Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 5

Zlín - Úřední zpráva KFS Zlín č. 5

31.8.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

VV: dnem 31. srpna 2010 bude zrušena tel. linka a fax 577 222 783. Nové číslo faxového přístroje – 734 447 878.

V následujícím týdnu bude na oddíly zasláno vyúčtování vkladů za jaro 2010.

STK: Hlášení výsledků: výsledky mistrovských zápasů se hlásí ihned po skončení zápasu formou SMS na mobil 734 447 878. Utkání hraná v sobotu nebo v neděli dopoledne je možné hlásit na e-mail: lukas@kfszlin.cz.

1. STK schválila utkání hrané dne 22.-23. 8.2010 dle došlých zápisů o utkání a delegátů svazu.
2. Za nehlášené výsledky se oddíly trestají pokutou: 400,–Kč – Malenovice, 200,– Kč – Malenovice D
3. Další podrobnosti:

• KP muži: 1.Valašský FC – nedodané video – 500,– Kč
• I.B-A: Hor.Lideč – není zápis na PC (2. případ) – 50,– Kč
• I.B-B: č.u. 16 Holešov B – Slavičín B 0:1 výsledek neschválen, schází zápis o utkání!!!
• KP-MD: 17 Vsetín – Napajedla 0:1, KSD-A 15 Chropyně – Hulín 1:4, 20 Val.Klobouky – Holešov 1:1, 21 Kelč – Vizovice 2:2 – vše neúplné hlášení.

4. STK schválila další soupisky oddílů – Holešov Ž.

5. Upozornění pro oddíly :
• Oddíly se upozorňují na včasné a úplné hlášení výsledků dle RS, čímž se vyhnou zbytečným sankcím.
• Dále také na předkládání zápisů o utkání rozhodčím dle RS, aby bylo utkání zahájeno v termínu a nepřinášelo se sebou další komplikace.

DK: nepodmíněné tresty od 22.8.2010: 5 SU: Němec Filip (Žalkovice), Landa Jiří (Choryně), 4 SU: Sokol David (Spytihněv), Kovařík Petr (Luhačovice), Králík Jakub (Kelč-dorost), 2 SU: Včelný Radek (Poličná), Hložek Michal (Míškovice), 1 SU: Pochylý Marek (Dol. Němčí), Šuráň Přemysl (Štítná n/Vl.), Musil Pavel (Kvasice), Vlček Ondřej (Boršice), Blažek Pavel (Podlesí), Polášek Bronislav (Slavkov),

Pozastavená činnost do vyřešení případu: Hájek Adam, Horsák Aleš (oba Spytihněv).

DELEGACE SUDÍCH KFS ZLÍN
KP MUŽI XIV. KOLO 1. 9.10 17.00
Vsetín – Kateřinice 8. 9. 10 17.00 Tyršova Tkadlec Prokop Krajča
Provodov – Spytihněv Vacula Zpěvák Schnürmacher
Slušovice – Luhačovice Šubík Dostálek Hladiš
Holešov – O. N. Ves Střelnice Doležal Houdek Růžička
1.Valašský FC – Dol. Němčí UT Kypr Kneisl Bělunek
V. Karlovice – Vigantice Chlevišťan Holub Perutka
Morkovice – Chropyně Konečný B. Konečný P. Veselský
Val. Klobouky – Hluk Štěpánek Mejzlík Březáček

KP MUŽI V. KOLO 5. 9. 10 16.30
Holešov – Vsetín So ÚZM Střelnice Schnürmacher Zpěvák Doležal Vala
1.Valašský FC – Slušovice Ne ÚZM UT Konečný P. Konečný B. Veselský Ligas
V. Karlovice – Provodov So ÚZM Bělunek Stodůlka Kypr Juřica
Morkovice – Kateřinice 4. 9. 10 16.30 Vacula Houdek Dostálek Chaloupka
Val. Klobouky – Spytihněv Ne ÚZM Bartoň Dostálek Schnürmacher Macskai
Hluk – Luhačovice Ne ÚZM Houdek Šubík Vacula Volek
Chropyně – O. N. Ves So ÚZM Poláček Březáček Štěpánek Goňa
Vigantice – Dol.Němčí So ÚZM Krajča Prokop Růžička Holčák

I.A-A V. KOLO 5. 9. 10 16.30
Dol. Bečva – Zubří Ne ÚZM Walner Vitásek Malota
Štítná n. Vl. – Hrachovec Ne ÚZM Zubek Dokoupil Březáček
Hutisko – Podkop. Lhota 4. 9. 10 16.30 Slavík Novák Jar. Chlevišťan
Vlachovice – Lukov So ÚZM Perutka Skalický Holub
Vidče – Juřinka So ÚZM Schmid Vitásek Havránek Palacký
Brumov B – Val.Meziříčí B Ne 10.00 Vitásek Havránek Mikoška
Vizovice – Nedašov Ne ÚZM Havránek Schmid Mikoška

I.A-B V. KOLO 5. 9. 10 16.30
Nedachlebice – Ořechov Ne ÚZM Novák Jar. Olša Zpěvák
Mladcová – Příluky Ne ÚZM Žniva Mičkal Rovenský
Lužkovice – Boršice 4. 9. 10 16.30 Filgas Malota Walner
Prakšice – Žalkovice Ne ÚZM Ondo Polaštík Mikula M.
V. Otrokovice B – Újezdec 5. 9. 10 16.30 Skalický Holub Perutka
1.FC Slovácko C – Březolupy Ne ÚZM Sady Filipenský Janča Toman
Kněžpole – Kvasice 4. 9. 10 16.30 Toman Ondo Polaštík

I.B-A V. KOLO 5. 9. 10 16.30
Val. Polanka – Val.Příkazy Ne ÚZM Daněk Měšťánek OFS Nedbal
Podlesí – Hovězí Ne ÚZM Mihálik Bělunek Stodůlka
Janová – Lhota u Vs. So ÚZM Nohavica Dokoupil Rovenský
Lidečko – Poličná Ne ÚZM Křenek Nevrla Nohavica
Hor. Lideč – V. Karlovice B So ÚZM Nevrla Měšťánek Novák Jiří
Zašová – Choryně Ne ÚZM Novák Jiří Kypr OFS
Jablůnka – Val. Bystřice So ÚZM Zicháček Zubek Křenek

I.B-B V. KOLO 5. 9. 10 16.30
Holešov B – Admira Hulín Ne 10.15 Všetuly Mikula M. Walner Růžička
Březnice – Fryšták Ne ÚZM Kostelník Mejzlík Štěpánek
Louky – Slavičín B So ÚZM Kostelník Hrbáček
Lubná – Zdounky Ne ÚZM Kotačka Mitáček Zicháček
Malenovice – Těšnovice Ne ÚZM Minarčík Mikulášek Vobořil
Kelč – Zborovice So ÚZM Olša Zubek Mičkal
Rusava – Míškovice So ÚZM Mikula M.

I.B-C V. KOLO 5. 9. 10 16.30
Slavkov – Hluk B So ÚZM Družbík Šubík
Havřice – Bojkovice Ne ÚZM Chramcov
Sušice – Strání 4. 9. 10 10.15 Dujíček Schnürmacher Fabián
Kudlovice – Zlechov Ne ÚZM Dujíček Růžička Krajča Babušník
KORYNA – Jalubí 4. 9. 10 16.30 Němec Chramcov Filipenský
Osvětimany – Šumice So ÚZM Škubal Kotačka Janča
Zlámanec – J. Otrokovice Ne ÚZM Hrbáček Ruman Fabián

KP-SD V. KOLO 4. 9. 10 10.00
Dol. Němčí – Morkovice So 10.00 Kotačka
Uh. Brod – Boršice Ne 10.00 Orelský st. Březáček
Vsetín – Paseky Zlín 4. 9. 10 10.00 Tyršova Mejzlík
Brumov – 1.Valašský FC So 10.00 Konečný B.
Val. Meziříčí – Napajedla So 10.00 UT Dokoupil

KP-MD V. KOLO 4. 9. 10 12.15
Dol. Němčí – Morkovice So 12.15 Kotačka
Uh. Brod – Boršice Ne 12.15 Orelský st. Březáček
Vsetín – Paseky Zlín 4. 9. 10 12.15 Tyršova Mejzlík
Brumov – 1.Valašský FC So 12.15 Konečný B.
Val. Meziříčí – Napajedla So 12.15 UT Dokoupil

KSD-A V. KOLO 5. 9. 10 14.15
Dol. Bečva – Hulín Ne ÚZD Chlevišťan
Štítná n. Vl. – Chropyně Ne ÚZD Březáček
V. Karlovice – Slavičín So 10.00 Karolinka Nevrla
Lidečko – Vlachovice Ne 3 h před ÚZM Křenek
Val. Klobouky – Francova Lhota So 10.00 Březáček
Kelč – Bylnice Ne 10.00 Kypr
Vizovice – Holešov Ne ÚZD Schmid

KSD-B V. KOLO 5. 9. 10 14.15
Nedachlebice – Prakšice Ne ÚZD Zpěvák
Havřice – Bojkovice Ne ÚZD Chramcov
Louky – Strání Ne 10.00 Družbík
Uh. Ostroh – Zdounky So ÚZM Mitáček
Malenovice – Újezdec So ÚZD Mihálik
Luhačovice – O. N. Ves So 10.00 UT Hrbáček
Nedakonice – J. Otrokovice Ne 3h před ÚZM Němec

I. KOLO dohrávky
Louky – J. Otrokovice 3.9.10 17.30 Daněk

KP-SZ V. KOLO 4. 9. 10 9.30
J. Otrokovice – Kroměříž B So 9.30 Nový stad. Družbík
1.Valašský FC – V.Otrokovice So 9.30 UT Křenek
Uh. Brod – Brumov So 9.30 Orelský st. Doležal
Paseky Zlín – Bystřice p/H. 5. 9. 10 9.30 Mladcová Krajča
Vsetín – V. Karlovice So 9.30 Ohrada Rovenský
Chropyně – Kunovice So 9.30 UT Zicháček
Slušovice – Nedašov Ne 9.30 Štěpánek

KP-MZ V. KOLO 4. 9. 10 11.15
J. Otrokovice – Kroměříž B So 11.15 Nový stad. Družbík
1.Valašský FC – V.Otrokovice So 11.15 UT Křenek
Uh. Brod – Brumov So 11.15 Orelský st. Doležal
Paseky Zlín – Bystřice p. H. 5. 9. 10 11.15 Paseky Krajča
Vsetín – V.Karlovice So 11.15 Ohrada Rovenský
Chropyně – Kunovice So 11.15 UT Zicháček
Slušovice – Nedašov Ne 11.15 Štěpánek

KS-SZB I. KOLO dohrávky
Louky – Kvasice 1. 9. 10 16.00 obr. pořadí Ondo Kvasice
Uh. Ostroh – Bojkovice 1.9.10 16.00 Vlašic

KS-MZB I. KOLO dohrávky
Louky – Kvasice 1.9.10 17.45 obr. pořadí Ondo Kvasice
Uh. Ostroh – Bojkovice 1.9.10 17.45 Vlašic

KS-SZA V. KOLO 4. 9. 10 9.30
Hulín – Val. Klobouky Ne 9.30 Ondo
Hutisko – Hor.B ečva 4. 9. 10 14.00 Chlevišťan
Vlachovice – Poličná So 9.30 Měšťánek
Ratiboř – Juřinka 5. 9. 10 11.00 Kneisl
Slavičín – Štítná n. Vl. So 9.30 Mikulášek
Fryšták – Holešov So 9.30 Veselský

KS-MZA V. KOLO 4. 9. 10 11.15
Hulín – Val. Klobouky Ne 11.15 Ondo
Hutisko – Hor.Bečva 4. 9. 10 12.15 Chlevišťan
Vlachovice – Poličná So 11.15 Měšťánek
Ratiboř – Juřinka 5. 9. 10 12.45 Kneisl
Slavičín – Štítná n. Vl. So 11.15 Mikulášek
Fryšták – Holešov So 11.15 Veselský

KS-SZB V. KOLO 4. 9. 10 9.30
Dol. Němčí – Hluk Ne 9.30 Mitáček
1.FC Slovácko-d – Nedakonice 4. 9. 10 9.30 Sady Zpěvák
Louky – Boršice So 9.30 Růžička
Uh. Ostroh – Morkovice So 3.5 hod před ÚZM Mitáček
KORYNA – St. Město 2.9.10 16.15 Toman
Strání – Napajedla Ne 9.30 Fabián
Bojkovice – Kvasice Ne 9.30 Poláček

KS-MZB V. KOLO 4. 9. 10 11.15
Dol. Němčí – Hluk Ne 11.15 Mitáček
1.FC Slovácko-d – Nedakonice 4. 9. 10 11.15 Sady Zpěvák
Louky – Boršice So 11.15 Růžička
Uh. Ostroh – Morkovice So 1.5 hod před ÚZM Mitáček
KORYNA – St. Město 2.9.10 18.00 Toman
Strání – Napajedla Ne 11.15 Fabián
Bojkovice – Kvasice Ne 11.15 Poláček

MSDL ST. A ML. DOROST
Tesc. Zlín – RSM Hodonín ne 5.9. 10.15 a 12.30 Antoníček Drápal Prokop
Slovácko B – Sigma Olomouc ne 5.9. 10.15 a 12.30 Kolář Mrázek Mejzlík

MSDD ST. A ML. DOROST
Vik. Otrokovice – Vyškov so 4.9. 10.15 a 12.30 Chramcov ml. Dostálek Houdek
Kroměříž B – Veselí ne 5.9. 10.15 a 12.30 Páral Novák Jar. Olša
Bystřice p. H. – Opava B so 4.9. 10.15 a 12.30 Tomanec Mičkal Zubek
Slušovice Nový Jičín so 4.9. 10.15 a 12.30 Ondráš Šubík Mikoška

MSD ST. A ML. ŽÁKŮ
Kroměříž B – Vyškov so 4.9. 10.00 a 11.45 Gasnárek Polaštík Ondo
Slovácko – Bystrc so 4.9. 10.00 a 11.45 Mayer Filipenský Janča

MSD ŽEN
Napajedla – Holešov B ne 5.9. 10.15 Hanák Šubík Bartoň
Březnice – Nezdenice so 4.9. 16.30 Volf Vobořil Minarčík
Březůvky – Podivín so 4.9. 16.30 Chramcov ml. Dujíček Daněk

Autor: Petr Fojtík

31.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Podchod  na Náměstí práce ve Zlíně.
34

Ošklivý podchod zkomplikuje i dopravu

UEFA liga  FC Zlín tiskovka trénink
31

Kodaň převyšuje soupeře v držení míče i v počtu střel, upozorňuje Páník

Nejsem zákeřný, hájí se po drsném zákroku vůdce Veselý. Vyfasoval trest

Tři zápasy nepodmíněně. To je trest udělený disciplinární komisí pro kapitána hokejistů Aukro Berani Zlín Ondřeje Veselého za drsný zákrok kolenem na vítkovického útočníka Rostislava Deje z úterního utkání 14. kola extraligy. Slovenský forvard včera odpoledne podstoupil vyšetření, které však podle prvních zpráv z ostravského klubu bude vážnějšího a dlouhodobějšího charakteru.

Za Fryštákem bourala dvě auta, posádky včetně dětí vyvázly bez zranění

Zpočátku poměrně vážně vyhlížející srážku dvou osobních aut řešili ve středu po desáté hodině dopoledne hasiči, policisté a zdravotníci nedaleko Fryštáku ve směru na Holešov.

Měli zpronevěřit evropské dotace, za to můžou dostat i tři roky vězení

Že nesrovnalosti a drobné podvody v souvislosti s evropskými dotacemi nejsou žádná legrace, poznala osmapadesátiletá bývalá radní Bojkovic a exředitelka Sociálních služeb města Bojkovice Š. V. Soud ji viní z poškození finančních zájmů Evropské unie, kdy jako zástupkyně sociálních služeb měla čerpat dotace - dodat fiktivní dodací listy za ubytování a vyúčtování pracovních cest.

Krotitelé duchů, Mimoni, Star Wars či série Lego Frozen, i to je svět kostiček

V Baťově institutu ve Zlíně je až do začátku ledna k vidění unikátní výstava stavebnic.Svět kostiček výstava, která nabízí průřez rozsáhlou soukromou sbírkou sortimentu společnosti LEGO za posledních téměř 40 let její produkce. Výstava je k vidění ve 14|15 BAŤOVĚ INSTITUTU do 2. ledna 2018.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení