VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ B - TICHOV 0:6 (0:3)

Domácí celek, ačkoliv v soutěži ani jednou nebodoval, se se soutěží rozloučil důstojně. Tichov sice dominoval v ofenzivě, ale i Valašské Meziříčí několikrát hostující kolektiv v obraně potrápilo. „Potěšilo mě, že jsme i v posledním utkání sezony bojovaly a lídrovi soutěže jsme byly chvílemi vyrovnaným protivníkem,“ konstatovala i přes porážku svého týmu spokojená domácí trenérka Lada Gajdůšková. „Uspěli jsme díky účinné technice,“ tvrdí kouč Tichova Robin Sochora.

Branky: Sochorová 3, Škrabolová, Poláchová, Filáková. Valašské Meziříčí B: Pernická - Lobišová, Vlčková, Machalská, Holčáková, Malá, Kučerová, Krčmářová, Marková, Jurigová, Slováková. Střídaly: Kovaříková, Bachovcová, Stolářová, Červenková, Kadlecová. Tichov: Florešová - Krahulová, Lysáková, Trčálková, Ptáčková, Sochorová, Škrabolová, Filáková, Šulcová, Poláchová, Miklasová. Střídaly: Trčková, Hruboňová.

BŘEZNICE - NEZDENICE 4:5 (1:2)

Nezdenice vedly po gólu hlavou Švecové a trefě Lenky Mendlové v 15. minutě 2:0. V průběhu druhé půle Březnice vyrovnala (3:3). Na další dvoubrankový náskok týmu ze Slovácka už však domácí kolektiv stačil pouze zareagovat snížením stavu na 4:5. „K zisku alespoň bodu za remízu nám chyběl větší důraz v šestnáctce soupeřek,“ zamyslela se vedoucí poraženého celku Eva Smolková. „V pohledném a oboustranně útočném duelu se štěstí přiklonilo na naši stranu,“ uznal lodivod Nezdenic Lumír Petrka.

Branky: Viternová 2, Hrbáčková, Bukovjanová - Švecová 3, Ponížilová, Lenka Mendlová. Březnice: Malotová - Molová, Pokorná, Hluštíková, Smolková, Vavrušová, Cibiková, Hrbáčková, Kryšpínová, Viternová, Huťková. Střídaly: Kozmíková, Solichová, Kubíčková, Bukovjanová. Nezdenice: Manová - Lenka Petrková st., Synčáková, Minárechová, Iveta Mendlová, Ponížilová, Lenka Mendlová, Pavlisová, Švecová, Kardosová, Janíčková. Střídaly: Lenka Petrková ml., Strouhalová

DIVNICE - BOHUSLAVICE 2:9 (1:4)

Divnice pokračovala v nevýrazném jarním fotbalovém vystoupení. Hostující družstvo si naopak s chutí zápas užívalo. V duelu byly jasně lepší Bohuslavice, Valašky skóre pouze korigovaly na 1:2 a 2:8. „Naší hodně prořídlé sestavě s přibývajícími minutami ubývaly síly,“ pronesl po beznadějné partii divnický vůdce Pavel Domorád. „Domácí družstvo se snažilo, nicméně čelit naší kombinaci nedokázalo,“ chválil svůj celek za chuť o co nejlepší výsledek první muž bohuslavické lavičky Miroslav Kubját.

Branky: nehlášeno - Janesková 3, Kadlecová 2, M. Černošková mladší 2, A. Skočovská, G. Skočovská. Divnice: Drgová - Koutná, Baumannová, Sousedíková, Sívková, Fibichová, Buriánková, Pavlína Manová, Pavla Manová, Hamalčíková, Habancová. Střídala: Červenková. Bohuslavice: Zatloukalová - M. Černošková st., G. Skočovská, Srnská, Kilíková, A. Skočovská, Světlana Mozgová, Doleželová, M. Černošková ml., Zábojníková, Kadlecová. Střídaly: Vyoralová, Müllerová, Klívarová, M. Mozgová, Kozubíková, Janesková, Vávrová.

1. Tichov 20 19 1 0 130:1 58
2. Nezdenice 20 15 0 5 74:29 45
3. Březnice 20 12 1 7 94:47 37
4. Bohuslavice u Zl. 20 6 3 11 42:52 21
5. Divnice 20 5 1 14 26:112 16
6. Val. Meziříčí B 20 0 0 20 11:136 0