VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 13

Zlín - Úřední zpráva KFS Zlín č. 13.

25.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

STK:

1. Pořádkové pokuty:
• za nehlášené výsledky 200,– Kč: Chropyně 2×
• za neúplné hlášení 50,– Kč: Prakšice, Val. Bystřice, V.Karlovice, Uh.Ostroh, Napajedla (D)
• za neúplné hlášení 100,– Kč: Napajedla (Ž) – 2× (3.případ)
• za použití starého formuláře zápisu 100,– Kč: Zlámanec, Paseky Zlín
• za nedostatečnou přípravu na utkání 400,– Kč: Chropyně – pozdní zahájení, nezdůvodněné čerpání čekací doby
• za vyplnění zápisu ručně 50,– Kč: Zlámanec (2. případ)
• Vaculík Karel (Hluk) – zákaz vykonávání funkce AR do 30. 6. 2011

Upozornění pro oddíly:

STK žádá oddíly, především vedení mládežnických mužstev, na včasné podávání žádostí o změnu termínů!

Nepodmíněné tresty od 16. 10. 2010: 6 SU: Přidal Jiří (Chropyně), 4 SU: Petrnek Ivo (Val.Meziříčí), Zámečník Roman (Hovězí), 3 SU: Münster Tomáš (Holešov), Hnilo Tomáš (Provodov), Tvarůžek Jiří (Hrachovec), Dobiáš Marek (Poličná –žák), 2 SU: Březík Miroslav (Provodov), Pernický Petr (Podlesí), Kleindorf Milan (Poličná), 1 SU: Stýblo Jiří (Spytihněv), Sklenka Lukáš (Ořechov), Sanislo Martin (Žalkovice), Csomor Imrich (Ad. Hulín), Navrátil Jakub (Louky-dorost), Mikula Radovan (Nedakonice-žák),

Zákaz výkonu funkce kapitána do 30. 6. 2010: Březík Miroslav (Provodov)

Změny trestů: Haničák Roman (Vel. Karlovice), Musil Pavel (Kvasice), Bartošík Jiří (Choryně) žádosti se vyhovuje, činnost uvolněna dnem 20. 10. 2010. Mikula Josef (Vel. Karlovice), Stodůlka Petr (Vidče), Ročák Štěpán (Podkop. Lhota) žádostem se vyhovuje částečně, zbytek trestu se mění na 1 SU podm. do 19. 4. 2011.

Šimák Martin (Vel. Karlovice), Štěpán David (Juřinka) žádosti se nevyhovuje.

Delegace sudích KFS Zlín
KP mužů XV. kolo, 28. 10. 10 14.00
Hluk – Vsetín 28. 10. 10 14.00 Prokop Krajča Růžička Šimon
Chropyně – Val. Klobouky 28. 10. 10 14.00 Dostálek Šubík Hladiš Vrba
Vigantice – Morkovice 28. 10. 10 14.00 Veselský Konečný B. Tkadlec Palacký
Dol.Němčí – V.Karlovice 28. 10. 10 14.00 Poláček Mejzlík Štěpánek Nedbal
O.N.Ves – 1.Valašský FC 28. 10. 10 14.00 Houdek Valčík Březáček Hubál
Luhačovice – Holešov 28. 10. 10 11.30 Zpěvák Vacula Schnürmacher Chaloupka
Spytihněv – Slušovice 28. 10. 10 14.00 Doležal Bartoň Vlašic Valůšek
Kateřinice – Provodov 28. 10. 10 14.00 Kypr Kneisl Stodůlka Kubíček

KP muži XIII. kolo, 31. 10. 10 13.30
Val. Klobouky – Vsetín Ne ÚZM Stodůlka Kypr Kneisl
Hluk – Morkovice Ne ÚZM Štěpánek Poláček Mejzlík
Chropyně – V. Karlovice So ÚZM Tkadlec Krajča Veselský
Vigantice – 1. Valašský FC So ÚZM Schnürmacher Zpěvák Vacula
Dol.Němčí – Holešov Ne ÚZM Doležal Houdek Dostálek
O. N. Ves – Slušovice So ÚZM Chlevišťan Bělunek Šubík
Luhačovice – Provodov 30. 10. 10 12.30 Březáček Valčík Doležal
Spytihněv – Kateřinice 31. 10. 10 10.00 Hladiš Veselský Konečný B.

I.A-A XIII. kolo, 31. 10. 10 13.30
Vidče – Zubří So ÚZM Havránek Schmid Stodůlka
Brumov B – Vlachovice Ne 10.00 Filipenský Schnürmacher Zpěvák
Vizovice – Hutisko Ne ÚZM Dokoupil Mičkal Krajča
Nedašov – Štítná n/Vl. Ne ÚZM Zubek Žniva Březáček
Val.Meziříčí B – Dol.Bečva Ne ÚZM UT Novák Jar. Chlevišťan Bělunek
Juřinka – Hrachovec So ÚZM Ondo Novák Jar. Polaštík
Lukov – Podkop.Lhota So ÚZM Filgas Vitásek Mikoška

I.A-B XIII. kolo, 31. 10. 10 13.30
V. Otrokovice B – Ořechov 31. 10. 10 13.30 UT Rovenský Skalický Mihálik
1. FC Slovácko C – Prakšice Ne ÚZM Sady Polaštík Ondo Chramcov
Kněžpole – Lužkovice Ne ÚZM Schmid Havránek Kozubík
Kvasice – Mladcová Ne ÚZM Perutka Holub Olša
Březolupy – Nedachlebice Ne ÚZM Toman Vlašic Novák Jiří
Újezdec – Příluky Ne ÚZM Mikoška Daněk Fabián
Žalkovice – Boršice Ne ÚZM Vitásek Malota Dujíček

I.B-A XIII. kolo, 31. 10. 10 13.30
Hor.Lideč – Val.Příkazy So ÚZM Daněk Kozubík
Zašová – Lidečko Ne ÚZM Nevrla
Jablůnka – Janová So ÚZM Měšťánek Mikulášek
Val.Bystřice – Podlesí 27.10.10 14.30 Perutka
Choryně – Val.Polanka So ÚZM Kypr Perutka
V.Karlovice B – Hovězí Ne ÚZM Karolinka Křenek
Poličná – Lhota u Vs. So ÚZM Nevrla Dokoupil Mičkal

I.B-B XIII. kolo, 31. 10. 10 13.30
Malenovice – Admira Hulín Ne ÚZM Novák Jiří
Kelč – Lubná So ÚZM Nohavica
Rusava – Louky So ÚZM Olša
Míškovice – Březnice So ÚZM Fabián Houdek
Zborovice – Holešov B Ne ÚZM Kotačka
Těšnovice – Fryšták Ne ÚZM Mitáček
Zdounky – Slavičín B Ne ÚZM Zicháček

I.B-C XIII. kolo, 31. 10. 10 13.30
Koryčany – Hluk B Ne ÚZM Mikulášek
Osvětimany – Kudlovice So ÚZM Minarčík Hrbáček Vobořil
Zlámanec – Sušice Ne ÚZM Hrbáček
J.Otrokovice – Havřice Ne ÚZM Nový st. Družbík
Šumice – Slavkov Ne ÚZM Ruman
Jalubí – Bojkovice Ne ÚZM Vobořil
Zlechov – Strání 30. 10. 10 10.00 Němec Toman Vlašic

KP-SD II. kolo, 30. 10. 10 10.00
Vsetín – Brumov 28. 10. 10 10.00 Tyršova Křenek
Morkovice – Brumov So 10.00 Mitáček
Val.Meziříčí – Vsetín So 10.00 UT Zubek
Napajedla – Uh.Brod So 10.00 Konečný B.
1.Valašský FC – Kunovice So 10.00 UT Žniva
Paseky Zlín – Dol.Němčí 30. 10. 10 10.00 Štípa Dujíček
Boršice – neobsazeno So 10.00

KP-MD II. kolo, 30. 10. 10 12.15
Vsetín – Brumov 28. 10. 10 12.15 Tyršova Křenek
Morkovice – Brumov So 12.15 Mitáček
Val.Meziříčí – Vsetín So 12.15 UT Zubek
Napajedla – Uh.Brod So 12.15 Konečný B.
1.Valašský FC – Kunovice So 12.15 UT Žniva
Paseky Zlín – Dol.Němčí 30. 10. 10 12.15 Štípa Dujíček
Boršice – neobsazeno So 12.15

KSD-A XIII. kolo, 31. 10. 10 11.15
Val. Klobouky – Hulín So 10.00 Měšťánek
Kelč – Lidečko Ne 10.00 Nevrla
Vizovice – V. Karlovice Ne ÚZD Krajča
Holešov – Štítná n/Vl. So 10.00 Střelnice Olša
Bylnice – Dol.Bečva Ne 10.00 Filgas
Francova Lhota – Chropyně So ÚZM Skalický
Vlachovice – Slavičín So ÚZM Poláček

KSD-B XIII. kolo, 31. 10. 10 11.15
Uh.Ostroh – Prakšice 28. 10. 10 11.30 Mitáček
Malenovice – Prakšice So ÚZD Malota
Luhačovice – Uh.Ostroh So 10.00 UT Doležal
Nedakonice – Louky Ne 3h před ÚZM Vobořil
J.Otrokovice – Havřice Ne ÚZD Nový st. Družbík
O.N.Ves – Nedachlebice So 2,5h před ÚZM Šubík
Újezdec – Bojkovice Ne ÚZD Fabián
Zdounky – Strání Ne ÚZD Zicháček

KP-SZ XIII. kolo, 30. 10. 10 9.30
Kroměříž B – Brumov 28. 10. 10 9.30 Daněk
Paseky Zlín – Kunovice 28. 10. 10 9.30 obr. pořadí Chramcov
Vsetín – Kroměříž B So 9.30 Ohrada Křenek
Chropyně – Paseky Zlín So 9.30 UT Krajča
Slušovice – Uh.Brod Ne 9.30 Měšťánek
Nedašov – 1.Valašský FC Ne 9.30 Březáček
Kunovice – J.Otrokovice So 9.30 UT Chramcov
V.Karlovice – V.Otrokovice Ne 9.30 Křenek
Bystřice p/H. – Brumov So 9.30 Holub

KP-MZ XIII. kolo, 30. 10. 10 11.15
Kroměříž B – Brumov 28. 10. 10 11.15 Daněk
Paseky Zlín – Kunovice 28. 10. 10 11.15 obr.pořadí Chramcov
Vsetín – Kroměříž B So 11.15 Ohrada Křenek
Chropyně – Paseky Zlín So 11.15 UT Krajča
Slušovice – Uh.Brod Ne 11.15 Měšťánek
Nedašov – 1.Valašský FC Ne 11.15 Březáček
Kunovice – J.Otrokovice So 11.15 UT Chramcov
V.Karlovice – V.Otrokovice Ne 11.15 Křenek
Bystřice p/H. – Brumov So 11.15 Holub

KS-SZA XIII. kolo, 30. 10. 10 9.30
Ratiboř – Val.Klobouky 31. 10. 10 9.30 Chlevišťan
Slavičín – Vlachovice So 9.30 Mihálik
Fryšták – Hutisko So 9.30 Rovenský
Holešov – neobsazeno So 9.30 Všetuly
Štítná n/Vl. – Hulín Ne 9.30 Minarčík
Juřinka – Val.Meziříčí B 30. 10. 10 9.00 Novák Jar.
Poličná – Hor.Bečva So 9.30 Nevrla

KS-MZA XIII. kolo, 30. 10. 10 11.15
Ratiboř – Val.Klobouky 31. 10. 10 11.15 Chlevišťan
Slavičín – Vlachovice So 11.15 Mihálik
Fryšták – Hutisko So 11.15 Rovenský
Holešov – neobsazeno So 11.15 Všetuly
Štítná n/Vl. – Hulín Ne 11.15 Minarčík
Juřinka – Val.Meziříčí B 30. 10. 10 10.45 Novák Jar.
Poličná – Hor.Bečva So 11.15 Nevrla

KS-SZB XIII. kolo, 30. 10. 10 9.30
Nedakonice – Morkovice 28. 10. 10 9.30 Dujíček
Hluk – Boršice 28. 10. 10 9.30
St.Město – Dol.Němčí 28. 10. 10 9.30 Rybníček Družbík
KORYNA – Hluk So 9.30 Filipenský
Strání – Uh.Ostroh Ne 9.30 Vacula
Bojkovice – Louky Ne 9.30 Němec
Kvasice – 1.FC Slovácko – d So 9.30 Slavík
Napajedla – Dol.Němčí Ne 9.30 UT Vlašic
St.Město – Nedakonice Ne 9.30 Rybníček Chramcov
Morkovice – Boršice 31. 10. 10 9.30 Slavík

KS-MZB XIII. kolo, 30. 10. 10 11.15
Nedakonice – Morkovice 28. 10. 10 11.15 Dujíček
Hluk – Boršice 28. 10. 10 11.15 Kotačka
St. Město – Dol.Němčí 28. 10. 10 11.15 Rybníček Družbík
KORYNA – Hluk So 11.15 Filipenský
Strání – Uh.Ostroh Ne 11.15 Vacula
Bojkovice – Louky Ne 11.15 Němec
Kvasice – 1.FC Slovácko – d So 11.15 Slavík
Napajedla – Dol.Němčí Ne 11.15 UT Vlašic
St.Město – Nedakonice Ne 11.15 Rybníček Chramcov
Morkovice – Boršice 31. 10. 10 11.15 Slavík

MSDL st. a ml. dorost
Tesc.Zlín B – Kroměříž St 27.10. 14.30 Šumšal Batík Fabián
Slovácko B – Hlučín St 27.10. 14.30 Chramcov ml. Bartoň Zpěvák
Slovácko B – Vítkovice Ne 31. 10. 10.15 a 12.30 Šumšal Tomanec Kostelník
Kroměříž Frýdek Místek So 30. 10. 10.15 a 12.30 Miko Mrázek Bartoň

MSDD st. a ml.dorost
Kroměříž B – Pelhřimov Ne 31. 10. 10.15 a 12.30 Drápal Tkadlec Prokop
Slušovice – Hranice So 30. 10. 10.15 a 12.30 Chramcov ml. Mejzlík Štěpánek

MSL st. a ml. žáků
Tesc. Zlín – Baník Ostrava Ne 31. 10. 11.00 a 12.15 Pochylý Tkadlec Prokop

MSD st. a ml. žáků
Slovácko – Vyškov So 30. 10. 10.00 a 11.45 Batík Hladiš Dostálek
Tesc. Zlín – Kroměříž So 30. 10. 10.00 a 11.45 Tomanec Růžička Družbík

MSD žen
Hol. Holky – Val. Mez. Ne 31. 10. 14.00 Ogrodnik

Autor: Martin Břenek

25.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Antonín Seďa

Po patnácti letech končí v Poslanecké sněmovně Antonín Seďa

AKTUALIZOVÁNO

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ANKETA / VIDEA / FOTOGALERIE/ Voliči našeho regionu si vybrali do čela hnutí ANO 2011, které získalo v kraji 28,76 % hlasů. Druhá skončila SPD Tomio Okamury (12,90 %), následovaná KDU-ČSL(11,41 %).

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení