Zpráva STK ze dne 8. 10. 2015

Schválené výsledky odehraných utkání 9. kola OPM, III.A a III.B; 7. kola IV.A, IV.B, IV.C, OPD, OPŽ, OSAŽ a OSBŽ a dohrávky 1. kola OSAŽ Příluky – Ludkovice.
STK rozhodla, že soutěže IV. tříd a mládeže nebudou předehrávat na podzim první jarní kolo.

OPD – utkání 8. kola Bratřejov – Příluky se hraje ve středu 28. 10. 2015 ve 14,00 hod. na hřišti v Bratřejově. Dohoda oddílů. Oddíl Bratřejov uhradí částku ve výši 100,– Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.

OSBŽ – utkání 8. kola Nevšová – Jasenná se hraje v neděli 1. 11. 2015 v 10,00 hod. na hřišti v Nevšové. Dohoda oddílů. Oddíl Nevšová uhradí částku ve výši 100,– Kč dle čl. 3.4 bod e/ Rozpisu soutěží.

Zpráva DK ze dne 8. 10. 2015:

Lípa – Křižka Petr – 2 SU nepodmíněně –DŘ § 45.
Lípa – Greguš Daniel – 2 SU nepodmíněně –DŘ § 45.
Lípa – Procházka Martin – 1 SU nepodmíněně –DŘ § 46.
Vlčková – Dohnal Marek – 2 SU nepodmíněně –DŘ § 45/1.
Hřivínův Újezd – Štěpaník Lukáš – 1 SU nepodmíněně –DŘ § 42/1.
Kudlov – Válek Jaroslav – 1 SU nepodmíněně –DŘ § 42/1.
Žlutava – Goiš Marek – 1 SU nepodmíněně –DŘ § 43.
Spytihněv – Obdržálek Petr – 1 SU nepodmíněně –DŘ § 46/1.
Dobrkovice – Řezníček Michal, AR2 – pokuta 500,– Kč – DŘ §20/6d
kolo 17. 10. – 18. 10. 2015 Úřední začátek – 14.00 hod.
Rozhodčí Datum Čas
OPM – 11. kolo

A1A1101 Vysoké Pole – Mladcová B Ruman Josef,Kamenčák 18. 10. 14.00
A1A1102 Bylnice – Mysločovice A Lebloch,Lekeš 18. 10. 14.00
A1A1103 Rokytnice – Jasenná Střelec,Chromík 18. 10. 14.00
A1A1104 Újezd – Lípa Frajt Oldřich 18. 10. 14.00
A1A1105 Ludkovice – Návojná Krajča Jaroslav,Mikeska 18. 10. 14.00
A1A1106 Slopné – Březnice A Balušek,Řičánek 18. 10. 14.00
A1A1107 Nedašova Lhota – Dolní Lhota Hrbáček 18. 10. 14.00

III.A – 11. Kolo

A2A1101 Pohořelice – Louky Bršlica 18. 10. 14.00
A2A1102 Fryšták B – Spytihněv Střelec,Pospíšil 17. 10. 14.00
A2A1103 Štípa – Kostelec Valenta,Tkadlec 18. 10. 14.00
A2A1104 Trnava – Březová Vyoral 18. 10. 14.00
A2A1105 Halenkovice – Žlutava Štefanko 18. 10. 14.00
A2A1106 Tečovice B – Všemina Strapina 18. 10. 14.00
A2A1107 Kašava – SK Zlín Pospíšil 18. 10. 14.00

III.B – 11. kolo

A2B1101 Příluky B – Bratřejov Chromík 17. 10. 14.00
A2B1102 Rudimov – Doubravy Frajt Michal 18. 10. 14.00
A2B1103 Luhačovice B – Velký Ořechov Uhlár,Frajt Michal,Lekeš 17. 10. 17.00 UT
A2B1104 Neubuz – Štítná n/ Vl. B Měřička 18. 10. 14.00
A2B1105 Šanov – Pozlovice Ptáček 18. 10. 14.00
A2B1106 Březůvky – Drnovice Uhlár,Chromík 18. 10. 10.15
A2B1107 Poteč – Tichov Hrachový 18. 10. 14.00

IV.A – 9. kolo

A3A0901 Hřivínův Újezd – Provodov B Goňa 18. 10. 14.00
A3A0902 Březnice B – Mysločovice B Měrka 17. 10. 14.00
A3A0903 Biskupice – Kudlov Kolář 18. 10. 14.00
A3A0904 Lhota – Napajedla B Dvořák 18. 10. 14.00
A3A0905 Dobrkovice – Komárov Paníček 18. 10. 10.00

IV.B – 9. kolo

A3B0902 Jaroslavice B – Lužkovice B Štěpaník 18. 10. 14.00
A3B0903 Zádveřice – Hvozdná Polách 18. 10. 14.00
A3B0904 Veselá B – Lutonina Mikeska 17. 10. 14.00
A3B0905 Vlčková – Racková Pospíšil 18. 10. 11.00

IV.C – 9. kolo

A3C0901 Mirošov – Loučka Uhlár 18. 10. 14.00
A3C0902 Smolina – Petrůvka Ruman Miloslav 18. 10. 14.00
A3C0903 Divnice – Horní Lhota Divácký 18. 10. 10.15
A3C0904 Jestřabí – Bohuslavice n/Vl. Měřička 18. 10. 10.00
A3C0905 Lipová – Nedašov B Divácký 18. 10. 14.00

OPD – 9. kolo

C1A0901 Jaroslavice – Bratřejov Polách 17. 10. 11.00
C1A0902 Fryšták – Mysločovice Tkadlec 18. 10. 11.00
C1A0903 Trnava – Hvozdná Vyoral 18. 10. 11.00
C1A0904 Dolní Lhota – Tlumačov Slavíček 17. 10. 14.00
C1A0905 Halenkovice – Lužkovice Štefanko 18. 10. 11.00
C1A0906 Příluky – Spytihněv

OPŽ – 9. kolo

E1A0901 Fryšták – Mladcová Pospíšil 17. 10. 12.00
E1A0902 Újezd – Mysločovice Ruman Josef 18. 10. 11.30
E1A0903 Sehradice – Kostelec Měřička 17. 10. 11.30
E1A0904 Tečovice – Tlumačov Strapina 18. 10. 10.00
E1A0905 Kašava – Malenovice Frajt Michal 18. 10. 10.30

OSŽA – 9. kolo

E2A0901 Jaroslavice – Březnice Štěpaník 18. 10. 11.30
E2A0902 Spytihněv – Ludkovice Mikeska 18. 10. 11.30
E2A0903 Příluky – Lhota Hruška 18. 10. 10.00

OSŽB – 9. kolo

E2B0901 Smolina – Vizovice Kamenčák 18. 10. 10.15
E2B0902 Jasenná – Nedašova Lhota Polách 18. 10. 12.00
E2B0903 Bohusl. n/Vl. – Pozlovice Ptáček 18. 10. 10.30