VESELÁ – BYLNICE 1:0 (0:0)

První výraznou šanci měli hosté, když míč ve 12. minutě po střele z velkého úhlu znenadání líznul břevno. V dalších minutách převzala iniciativu Veselá a ve 20. minutě hned dvakrát gólu zabránila opět branková konstrukce. Přicházely i další šance Veselé, ale branka hostů byla pro domácí střelce začarovaná. Ve druhém poločase si opět Bylnice počínala v obraně pozorně a razantně odvracela nepřesné pokusy domácích. Veselá se nakonec ale přece jen gólu dočkala. Střeleckou smůlu protrhl nakonec v 67. minutě ten nejmladší svou první mistrovskou brankou v dresu Veselé, 19letý Roman Manďák.

Branka: Manďák. Rozhodčí: střelec, 100 diváků.

Veselá: Červenka – Čoček Mir., Odstrčilík, Divoký, Večeřa – Dlabaja, Manďák – Bodlák, Žůrek, Dlouhý (84. Žaludek) – Dočkal (89. Polák).

Bylnice: Šuráň – Hořák Karel (42. Hudeček D.), Ptáček, Hořák Tomáš, Janáč – Bartozel, Holba, Hudeček Denis, Bobot, Macek, Lysák.

NAPAJEDLA B – D. LHOTA 5:0 (2:0)

Dlouho očekávané a potřebné vítězství domácích se nerodilo zcela tak lehce, jak tomu může napovídat výsledek. Domácí využívali šíři hřiště, s čímž měl soupeř problémy. První branku vstřelili domácí až v 37. minutě, kdy se z dálky prosadil Vlček. Napajedelští ještě do přestávky vstřelili druhý gól. Ani po změně stran hosté nijak vážně neohrozili branku domácích a tak mohl Urbanovský přidat další tři trefy a uzavřít účet utkání.

Branky: Urbanovský 4, Vlček. Rozhodčí: Novák, 50 diváků.

Napajedla B: Šrámek– Vlček, Zelinka, Švejčara, Ratiborský P., Haša O., Ratiborský P., Rozací, Navrátil, Vavruša, Urbanovský O. Střídali: Gabrhelík, Hoferek.

Dolní Lhota: Holásek– Deml, Pastorek, Masař, Križko, Klein, Engler, Šenovský, Januška, Čada, Lysák. Sttřídali: Heinz, Urubek, Matulík.

ÚJEZD – LUDKOVICE 0:3 (0:1)

V první půli měli více ze hry hosté, kteří vstřelili po půlhodině první branku. Po přestávce a velkém tlaku Újezda se čekalo, že přijde vyrovnání, místo toho Ludkovičtí udeřili podruhé. Poté, co rozhodčí neodpískal ruku hostujícímu hráči v pokutovém území, tak se domácím hráčům přestalo dařit a v závěru obdrželi ještě třetí gól.

Branky: 30. Talaš, 75. Gregor, 88. Hamouz. Rozhodčí: Zikmund, 100 diváků.

Újezd: Marcaník – Slovák Br., Slovák Zd., Častulík, Častula, Maňas, Bělaška T., Bělaška V., Januška, Pavelka, Juřík. Na střídání: Sucháček, Hlavička M., Hlavička R., Drga.

Ludkovice: Mikel R. – Nevařil, Talaš P., Dvorník, Suchý, Bartoš, Mikel M., Mikel St., Hamouz, Kunorza F., Kunorza M.. Na střídání: Talaš D., Hanák M., Hanák P., Gregor.

KOSTELEC – NEVŠOVÁ 0:5 (0:2)

Co byla Kostelci platná mírná převaha v úvodní půlhodině, když hned ve druhé minutě po nedorozumění domácí obrany šla Nevšová do vedení. Ještě smutněji bylo domácím, když hosté z brejku zvýšili na 0:2 a Kostelci začaly docházet síly. Větší nebezpečí číhalo na soupeřových kopačkách, který se ale dál gólově prosazoval až po přestávce, přičemž řadu šancí ještě nevyužil.

Branky: Vašička 2, Munster, Haviar, Tomšů. Rozhodčí: Koseček, 50 diváků.

Kostelec: Fišer – Velikovský, Korvas, Vaculík, Staněk, Bačák, Novosad, Herák, Hrančík Lukáš, Finstrle, Grác. Střídali: Pilka, Votava, Vítek.

Nevšová: Čupalka – Münster P., Haviar, Sarvet, Černík, Münster T., Tomšů, Juriga, Vašička, Sucháček, Šarman. Střídali: Drga, Mahura.

DALŠÍ UTKÁNÍ: Kašava – Sehradice 0:2 Krejčiřík, Dobrota, Vysoké Pole – Lípa 2:1 Machů R., vlastní – Spáčil, Tlumačov – Bratřejov 3:0 Duroň, Otevřel, Zálešák.

1. Sehradice 18 15 0 3 46:17 45
2. Ludkovice 17 12 1 4 42:23 37
3. Veselá 17 10 3 4 30:19 33
4. Nevšová 17 7 5 5 47:29 26
5. Dolní Lhota 17 8 2 7 44:33 26
6. Tlumačov 17 8 2 7 32:26 26
7. Bylnice 17 8 1 8 39:36 25
8. Lípa 17 7 4 6 33:39 25