Viktoriáni neuhlídali Zedníčka

Nové Město na Moravě – Pro druhou porážku v sezoně si přijeli divizní fotbalisté Otrokovic na hřiště Vrchoviny. Aktuálně druhý tým tabulky porazil viktoriány díky střelecky disponovanému Zedníčkovi.

9.9.2012

Viktoria OtrokoviceFoto: archiv

SFK VRCHOVINA – VIK. OTROKOVICE 2:0 (1:0)

V poli se hrál vyrovnaný zápas, ale nebezpečnější byla Vrchovina, která chodila až do zakončení. „My jsme končili na dvaceti metrech od brány. Typický bijec nám vepředu chyběl," uznal trenér viktoriánů Jaroslav Matějíček.

Vrchovina poprvé udeřila po půlhodině hry, kdy na lobovanou kolmici přes obranu zareagoval Zedníček a levačkou k tyči zařídil domácímu týmu vedení.

Ve druhé půli už se vyrovnal i počet střel na bránu. Na domácí šance odpověděl v největší hostující tutovce Foltýn, ale po centru Dujky mířil hlavou těsně nad spojnici břevna a tyče. Ten samý hráč pak ještě z dobré pozice trefil střed brány stejně jako Konečný.

V době, kdy Otrokovice šturmovaly za vyrovnáním, však přišla rychlá akce domácích a na jejím konci opět přesný Zedníček. Za chvíli navíc pálil Michal do břevna. „V poli jsme odehráli vyrovnanou partii, ale v koncovce jsme neměli takovou kvalitu. Ve druhé půli nám přitom vyšla střídání, kluci hru oživili, ale na vyrovnání to nestačilo," mrzelo Matějíčka.

Branky: 30. a 72. Zedníček. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: Skalník, Buchta – Foltýn, Konečný. Diváci: 275.

Otrokovice: Juřík – Ondráš, Bělaška, Konečný, Dujka (83. Juhás) – Foltýn, Zábojník, Juráň, Šuranský (56. Železník) – Trnčák (56. Bančák), Viskupič. Trenér: Matějíček.

Autor: Robert Štach

9.9.2012 VSTUP DO DISKUSE
Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb do PS PČR v říjnu 2017
10

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

Výstava fenomén igráček v OD 13 ve Zlíně.
15

OBRAZEM: Výstava Fenomén Igráček poprvé ve Zlíně

Ševci inkasovali tři góly za sedm minut. S Mladou Boleslaví prohráli 1:5

Tak tohle se vážně nepovedlo. Zlínští fotbalisté přišli s Mladou Boleslaví o letošní domácí neporazitelnost. Ševci sice po trefě Nigerijce Ekpaie rychle vedli, ale absolutně nezvládli pasáž hry od 25. do 32. minuty, ve které inkasovali tři branky a nakonec v 11. kole HET ligy se Středočechy prohráli 1:5.

Kašík v euforii: Neskutečné. Straší nás minulé roky

ROZHOVOR, VIDEO/ S nadsázkou to vlastně zvládli i bez něj. Právě po odvolání brankáře Libora Kašíka na střídačku a zapojení šestého hráče do hry hokejisté Zlína dvěma góly vyrovnali z 0:2 na 2:2. V prodloužení pak už zase zlínský gólman mohl slavit výhru z brankoviště a následně si užít i pozápasovou děkovačku s fanoušky.

Hokejisté Zlína předvedli další famózní finiš a zdolali Liberec

Další obrat dokonán! Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali dotáhnout další obrat. Tentokrát po dvou slepených gólech během 42 vteřin Liberec vedl 2:0. Jenže beranům stačily poslední dvě a půl minuty, aby vyrovnali na 2:2 Lotyši Robertsem Bukartsem a Ralfsem Freibergsem.