Další utkání proti Brnu už jim ovšem tolik nevyšlo a po nevydařené druhé půli prohráli 3:6. Podobně dopadl i Slavičín se Stonavou, byť padl až v samotném závěru. Po jedenácti kolech je Zlín šestý, Jerevan devátý.

SMR PLUS ZLÍN – SK JEREVAN SLAVIČÍN 6:2 (2:0)

Okresního derby zcela ovládli domácí favorité ze Zlína. Utkání měli od začátku pod kontrolou, jejich výkon na chybující hráče Jerevanu dostačoval. Valachy načal v deváté minutě z trestného kopu Ulman, do přestávky navýšil vedení Julina. Slavičín ve druhé půli snižoval na průběžných 1:3 a 2:5.

Je však třeba zmínit také smůlu hostů v zakončení, když dvakrát trefili tyč a jednou břevno zlínské branky. Výhra domácích je přesto zasloužená, střelecky se blýskl především Haloda, autor tří branek. „Proti zkušenějšímu soupeři jsme doplatili na množství chyb, které náš nově se tvořící mančaft vyprodukoval. Zlín byl lepší a zaslouženě vyhrál," uznal sekretář slavičínského celku Petr Koseček.

Branky: Haloda 3, Ulman, Julina, Hnilo – Cícha D. 2. Zlín: Zelík, Haloda, Kutra, Hnilo, Křepelka, Julina, Chvíla, Velev, Helešic, Slobodian, Ulman. Slavičín: Kolařík, Fojtík, Both, Ocelík, Zoubek, Cícha R., Cícha D., Vaculík, Štěpáník, Gregušiak.

SC PREMIUM STONAVA – SK JEREVAN SLAVIČÍN 3:0 (0:0)

Průběh byl vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách, hráči Jerevanu nepřijali roli outsidera a byli Stonavským důstojným protivníkem. Skvělými zákroky se prezentovali oba brankáři, a tak na ukazateli skóre dlouhou dobu svítily dvě nuly. Chleba se lámal ke konci. Nejprve slavičínský Zoubek pohrdl tutovkou, aby na opačné straně v 35. minutě stonavský kanonýr Goj vstřelil rozhodující gól. Jerevanu nezbylo než se vrhnout do útoku, čehož ale zkušení hráči Stonavy dokázali využít ke vstřelení dalších branek.

„Ani dobrý výkon na body nestačil. Věřím, že tento víkend nastoupíme ve vlastní hale v silnější sestavě i se Švachem a Mackem a play off se znovu dokážeme přiblížit," burcuje Koseček.

Branky: Goj, Stachel, Cieslar. Slavičín: Kolařík, Fojtík, Both, Ocelík, Zoubek, Cícha R., Cícha D., Vaculík, Gregušiak.

SMR PLUS ZLÍN – GIOIA BRNO 3:6 (2:2)

Repríza utkání Final four o třetí místo patřila Brnu. V zajímavém utkání vydrželi Zlínští pouze poločas. Hosté měli navrch hlavně po technické stránce, domácí zase vsadili na nasazení a bojovnost. První poločas skončil zaslouženou remízou, druhá část však již byla v režii Brna, které předvedlo několik nádherných kombinačních akcí zakončených brankou.

Branky: Haloda 2, Slobodian – Cenek, Presl 2, Klimeš 2, Havel Josef. Zlín: Zelík, Haloda, Kutra, Hnilo, Křepelka, Julina, Chvíla, Velev, Helešic, Slobodian, Ulman.