VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Úřední zpráva KFS Zlín č. 22

Zlínský kraj - Úřední zpráva KFS Zlín č. 22.

26.3.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Archiv VLP

VV: rozhodl, že stávající průkazy pomezních rozhodčích – laiků zůstávají v platnosti do 30. 6. 2012. Před zahájením nového SR se uskuteční nové proškolení.

V listopadu 2012 se uskuteční školení trenérů lic. B, už nyní mohou uchazeči zasílat přihlášky. Další podrobnosti ke školení budou uvedeny na webu Zl KFS.

Změna sekretáře 1. Valašský FC: Petr Bolf, 1.Valašský FC, Pod Strání 2268, 756 61 Rožnov p/R., mobil: 603 544 067, e-mail: fcroznov@seznam.cz.

Pojistná smlouva pro sportovce uzavřená mezi Českým olympijským výborem a pojišťovnou Kooperativa pro rok 2012: číslo 5101326452

DK: změna trestu: Zálešák Martin (O.N.Ves) žádosti se vyhovuje, trest se mění na 2 SU podm. do 20. 6. 2012.

STK:

  1. Soupisku nedodaly oddíly: Val. Meziříčí B, Brumov B, Juřinka, Březolupy, Kněžpole, Hrachovec, Lhota u Vs., Tečovice, Jalubí
  2. Soupisku mládeže nedodaly oddíly: Louky
  3. Další oddíly, které nenahlásily trenéry či dresy: Vigantice, Val. Klobouky, 1.FC Slovácko C, Nedachlebice, Ořechov, Francova Lhota, Hor.Lideč, Nedašov, Val. Polanka, Zdounky, Havřice, KORYNA, Kudlovice, Osvětimany, Slavkov, Sušice, V.Otrokovice B, Zlechov
  4. Nedakonice – neúplná hlášenka žáků – schází termíny utkání na domácím hřišti
  5. Kontrola hracích ploch a kabin:
FC Vsetín – kontrola kabin na nové UT – v pátek 23. 3. 12 v 15.00 h
Bystřice p/H – náhradní hřiště pro mládež – ve středu 28. 3. 12 v 15.00 h
SK Baťov 1930 – kontrola ve středu 28. 3. 12 v 16.30 h
Kostelec u Holešova – nahlásil částečné splnění úkolu vybudování bariér, v blízkosti kabin brání dokončení nedořešené majetkoprávní vztahy. Do vyřešení zůstává povinnost provizorních bariér
Francova Lhota – nahlásí splnění úkolu – zvětšení vzdálenosti záchytné konstrukce za brankou na 3m

6. Program Poháru hejtmana Zlínského kraje 2011–12:

Semifinále 8. 5. 12 v 17.00 – č. 45 Hluk – Morkovice, č. 46 Kelč – Podkop.Lhota
Finále 6. 6. 2012

7. Změny termínů dle hlášenek:

STK žádá všechny oddíly o pečlivou kontrolu ÚZ u všech požadovaných a schválených termínů.

KP: Dol. Němčí – Kateřinice 5. 5. 12 16.30, Val. Meziříčí B vše So ÚZM UT, Val.Meziříčí B – Bystřice p/H. 1. 5. 12 10.00 UT, I.A-A: Vlachovice – Slavičín B 13. 5. 12 16.30, Vlachovice – Vidče 27. 5. 12 16.30, Vlachovice – Vizovice 10. 6. 12 16.30, Vlachovice – Juřinka 17. 6. 12 16.30, I.A-B: Mladcová – Ořechov 21. 4. 12 16.00, Prakšice – Baťov 1930 9. 6. 12 16.30, I.B-B: Zborovice – Malenovice 31. 3. 12 15.30, KP-D: Dol.Němčí – Baťov 1930 14. 4. 12 10.00, Dol.Němčí – Brumov 5. 5. 12 14.15, Dol.Němčí – Napajedla 19. 5. 12 10.00, KS-DA: Vlachovice – Hulín 20. 5. 12 10.00, Mladcová – Slavičín 21. 4. 12 13.30, KS-DB: O.N.Ves – Strání 8. 5. 12 14.00, KP-SZ: Baťov 1930 – Brumov 29. 4. 9.30 UT Erbenova, V.Otrokovice – Slušovice 8. 5. 12 9.30, Vsetín vše Ne ÚZŽ UT, Vsetín – Baťov 1930 20. 5. 12 10.00 UT, Vsetín – Nedašov 3. 6. 12 10.00 UT, KP-MZ: Baťov 1930 – Brumov 29. 4. 11.15 UT Erbenova, V.Otrokovice – Slušovice 8. 5. 12 11.15, Vsetín vše Ne ÚZŽ UT, Vsetín – Baťov 1930 20. 5. 12 11.15 UT, Vsetín – Nedašov 3. 6. 12 11.15 UT, KS-SZA: Hor.Bečva – Paseky Zlín 8. 4. 12 9.30 Pr.Bečva, Hor.Bečva – Val.Klobouky 22. 4. 12 9.30, Hor.Bečva – Vlachovice 6. 5. 12 9.30 Pr. Bečva, Hor.Bečva – Štítná n/Vl. 17. 6. 12 9.30, KS-MZA: Hor.Bečva – Paseky Zlín 8. 4. 12 11.15 Pr. Bečva, Hor. Bečva – Val. Klobouky 22. 4. 12 11.15, Hor. Bečva – Vlachovice 6. 5. 12 11.15 Pr. Bečva, Hor. Bečva – Štítná n/Vl. 17. 6. 12 11.15, KS-SZB: 1. FC Slovácko C – vše ÚZŽ Sady, 1.FC Slovácko C – Strání 27. 5. 12 9.30 Sady, St. Město vše Ne ÚZŽ UT Širůch, 1.FC Slovácko C – vše ÚZŽ Sady, 1.FC Slovácko C – Strání 27. 5. 12 11.15 Sady, St.Město vše Ne ÚZŽ UT Širůch.

Delegace sudích

KP muži XVIII. kolo, 1. 4. 12, 15.30
Kateřinice – Boršice So ÚZM Kozubík Konečný B. Krajča Novák
V.Karlovice – Provodov So ÚZM Schnürmacher Vacula Kostelník Měrka
Morkovice – Hluk So ÚZM Veselský Prokop Slavík Babušník
Luhačovice – Uh.Brod Ne 10.15 UT Šumšal Doležal Dostálek Trčka
1.Valašský FC – Val.Meziříčí B Ne ÚZM UT Štěpánek Mejzlík Chlevišťan Volek
Dol.Němčí – Vigantice Ne ÚZM Valčík Březáček Minarčík Chaloupka
Vsetín – Holešov So ÚZM Tyršova Zpěvák Poláček Houdek Palacký
Bystřice p/H. – Slušovice So ÚZM Mičkal Žniva Holub Holčák
I.A-A XVI. kolo, 1. 4. 12, 15.30        
Brumov B – Štítná n/Vl. Ne 10.15 UT Kýr Skalický Dokoupil  
Podkop.Lhota – Vlachovice Ne ÚZM Trnava Bělunek Holub Mičkal  
Juřinka – Hovězí So ÚZM Mikoška Bernatík Dlouhý  
Zubří – Hutisko Ne ÚZM Krajča Malota Mihálik  
Vizovice – Val.Klobouky Ne ÚZM Skalický Kýr Dokoupil Novák
Dol.Bečva – Slavičín B Ne ÚZM Žniva Perutka Rovenský Holčák
Vidče – Lukov So ÚZM Filgas Rovenský Blažek  
I.A-B XVI. kolo, 1. 4. 12, 15.30        
Žalkovice – Příluky Ne ÚZM Polaštík Novák Jar. Zicháček  
1.FC Slovácko C – Březolupy Ne ÚZM Sady Filipenský Šumšal Kotačka  
Chropyně – Kněžpole So ÚZM Dostálek Dujíček Mitáček Ligas
Újezdec – Nedachlebice Ne ÚZM Horehleď Kostelník Vlašic Nedbal
Ořechov – Prakšice So ÚZM Minarčík Mikulášek Michalec  
Kvasice – O.N.Ves Ne ÚZM Schmid Havránek Šerý  
Mladcová – Baťov 1930 Ne ÚZM Janča Toman Konečný B.  
I.B-A XVI. kolo, 1. 4. 12, 15.30        
Val. Bystřice – Nedašov Ne ÚZM Nevrla Beneš    
Lhota u Vs. – Hrachovec Ne ÚZM Škrobák Nohavica Valůšek  
Podlesí – Poličná Ne ÚZM Filgas      
Franc.Lhota – Hor.Lideč Ne ÚZM Blažek Měšťánek Machač  
Jablůnka – Janová So ÚZM Machač Měšťánek Dokoupil Juřica
Val.Polanka – Lidečko Ne ÚZM Daněk Surovec Straka  
Choryně – Zašová So ÚZM Hrbáček Březáček Chlevišťan  
I.B-B XVI. kolo, 1. 4. 12, 15.30        
Těšnovice – Březnice Ne ÚZM Ruman J. Kozubík    
Kostelec u Hol. – Lůžkovice So ÚZM Šerý Družbík    
Tečovice – Louky So ÚZM Mihálik Chaloupka    
Zborovice – Malenovice 31. 3. 12, 15.30 Zicháček Vrba    
Zdounky – Lubná Ne ÚZM Houdek Ponížil    
Fryšták – Admira Hulín Ne ÚZM Olša Šubík Veselský  
I.B-C XVI. kolo, 1. 4. 12, 15.30        
Šumice – Bojkovice Ne ÚZM Vobořil Hrbáček Vrba  
KORYNA – Nedakonice Ne ÚZM Mikulášek Řihák    
Strání – Jalubí Ne ÚZM Němec Poláček    
Zlámanec – Sušice Ne ÚZM Michalec Vacula Hubál  
Havřice – Slavkov Ne ÚZM Mitáček Dujíček    
Zlechov – V.Otrokovice B Ne 10.00 Kotačka      
Kudlovice – Osvětimany Ne ÚZM Fabián Dostálek Bartoň  
KP-D XVI. kolo, 1. 4. 12, 13.15        
Brumov – Boršice So 10.00 UT Valčík      
Hulín – Vsetín So 10.00 Polaštík      
Napajedla – Paseky Zlín So 10.00 Doležal      
1.Valašský FC – Uh.Brod Ne ÚZD UT Chlevišťan      
Dol.Němčí – Malenovice Ne ÚZD Minarčík      
Vlachovice – Morkovice So ÚZM Havránek      
Kunovice – Baťov 1930 So 10.00 UT Němec      
KSD-A XVI. kolo, 1. 4. 12, 13.15        
Holešov – Štítná n/Vl. So 10.00 Střelnice Novák Jar.      
V.Karlovice – volno So 10.00 Karolinka OD      
Franc.Lhota – Louky So ÚZM Mejzlík      
Slavičín – Val.Klobouky So 10.00 Štěpánek      
Dol.Bečva – Lidečko Ne 2.30 před ÚZM Rovenský      
Mladcová – Návojná Ne 2.30 před ÚZM Konečný B.      
KSD-B XVI. kolo, 1. 4. 12, 13.15        
Luhačovice – Bojkovice So 10.00 UT Staško      
KORYNA – Nedakonice Ne ÚZD Řihák      
Strání – Kněžpole Ne ÚZD Poláček      
Újezdec – Nedachlebice Ne ÚZD Vlašic      
Havřice – Chropyně Ne ÚZD Dujíček      
Zdounky – O.N.Ves Ne ÚZD Ponížil      
Kunovice B – Uh.Ostroh So 12.15 UT Němec      
KP-SZ XVI. kolo, 31. 3. 12, 9.30        
V.Otrokovice – Kunovice ÚZŽ Družbík      
Baťov 1930 – Nedašov ÚZŽ UT Erbenova Daněk      
Chropyně – Poličná ÚZŽ UT Slavík      
Uh.Brod – Louky 31. 3. 12, 9.30 UT Šumšal      
1.Valašský FC – Slušovice Ne ÚZŽ UT Beneš      
Vsetín – Brumov Ne ÚZŽ UT Surovec      
Bystřice p/H. – V.Karlovice ÚZŽ Ponížil      
KP-MZ XVI. kolo, 31. 3. 12, 11.15        
V.Otrokovice – Kunovice ÚZŽ Družbík      
Baťov 1930 – Nedašov ÚZŽ UT Erbenova Daněk      
Chropyně – Poličná ÚZŽ UT Slavík      
Uh.Brod – Louky 31. 3. 12, 11.15 UT Šumšal      
1.Valašský FC – Slušovice Ne ÚZŽ UT Beneš      
Vsetín – Brumov Ne ÚZŽ UT Machač      
Bystřice p/H. – V.Karlovice ÚZŽ Ponížil      
KS-SZB XVI. kolo, 31. 3. 12, 9.30        
1.FC Slovácko C – Boršice ÚZŽ Sady Kotačka      
Napajedla – Dol.Němčí Ne ÚZŽ Mikoška      
St.Město – Hluk Ne ÚZŽ UT Širůch Zpěvák      
Nedakonice – Strání hlášenky ÚZŽ Řihák      
Kvasice – Morkovice ÚZŽ Havránek      
Bojkovice – Uh.Ostroh Ne ÚZŽ Schnürmacher      
KS-MZB XVI. kolo, 31. 3. 12, 9.30        
1.FC Slovácko C – Boršice ÚZŽ Sady Kotačka      
Napajedla – Dol.Němčí Ne ÚZŽ Mikoška      
St.Město – Hluk Ne ÚZŽ UT Širůch Zpěvák      
Nedakonice – Strání hlášenky ÚZŽ Řihák      
Kvasice – Morkovice ÚZŽ Havránek      
Bojkovice – Uh.Ostroh Ne ÚZŽ Schnürmacher      

SCM – MSDL U19 – st. dorost

Kroměříž – Baník Ostarva S0 31. 3. 10.15 Caletka Zicháček Olša UT

MSDD sk. D a E starší, ml. dorost

Val.Meziříčí – Uničov NE 1. 4. 10.15+12.30 Hess Nohavica Nevrla UT

SpSM U15 a U14 (starší, mladší žáci)

Tescoma – Břeclav PA 30. 3. 14.00+15.45 Hanák Ponížil
Kroměříž – Hodonín S0 31. 3. 12.30+14.15 Antoníček Ruman J. UT
Val. Meziříčí – Opava S0 31. 3. 10.00+11.45 Kubica Skalický Kýr UT

SpSM U13 a U12 (starší, mladší žáci)

Tescoma – Břeclav NE 1. 4.10 +11.45 Pochylý Šubík
Kroměříž – Hodonín NE 1. 4. 10 +11.30 Caletka UT
MSL a MSD Ženy, sk.B      
Val. Meziříčí – Olomouc S0 31. 3. 13.30 Řezníče Beneš Nevrla UT
Napajedla – Holešov S0 31. 3. 10.15 Hanák Vlašic Janča 2.ZŠ – UT
Březnice – Mutěnice S0 31. 3. 15.30 Růžička Toman Fabián  

Autor: Martin Břenek

26.3.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Co říkáte na výsledky voleb? Hlasujte

Zleva: z volebních štábů Andrej Babiš (ANO 2011) a Tomio Okamura (SPD).
AKTUALIZOVÁNO
43

Na Zlínsku zvítězilo ANO, druhá SPD a třetí KDU-ČSL

ODS zapíjela poslanecký mandát Stanislava Blahy šampaňským

VIDEO / FOTOGALERIE / Nejprve vládla poklidná atmosféra v přítmí projektoru, který na zeď uherskohradišťské komunitní kavárny Cafe 21 vysílal první čísla volebních výsledků. 

Kašík: Na kandidátce jsem zakroužkoval lidi ze Zlína, vždycky jsem byl srdcař

FOTOGALERIE / K volbám zas tak často prý nechodí, vlastně dnes je to podle něj asi podruhé. "Ale chtěl jsem zvolit ty, kteří jsou podle mne důležití," uvedl v sobotu krátce po 13. hodině strážce hokejové svatyně zlínských beranů - brankář Libor Kašík.

Další obrat nestačil. Zlín má z Pardubic bod

2:0, 2:3, 4:3. Ze zápasu zvratů si hokejisté Aukro Berani Zlín uloupli aspoň bod z pardubického perníkového srdce. Ševci nakonec prohráli 3:4 v prodloužení, přestože během pěti minut na přelomu první a druhé třetiny otočili vývoj zápasu z 0:2 na 3:2 dvěma trefami Honejska a Popelky. Žlutomodří ale vedení ztratili a v prodloužení přesilovku čtyři na tři využil francouzský útočník Treille, který pro Zlín připravil třetí porážku v řadě.

Fryšara nevěděl, jak slavit gól. Úžasná euforie, zářil

Ani jsem nevěděl, jak mám slavit. Prostě jsem zvedl ruce a díval se okolo,“ vykládal Štěpán Fryšara, 19letý útočník hokejistů Aukro Berani Zlín, který v nedělním zápase s Plzní svou premiérovou trefou stáhl náskok na 3:4 a zařídil parádní infarktovou koncovkou bod za porážku 4:5 po samostatných nájezdech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení