Fotbalisté Valašského Meziříčí slaví postup do divize. V předposledním kole Krajského přeboru KFS Zlín porazili na domácím hřišti Provodov 3:1 a už nemůžou být předstiženi. Valašské Meziříčí tak v divizi střídá sestupující Vsetín. Rozhodnuto je už také o dvou celcích, které spadnou do I. A třídy. Už k jistým Luhačovicím přibyly Valašské Příkazy, které nemohou kvůli horším vzájemným zápasům předběhnout čtrnácté Kateřinice.

LUHAČOVICE - KATEŘINICE 3:2 (2:0)

Luhačovickým patřila úvodní půle dramatického zápasu. Ve 35. minutě otevřel skóre parádní střelou do šibenice Novosad a dvě minuty před pauzou se prosadil Bernátek. Po přestávce však domácí polevili a v silném dešti přenechali iniciativu soupeři, který toho dokonale využil. V 65. minutě se trefil Křižan a o deset minut později Válek vyrovnal. Štěstí se však nakonec přiklonilo na stranu posledního celku soutěže, který zásluhou střídajícího Soukeníka ve druhé minutě nastaveného času vstřelil vítěznou branku.

Branky: 35. Novosad, 43. Bernátek, 90.+2. O. Soukeník - 65. Křižan, 75. Válek. Rozhodčí: Vlček, 100 diváků.

Luhačovice: Tobolík - Bartoš, Krejčiřík, Košárek, L. Kovařík, Bernátek, Z. Červenka, Novosad, Bauman, D. Červenka, P. Kovařík. Střídal: O. Soukeník.

Kateřinice: Fagulec - Ondra, Děckuláček, Lukáš, Filgas, Kamas, Válek, Mikulík, Zetek, Kotrla, Rafaj.