HLUČÍN – V. OTROKOVICE 3:0 (1:0)

Už v 9. minutě se Viktorii zranil David Juřík a do branky musel dosud v divizi nevyzkoušený Radek Janečka, který chytal pouze za rezervu v I. B třídě. „Je to mladý kluk. Trošinku to byla pro nás komplikace," přiznal Sedlák po ostré vynucené premiéře devatenáctiletého brankáře.

Ve 21. minutě Krauta ještě fantasticky vychytal, ale ve 33. minutě pouze k němu vyrazil míč a exligový útočník otevřel skóre.

V 55. minutě Šuranský vyfasoval druhou žlutou kartu a musel předčasně ze hřiště. „Kartu nemusel dávat. Ale Ondra si neuvědomil, že už má žlutou a dopustil se normálního faulu," myslí si Sedlák.

Za stavu 0:2 měla Viktoria přečíslení Foltýna se Silným, ale nedotáhli do konce. Pak ještě měli hosté jeden brejk čtyři na tři, ale ani tahle akce neskončila gólem.

Naopak v 78. minutě si Heinik naběhl na centr a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Do té doby byl zápas vyrovnaný. Ani jeden z týmů neměl výrazné šance. Pak už nám docházely síly, otevřeli jsme hru a z brejku jsme dostali na 0:3," litoval Sedlák třetího úderu z kopačky Krauta, který zakončoval do prázdné branky.

Branky: 33., 86. Kraut, 77. Heiník. Rozhodčí: Ondráš – Ogrodník, Tomanec. ŽK: Foltyn – Šuranský, Silný, Mazouch. ČK: 57. Šuranský (Otr.). Diváci: 128.

Hlučín: Hampel – Heiník, Mac, Žižka – Hudeczek – Halaška (82. Sporysz), Foltýn (87. Štefek), Dostál, Ondrušík – Sasín (72. Hanus), Kraut. Trenér: Milan Valachovič.

V. Otrokovice: Juřík (9. Janečka) – Rajnoha, Juráň, Netopil, Jasenský – Mazouch, Šuranský, Foltýn, Elšík (80. Zach), Mlčák (61. Mlýnek) – Silný. Trenér: Marek Sedlák.