Prvním z nich je Václav Tomšů, útočník Nevšové (okresní přebor) a dlouhodobě jeden z nejlepších kanonýrů ve zlínském okrese. „Je šikovný v zakončení. Trochu problém je ve fyzičce, jelikož okres se nehraje až v takovém tempu jako divize. Je ale poctivý, pracuje na sobě a určitě má šanci se prosadit," vzkazuje kouč Marek Sedlák.

Dalšími fotbalisty na zkoušce jsou Ivo Lošťák a brankář Balažík z Fryštáku a Marek Macháč z Vizovic. „Jsou to šikovní kluci. Určitě mají šanci se prosadit," myslí si otrokovický trenér.

Kromě hledání nových tváří však Sedlák shání vůdce, který by převzal kapitánskou pásku po odcházející dlouhodobé opoře Tomášovi Dujkovi do rodné Veselé. „Na hřišti je ještě nahraditelný, ale v kabině to bude hodně složité," ví Sedlák.

Viktoria tak byla jedním ze zájemců o služby o Tomáše Polácha, protřelého záložníka s bohatými ligovými zkušenostmi. „Ten má ale ještě na vyšší soutěž. Vždyť je myslím někde na Slovensku," tuší Sedlák.

Ten by nakonec neměl přijít ani o druhý pilíř základní sestavy, kanonýra Marka Vavrušu, který přitom měl podle informací Deníku zamířeno do Rakouska.

„Nevím, odkud je máte, ale nezakládají se na pravdě," dušoval se informací zjevně překvapený Sedlák, jehož tým zatím odehrál tři ze sedmi přípravných zápasů s Vizovicemi (4:0), Slováckem U 19 (1:2) a Kozlovicemi (3:1).

„Jsem téměř spokojený. Bohužel opět z pracovních důvodů netrénuje Vavruša, jak bychom si představovali, a také Bělaška. Drobné zranění měli Zábojník, Foltýn s Jurčíkem," litoval Sedlák.