Louky – Kvasice 1.9.10 17.45 obr.pořadí Prokop
Uh.Ostroh – Bojkovice 1.9.10 17.45 Vlašic
KORYNA – Strání 25. 8. 10 17.45 Kotačka

IV. kolo, 28. 8. 10 11.15
Hluk – Bojkovice So 11.15 Šubík
Kvasice – Strání So 11.15 Vlašic
Napajedla – KORYNA Ne 11.15 UT Mitáček
St.Město – Uh.Ostroh Ne 11.15 Rybníček Vacula
Morkovice – Louky 29. 8. 10 11.15 Chramcov
Boršice – 1.FC Slovácko – d Ne 11.15 Fabián
Nedakonice – Dol.Němčí 28. 8. 10 11.15 Zlechov Kostelník

MSDL st. a ml. dorost
Kroměříž – Znojmo st 25. 8. 14.45 a 17.00 Gloser Růžička Dostálek
Kroměříž – Třinec so 28. 8 10.15 a 12.30 Mrázek Batík Daněk

MSDD st. a ml.dorost
Kroměříž B – Dosta Bystrc út 24. 8. 15.30 a 17.15 Plesar Šubík Mikoška

MSL st. a ml. žáků
Slovácko – Karviná st 25. 8. 11.00 a 12.45 Hulcký Zpěvák Němec Jiří
Tesc. Zlín – Hlučín ne 29. 8. 11.00 a 12.45 Caletka Prokop Bartoň

MSD st. a ml. žáků
Slovácko – Val. Mez. st 25. 8. 15.00 a 16.45 Drozdy ml. Schmid Havránek
Val. Mez. – Frýdek – Místek so 28. 8. 10.00 a 11.45 Pustějovský Chlevišťan Bělunek
Tesc. Zlín – Slovácko so 28. 8. 10.00 a 11.45 Milula P. Štěpánek Mejzlík

MSD žen
Hol. Holky – Sl. Ostrava ne 29. 8 14.00 Pochylý
Val. Mez. – Přerov so 28. 8. 13.30 Plesar Zubek Žniva
Val. Mez. B – Brušperk ne 29. 8. 13.30 Viščor Kneisl Nohavica
Holešov B – Mutěnice ne 29. 8. 10.00 Antoníček Mejzlík Štěpánek
Holešov – Štemberk so 28. 8. 15.00 Gloser Havránek Družbík

Autor: Martin Břenek

23.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V sobotu 18. listopadu 2017 se v Sokolovně v Lípě u Zlína konala premiéra divadelního představení Mach a Šebestová. Sehrál ji Ochotnický soubor Lípa.
7

Mach a Šebestová vyprodali Sokolovnu v Lípě

Připomínka 17. listopadu ve Zlíně. Studenti a ostatní veřejnost se sešli před Univerzitním centrem, odtud všichni vyrazili v průvodu k pamětní desce obětem totalitních režimů na náměstí Míru ve Zlíně.
19

Svíčky, průvod studentů i Ovčáček miláček. Zlín si připomněl 17. listopad

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představí sportovní týmy z regionu

Nenechte si ujít 2. díl projektu Deník nám fandí v pondělním tištěném vydání Zlínského deníku! 

Rekonstruovaný Prior se zahalil do trikolóry

Jen měsíc poté, co se rekonstruovaný Obchodní dům Zlín na pár dnů zahalil do růžového osvětlení v rámci celosvětové kampaně v boji proti rakovině prsu, zazářila tato známá zlínská dominanta opět barvami.

Víkend přinese sněžení

Už nejen na horách a ve vyšších polohách, ale podle předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu bychom se mohli jak v sobotu, tak i v neděli dočkat první sněhové nadílky již od středních poloh pod 500 metrů nad mořem. (ex)

Zdeněk Julina o roli Andreje Babiše: Když se rozčílí, má velmi osobitou dikci

ROZHOVOR / V pondělí 20. listopadu 2017 bude od 19 hodin do kin po celé ČR v přímém přenosu z Městského divadla Zlín vysílán druhý díl populárního ovčáčkovského kabaretu. Nese tentokrát název Ovčáček miláček a pomalu, ale jistě začíná kráčet ve šlépějích svého staršího bratříčka. Jedné z rolí představující zřejmě budoucího premiéra Andreje Babiše se ujal Zdeněk Julina.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT