ZLÍN IV. TŘÍDA
KUDLOV - RACKOVÁ 6:2 (3:0)

Domácí začali zápas náporem, který korunovali po 25 minutách třemi brankami. Kudlovští mohli vést i větším rozdílem, jenže spoustu šanci pozahazovali. Poté se hosté vzchopili a hrozili hlavně ze standardních situací. Obrana domácích v čele s brankářem však odolala. Druhý poločas se hrál překvapivě v režii týmu z Rackové, avšak z brejku zvýšili domácí na 4:0 a o výsledku bylo rozhodnuto. Pro Rackovou je to krutá porážka, na Kudlově vždy uhrála mnohem lepší výsledek.

Branky: Ondroušek 2, Pavelák 2, M. Jungwirt 2 - Blanař, Vajda. Rozhodčí: Janča.

HALENKOVICE - FC VIZOVICE 7:0 (7:0) nedohráno

Zřejmě „Trnkobraní“ ve Vizovicích bylo příčinou toho, že hosté předvedli v Halenkovicích katastrofický výkon. Do zápasu nastoupili s deseti hráči a už do poločasu inkasovali čtyři branky od halenkovického kanonýra Petra Kociána. Jiří Sudolský přidal další dvě a loňský dorostenec Pavel Marholt zaznamenal jednu trefu. Pravděpodobně jednoznačný výsledek první půle zápasu vedl hosty k tomu, že v poločase nahlásili tři zraněné hráče. Tím nesplnili podmínku minimálně sedmi hráčů na hřišti a sudí Matucha zápas ukončil. Z tohoto rozhodnutí byli zklamaní jak domáčí hráči, tak především diváci.

Branky: P. Kocián 4, Sudolský 2, Marholt. Rozhodčí: Matucha, 150 diváků. Halenkovice: Chochůl - P. Kocián, M. Kocián, Sudolský, Abrahám, Strašák ml., Gabrhelík, D. Marholt, P. Marholt, Kadlčák, Kníchal, Prokop, Horka.a

ŽLUTAVA - JAROSLAVICE B 3:2 (1:0)

Oba celky si vytvořily dostatek příležitostí a nakonec pět z nich skončilo za zády obou brankářů. Žlutavy vedly už o dvě branky, hostům se ale podařilo zápas zdramatizovat, body jim to ale nepřineslo.

Branky: P. Mišurec, Polák, Husár - Lysoněk, Kynčl. Rozhodčí: Jungwirt, 80 diváků. Žlutava: Neradil, Lapčík, Tauš, Zpěvák, Z. Mišurec, P. Mišurec, Antoš, Karas, Doležal, Goiš. Střídali Husár, Polák, Kašík. Jaroslavice: Polášek, Maršálek, Kašpárek, Vojtek, Novák, Dalajka, Hrazdíra, Johaník, Keprt, Žbel, Kynčl. Střídal: Josef Lysoněk.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Provodov B - Trnava B 5:0 Mališka 2, Švadleňák 2, Skovajsa, Velký Ořechov - Spytihněv B 2:1 Mikel, Smetka - Polášek, Dobrkovice - Lhota u Mal. 5:0 Mudrák 3, Kadlčík, Lux. Dohrávky: Provodov B - Velký Ořechov 0:0, Trnava B - Žlutava 2:1 Soukup R. 2 - Křižka.

VESELÁ B - TRNAVA 1:3 (1:1)

Za Veselou tentokrát až na 20leté Vrlu s Miklíkem nastoupili především třicátníci a jejich zkušenost se v prvním poločase projevila. Do vedení šla sice Trnava, ale hrající trenér domácích Gajdošík chytrou tečí brzy vyrovnal a po řadě šancí mohla jít Veselá i do vedení. To se však nestalo a naopak ve druhém poločase měli míč na kopačkách častěji hosté. Svoji aktivitu proměnili v další dvě vstřelené branky.

Branky: Gajdošík - Minařík 2, Toufar. Rozhodčí: Dvořák. Veselá B: P. Červenka - Barcuch, J. Červenka, M. Gajdošík (70. Odstrčilík), L. Čoček - Vrla, Řihák (65. Ševčík), Krajíček (46. M. Čoček), Mikšík - Gajdošík, Nemech.

KOSTELEC B - LUŽKOVICE B 1:11 (0:5)

Kostelečtí, kteří zatím prohráli všechna mistrovská utkání vysokým rozdílem, nastupovali do druhého domácího utkání s velkým odhodláním. Samotné utkání však ukázalo, že mladý záložní tým Kostelce zatím nestačí na tradiční mužstva této třídy. Utkání bylo jednostrannou záležitostí Lužkovic, které měly i přes snahu mladých nezkušených domácích hráčů až drtivou převahu, jež dokázaly korunovat i krásnými brankami. Je však třeba vyzdvihnout nasazení obou mužstev, i když domácí bránili často za hranicí dovolených zákroků.

Branky: M. Vančík - R. Slavík 3, J. Turín 2, Polák, T. Výmola, Gajdošík, Liška, Vala, Branný. Kostelec B: Fišer - Tomeček, P. Karal, Halouzka, Pilka - Dospíšil, Julina, Vančík M., Mezirka - Kašpárek, Šebák. Střídal: B. Vančík, L. Dostál, M. Karal. Lužkovice B: Vala - Zatloukal, Langha, Branný, Slavík - Výmola, Polách, ,Turýn, Vaculík - Ševčík, Gajdošík. Střídal: Liška.

VŠEMINA - BRATŘEJOV 1:2 (1:0)

Do zápasu s dosud bez inkasované branky vítězícím Bratřejovem vstoupila lépe Všemina. Už ve třetí minutě se prosadil domácí kapitán Ježík střelou z dálky, kterou hostující brankář Zahradníček podcenil - 1:0. Bratřejov měl v prvním poločase více míč na svých kopačkách a také větší množství brankových příležitostí, které však vyřešil brankář Gajdošík. V největší z nich pálil sám před gólmanem Všeminy do tyče hostující útočník. Když se netrefil tváří v tvář strážci svatyně Bratřejova domácí Pavelka, skončil první poločas nejtěsnějším vedením Všeminy.

Ve druhém půli převzala Všemina taktovku, ale gól se jí vstřelit nepodařilo. Naopak se radoval soupeř, když ránu Koňaříka tečoval do sítě domácí obránce. Všemina mohla vedení opět strhnout na svou stranu, ale ani tu největší šanci neproměnil Holík. Rozhodnutí přinesla 73. minuta. Po faulu brankáře Gajdošíka proměnil penaltu Koňařík. Snaha domácích alespoň o bod už k vyrovnání nevedla, navíc jim byl v poslední minutě vyloučen po druhé žluté kartě Polách. Utkání před pěknou diváckou kulisou z obou táborů by sice slušela remíza, Bratřejov si ovšem odvezl tři body a na podzim dosud nezaváhal.

Branky: 3. Ježík - 52., 73. pen. Koňařík. Rozhodčí: Kašný, ČK: 90. Polách (Všemina), 170 diváků. Všemina: Petr Gajdošík - Ježík, Rathúský, Polách, Motl - Rupa, Pavel Gajdošík, Karlík, Pavelka - Kučera, Holík. Na střídání: Kovařík, Václavík, Burša, Kovařík, Chovanec. Bratřejov: Zahradníček - Chromčák, Koňařík, Pilčík, M. Polčák, Chromčák, V. Polčák, Zicha st., Kadleček, Bednařík, Gerža. Na Střídání: Zicha ml., Kalenda, Hajda, Bargl, Drga.

DALŠÍ VÝSLEDKY: SK Vizovice B - Neubuz 3:6 Kunovský, Mojžíš, Lukaštík - Vrba 3, Pšenka 2, Rudl. Kašava B - Štípa B 0:2 Krajča, Ševčík, Lutonina - Jasenná 2:3 Jurčák, Šišlák - Kovář 2, Čala.

12. Kostelec B 4 0 0 4 2:34 0

VÝSLEDKY: Sehradice B - Jestřabí 3:0 Plášek J., Zmeškal, Boráň, Slopné - Lipová 4:1 Šustek 2, Rak, Kozubík T. - Liška, Nedašova Lhota - Dolní Lhota B 4:0 Vaněk J. 2, Holba, Bartošák, Rudimov - Loučka 2:5 Suk, Bor - Bittner 2, Hověžák, Bartoš, Horsák, Horní Lhota - Bohuslavice n. Vl. 5:0 Lysý 2, Jakubčák 2, Koutný, Petrůvka - Tichov 2:0 nehlášeno, Divnice - Poteč 1:3 Jelínek - Rosner, Juřica S., Bartoš.

1. Poteč 4 4 0 0 15:4 12
2. Slopné 4 4 0 0 12:3 12
3. Nedašova Lhota 4 3 1 0 10:4 10
4. Sehradice B 4 3 0 1 7:3 9
5. Horní Lhota 4 2 0 2 11:9 6
6. Divnice 4 2 0 2 7:6 6
7. Loučka 4 2 0 2 8:8 6
8. Petrůvka 4 2 0 2 5:6 6