Podobná prohlášení k jeho osobě nesedí, ale v rukou má pevné argumenty. „Ačkoliv jsou tu nadějní kluci, nemají zkušenosti a netuším, co s námi kraj udělá. Příští sezonu vše může být jinak. To víte, že bych chtěl kraj zase vyhrát. Ale hráčů, kteří si vyšší soutěž zkusili, je málo," připomíná, že jen kapitán Laciga, brankář Pavelka, Krejčí a Machač nakoukli do divize. Ostatní až na Foltýna nehráli ani v krajském přeboru.

Možná k nim brzy přibydou i další dvě jména, která si Polášek údajně vyhlédl v divizi a I. A třídě. „Zatím bych byl nerad konkrétní. Ještě nic není podepsané. Do konce týdne by vše mělo být vyřešeno. Jsou to oba hráči do základní sestavy," mne si ruce Polášek, jemuž se navíc z hostování v Zádveřicích vrátil talentovaný 19letý Jurečka.

A co víc, z vizovické kabiny zmizel pouze Středulínský, který se vrátil do Tečovic. Účinný palebný arzenál v trojici Laciga, Macháč, Velev zůstal pohromadě, ačkoliv o nabídky ani tentokrát neměli nouzi.

Machače podle informací Deníku lovila divizní Viktoria Otrokovice, druhý nováček krajského přeboru z Fryštáku měl prý zálusk na Lacigu a také o Veleva byl zájem. „Hlavně jsem rád, že neodešli. Měli motivaci si zahrát krajský přebor," děkuje.

To je velmi slušný základ nehrát jen o záchranu, ovšem není jisté, co s hráči vyšší a náročnější soutěž udělá a kolik ztratí své gólové munice.

Vizovice se do nejvyšší krajské soutěže dostaly za postup mimo pořadí ze druhého místa poté, co vítězná rezerva Brumova odmítla postoupit. „Nejsem zastáncem takových postupů. S předsedou jsme se původně bavili, že kdyby se postupovalo ze druhého místa, tak do toho nepůjdeme. Každý tým by si měl postup vykopat. Ale když všichni hráči projevili zájem krajský přebor zkusit, nebudu zastírat, že já o to zájem nemám. Nepůjdu přece proti nim. Navíc jsme šli z druhého místa, nikoliv jako Fryšták ze sedmého," vysvětluje Polášek, který s týmem zahájil přípravu 8. července a trénují třikrát týdně.

Polášek se v krajském přeboru postaví mimo jiné i Spytihněvi, se kterou vyhrál ceněný double. „Bude něco vypsaného do kasičky a bude i jídlo do kabiny. To bude hodně prestižní," neskrývá Petr Polášek.