ZLÍN III. TŘÍDA
PŘÍLUKY B - POHOŘELICE 6:0 (3:0)

Zápas měl jednoznačný průběh. Hosté stačili rezervě Příluků první čtvrthodinu, poté se projevila větší fyzická a kombinační vyspělost domácích, kteří vstřelili v každé půlce po třech gólech.

Branky: Mezírka 3, Blažek 2, Baxa. Rozhodčí: Korch. Příluky B: Nečas - Ďurčo, Ratajský, M. Frolek, R. Frolek, Šimurda, Blažek, D. Zedníček, Jesu, Mezírka, Baxa. Střídali: Januš, Siléš, Dvořák.

VESELÁ - TEČOVICE B 3:1 (2:0)

Utkání začali domácí sebevědomě s výrazným tlakem a s řadou pohledných akcí. Vedle úvodního gólu, který po pěkné spolupráci s Dočkalem dával Loubal, zavánělo brankou dalších pět akcí. Veselá ale proměnila až poslední těsně před přestávkou chytrým dloubákem Dočkala. Po přestávce již tlak domácích nebyl tak hrozivý, přesto hosty několikrát od dalších gólů zachránil vynikající gólman Kristek. Po hodině hry ale Tečovice z ojedinělého útoku po hlavičce Prokopa snížily a z jednoznačného utkání se stalo drama. Hosté po brance ožili a klid do řad Veselé vnesl až v 80. minutě dorážkou Jurásek. Domácí byli jednoznačně lepším mužstvem, hráli pohledný fotbal, ale mizernou koncovkou se mohli sami připravit o tři body.

Branky: Loubal, Dočkal, Jurásek - Prokop. Rozhodčí: Matucha, 40 diváků. Veselá: P. Červenka - Macík, Vl. Červenka, Machlíček, Šarman (75. Železník) - Bednařík, Odstrčilík, Mir. Čoček, Jurásek - Dočkal, Loubal (28. Bodlák). Tečovice: Kristek - Kána (46. Horáček), Prokop, Polomík, A. Řiháček (43. J. Řiháček) - Hynčica, Kadlec, Paštěka, J. Řiháček (80. Janík) - Obdržálek, Středulínský.

FRYŠTÁK B - MYSLOČOVICE 4:0 (0:0)

Utkání mělo velmi dobrou úroveň a jedinou jeho kaňkou byla přehnaně tvrdá hra hostujícího týmu, která dělala domácím v první části velké problémy. Mysločovičtí byli také do přestávky v útočné fázi mnohem nebezpečnější. Druhý poločas však byl jasně v režii Fryštáku, který díky rychlé trefě Nohy získal potřebný klid. Druhá branka domácích pak na sebe nenechala dlouho čekat. Hosté ještě chtěli utkání zdramatizovat, jenže hrozili pouze standardními situacemi. Definitivní stvrzenku na vítězství Fryštáku dal v závěru dvěma brankami Tallarini.

Branky: 82. a 87. Tallarini, 51. Noha, 60. Lošťák. Rozhodčí: Popelák, 60 diváků. Fryšták: Mikel - Gajdůšek, Bednařík, D. Mikulík, Švajda - T. Chudý, Lošťák (60. V. Doležel), Noha (70. Petráš), D. Chudý - Tallarini, Pančocha (75. Flašar). Mysločovice: Pištěk - Bitner, Peterka, Pálka, Hořčica, Jukin, Večeřa, Lahola (46. Vrabček), Dovrtěl, Klabačka (79. Hubík), Vicher.

MLADCOVÁ B - BŘEZŮVKY 2:2 (0:1)

Rezerva Mladcové předvedla další ze svých průměrných výkonů plný nepřesných přihrávek, a znovu tak nezískala na vlastním hřišti tři body. Hosté dokázali těžit z chyb domácích hráčů a kromě dvou branek nastřelili také dvakrát tyč. Ještě čtvrt hodiny před koncem vedly Březůvky 2:0, domácí nakonec ze závěrečného náporu vytěžili alespoň remízu.

Branky: 77. Matula z pen., 88. D. Novák - 44. Tesař, 68. J. Krajča. Rozhodčí: Klučka. Mladcová B: Hrnčiřík - Pantlík, Sedláček, Matula, Kovařík - J. Novák (46. D. Novák), Vyvlečka (75. Ptáček), J. Černý, Koiš (71. Hradil) - Zbořil, Š. Chludil. Březůvky: R. Mikel - Slovák, O. Krajča, Pleca, Kamenčák, J. Krajča, Lakomý, M. Mikel, Vyoral, Tesař (75. Kmošek), Macalík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Zádveřice - Paseky 2:2 Holý, Pšenčík - Stodůlka, Zámorský, Lukov B - Březová 0:0, Komárov - Lípa 1:0 Beran Martin.
BISKUPICE - ŠANOV 1:0 (1:0)

Kvůli mnoha absencím nastoupily Biskupice v silně kombinované sestavě, nicméně s vůlí zvítězit. Polovina prvního poločasu nepřinesla příliš fotbalových okamžiků, domácí se na hřišti hledali a hosté jim v tom zdatně sekundovali. Závěr poločasu však patřil jasně Biskupicím. Nejprve Šanovští vykopávali z prázdné brány po jednom z mnoha rohů, ale toto varování jim nestačilo. Před pauzou se ujal jeden z přímých kopů, hosté podcenili dlouhý míč a Milan Michálek zcela nekrytý dorážel do prázdné.

Druhý poločas začali aktivněji hosté, ale jejich nakopávané míče s přehledem pokryla výtečně organizovaná obrana Tatranu. Naopak domácí hrozili z brejků, ale druhého gólu se nedočkali. Po jedné z pohledných akcí znovu zachraňoval hostující gólman na poslední chvíli na brankové čáře. Šanovští vystřelili pouze jedenkrát nebezpečně na bránu, ale pokus z přímého kopu nadvakrát ztlumil mladý Valerián. V závěru hostům viditelně došly síly, což domácím stačilo k uhájení jednogólového náskoku.

Branka: Michálek. Rozhodčí: Mitáček, 100 diváků. Biskupice: Valerián - Vaškůj, Pančocha, Michálek, Chaloupka, Skovajsa, Vaculík, T. Gajdůšek, Krajča, Důbrava, Petr Talaš. Střídali: Vojáček, Jančář, Novosad.

VLACHOVICE B - DRNOVICE 1:1 (1:1)

Ve vyrovnaném zápase se hosté ujali vedení, když po pěkně zahraném trestném kopu hlavičkoval Lukáš. Domácí stačili těsně před pauzou vyrovnat Strouhalem. V druhé půli měla obě mužstva několik šancí, největší spálily Drnovice v poslední minutě, kdy neproměnily podle domácích přísně nařízenou penaltu.

Branky: Strouhal - Lukáš. Rozhodčí: Ševčík. Vlachovice B: Pekárek - Kovařík, Šimoník, Kašša, Doruška, Strouhal, Hlavica, Mikeska, Gbelec, Obadal, Kořének. Drnovice: Psota - Kostka, M. Vlček, Martin Šerý, Miloslav Šerý, Soja, Zicha, Seidl, Vlček, Běloň, Lukáš.

HŘIVÍNŮV ÚJEZD - ROKYTNICE 1:1 (1:0)

Od začátku zápasu se hrála vyrovnaná partie. Veškeré aktivity obou mužstev končily buď nepřesným zakončením, nebo odebráním míče před soupeřovou šestnáctkou. Do první výrazné šance se dostali Rokytničtí, ale domácí brankař umístěnou střelu vyrazil mimo tyče. V 18. minutě poslali domácí za obranu hostů pas, který převzal Záhora a lobem překonal Baklíka. Do pauzy se odehrávala hra již pouze mezi šestnáctkami bez výraznější šance.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Rokytnice a svůj zlepšený výkon korunovala vyrovnávací hlavičkou Říháka po rohu. Poté se konečně probudili domácí, ale do konce již nedokázali vstřelit branku a mohli jenom litovat promarněných šancí, zvláště střídajícího Kostelníka, který z bezprostřední blízkosti minul branku.

Branky: 18. Záhora O. - 75. Říhák J. Rozhodčí: Fuchs, 110 diváků. Hřivínův Újezd: Moudřík - L. Štepaník, Valášek, Jančář, Polášek, Výmola, Z. Jurák, D. Štěpáník, Záhora, M. Minařík, T. Minařík. Střídali: M. Jurák, Kostelník. Rokytnice: Baklík - Říhák, Hančlík, Daniel, Šuráň, Jaloky, T. Goňa, M. Eliáš, Slámečka, A. Goňa, Neumann. Střídali: Pašek, Eliáš.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Smolina - Nevšová 2:2 Ročák Š., Bosák - Šoman, Šindler, Návojná - Luhačovice B 2:3 Řehák P., Ptáček T. - Slezák 2, Konečný, Štítná n. Vl. B. - Pozlovice 1:2 Kořének - Bernátek 2, Vysoké Pole - Mirošov 5:0 Dorůška J. 2, Žák J. 2, Janoš P.
ZLÍN IV. TŘÍDA
JAROSLAVICE B - PROVODOV B 6:1 (3:0)

Domácí byli celý první poločas lepší a svou převahu přetavili ve tři góly. Hosté soupeřovu branku vůbec neohrozili. Do druhé části nastoupily Jaroslavice vlažně a Provodovu se podařilo korigovat. Hosté se mohli přiblížit na rozdíl gólu, jenže Polášek jim kryl penaltu. Naopak ihned z protiútoku vstřelili domácí čtvrtou branku a pak ještě přidali další dvě. Hattricekm se zaskvěl Maršálek.

Branky: Maršálek 3, Sviečka, Keprt, Kynčl - Švadleňák. Rozhodčí: Zbranek, 45 diváků. Jaroslavice: Polášek - Kašpárek, Palík, Vojtek, Novák, Dalajka, Sviečka, Maršálek, Keprt, Kynčl, Stuchlík. Střídali: Turčín, Rábel, Kolář. Provodov: Plášek - Talaš, Mališka, Navrátil, Košárek, Skovajsa, Blahoš, Zimmermann, Švadleňák, Vítek, Navrátil. Střídal: Mikulášek.

RACKOVÁ - HALENKOVICE 3:6 (1:3)

Po vyrovnaných prvních deseti minutách převzaly otěže zápasu Halenkovice a v přestávce vedly 3:1. Po pauze Racková vyvinula obrovský tlak a podařilo se jí zaslouženě vyrovnat. Když se ale vzápětí hosté opět ujali vedení, domácí se zlomili a do konce ještě dvakrát inkasovali. Brankář Rackové přitom ještě lapil soupeři penaltu.

Branky: Blanař 3 - Sudolský 2, Marholt, Strašák ml., Strašák st. Rozhodčí: Mikeska, 189 diváků. Racková: Knap - Kolář, J. Adamík, Cholasta, Matuška, P. Adamík, Blanař, Juraň, Zívalík, Vajda, Odstrčil. Náhradníci: Juráň, Kaňa, Čechák, Valčík. Halenkovice: Chochul - Horka, Gabrhelík, Prokop, Kadlčák, Strašák ml., Kocián, Sudolský, P. Marholt, D. Marholt, Strašák st.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Trnava B - Dobrkovice 1:4 Čala S. - Lux 2, Kadlčík, Vítek, Spytihněv B - Žlutava 3:1 Polášek J., Úředníček A., Kraváček - Doležel, Doubravy - Velký Ořechov 2:3 Mrázek D., Jakeš - Smetka 2, Maňásek, Lhota u Mal. - Kudlov 2:2 Mihál, Kašík - Piňos, Ondroušek.
LUŽKOVICE B - KAŠAVA B 9:2 (5:2)

Utkání mělo jednoznačný průběh už od svého úvodu, kdy se Lužkovice dostaly v první čtvrthodině do dvougólového vedení brankami Polácha. Ani poté jejich tlak nepolevil a domácí střelec Bařina upravil svým hattrickem skóre na 5:0 po 40 minutách. Hosté se poté pokusili zvednout a snížili do poločasu dvěma slepenými brankami Krále a Drábka. Na začátku druhé půle se potřetí prosadil Polách. Stejný hráč se trefil za deset minut ještě jednou a rozdíl ve skóre byl rázem zase pět branek. V 72. minutě se prosadil z pokutového kopu Elšík a účet zápasu uzavřel Branný.

Branky: 8., 12., 47. a 57. Polách, 22., 35. a 40. Bařina, 71. Elšík z pen., 78. Branný - 42. Král, 45. J. Drábek. Rozhodčí: Zbranek. Lužkovice B: Šuba - Zatloukal, Langer (46. Elšík), Liška, Vaculík - Branný, Turýn, Slavík, Výmola (46. Kovařík) - Bařina (46. Žaludek), Polách. Kašava B: J. Šarman - Březík, M. Drábek, Bielak, J. Drábek - Jakuba, Pšenica, Zbranek, Křižka - Král, Holík.

JASENNÁ - VESELÁ B 6:1 (2:0)

Domácí vedli už po čtvrthodině 2:0, přičemž druhý gól si dali hosté sami. Poté se hra vyrovnala a do přestávky se skóre nezměnilo. Také do druhé půlky vstoupila Jasenná rychlým gólem, který vsítil Jan Zicha. Letní posila domácích do konce zápasu dovršila „čistý“ hattrick. Hosté snížili až v samotném závěru.

Branky: 49., 66. a 69. Jan Zicha, 8. Čala, 15. vlastní, 77. P. Kovář z pen. - Bodlák. Rozhodčí: Veselý, ČK: Kráčala (Jasenná), 100 diváků. Jasenná: M. Kovář - Polách, T. Kovář, P. Kovář, J. Kráčala, Bajza, R. Kráčala, Jan Zicha, Kominík, Čala, R. Jurčák. Střídali: Jurčák, Smilek, Jan Zicha ml. Veselá B: Blažek -Barcuch, Čoček, Železník, Řihák, Mikšík, M. Gajdošík, Bodlák, Vrla, Nemech, Juřena. Střídali: Křižka, Divílek, T. Gajdošík.

NEUBUZ - LUTONINA 6:0 (1:0)

Nováček soutěže přijel do Neubuzi uhrát co nejlepší výsledek, což se mu v prvním poločase dařilo. Ačkoliv měli domácí znatelnou převahu, klíč k obraně hostů našli do přestávky pouze jednou. Po rohu trefil tyč Vrba a Šebesta odražený míč poslal pod břevno. Lutonina ohrozila za celý úvodní poločas domácí branku jednou. Po obrátce domácí zpřesnili přihrávky a odměnou jim bylo pět branek. Od ještě větší porážky hosty zachránil vynikající brankař Zeitek. Lutonina se i za nepříznivého stavu snažila o vstřelení čestné branky, jenže Talafa byl proti.

Branky: Šebesta, Sovjak, Vrba, Březík, Rudl, Ševců. Rozhodčí: Mikulík, 80 diváků. Neubuz: Talafa - M. Grebeníčk, Ševců, Šebesta, Hargaš - Březík, Neumann, Rudl, Sovjak - Pšenka, Vrba. Střídali: Macura, Čada, Oškera. Lutonina: Zeitek - Štefka, P. Macek, Zámečník, Šišlák - T. Sláčík, Krajščák, Starychfojtů, Jurčák - Šebesta, Tomanec. Střídali: Sláčík, Světlík.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Bratřejov - SK Vizovice B 4:1 Chromčák P. 3, Zicha R. st. - Kunovský, Štípa B - Všemina 2:4 Vařák, Ráček - Holík 2, Rupal, Burša, Trnava - Kostelec B 3:0 Toufar 2, Zbranek.
BOHUSLAVICE N. VL. - PETRŮVKA 0:1 (0:0)

V Bohuslavicích nad Vláří se hrál vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Po bezbrankovém poločase měli po obrátce územní převahu hosté, domácí ale několikrát zachránil výborně chytající Kolařík. Bohuslavičtí hrozili z brejků, které Petrůvka přežila jen díky nevydařené koncovce domácích. Nakonec se štěstí přiklonilo na stranu hostů, v 84. minutě jim trefil tři body Kořínek.

Branka: 84. Kořínek. Rozhodčí: Lebloch. Bohuslavice: Kolařík - K. Janáček, Michal Zlatník, Martin Zlatník (75. M. Janáček), J. Kovařík st. - S. Urbaník, Baklík, Bartozel - J. Kovařík ml. (35. J. Urbaník), Vl. Machů ml. Petrůvka: Juřica - Hubáček, Juřica, Staněk, Korvas - Šebák, Pešek, Gergela, Remeš - Hrabal, Kořínek.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Poteč - Sehradice B 0:1 vlastní, Tichov - Divnice 8:3 Stružka 2, Slováček 2, Baďura 2, Maniš 2 - Mana J., Zůbek, Kostka, Loučka - Horní Lhota 1:4 Mikulka L. - Šenovský J. 2, Jakubčák, Koutný, Dolní Lhota B - Rudimov 0:3 Kovařík 2, Měřička, Lipová - Nedašova Lhota 1:1 Svárovský - Holba, Jestřabí - Slopné 1:1 Floreš P. - Trunkát E.