BABICE – NAPAJEDLA 2:3 (1:2)

Už v 7. minutě uklidnila hostující kolektiv Rizovská, která gólově zužitkovala rychlou křídelní akci Koukalové. Na začátku zápasu hodně aktivní Aneta Rizovská se podílela i na druhé napajedelské brance, když ve velkém vápně uvolnila Přibilovou a bylo to 0:2. Ještě v prvním poločase však Babice Fuskovou korigovaly stav na 1:2. Po přestávce převaha hostů gradovala. Navýšit jejich vedení postupně mohly Koukalová, Malíková a znovu Rizovská, ovšem ani jedna šance brankou neskončila. Trefila se až Křivánková, jež vysokým lobem přehodila domácí gólmanku. V 72. minutě se ale opět radovaly Babice, protože nikým nepokrytá Fusková nepohrdla velkou příležitostí. Výsledek 2:3 už se ale až do konce utkání nezměnil.

,,Za aktivnější pojetí jsme si výhru zasloužili.Téměř po celý průběh střetnutí jsme byli ofenzivnějším týmem, domácí naši obranu prověřovali pouze z brejků. Zápas se povedl Anetě Rizovské. Naše útočnice kromě vstřelené branky a jedné gólové nahrávky navíc ještě vybojovala hodně míčů na polovině domácích," chválil sekretář Napajedel Jaroslav Lysoněk, jehož celek si tímto vítězstvím téměř určitě zajistil minimálně stříbrnou příčku v soutěži.

Branky: Fusková 2 – Rizovská, Přibilová, Křivánková. Babice: Malíková – Nikola Maňásková, Hubáčková, Exelová, Aneta Maňásková, Hořínková, Tichá, Hanáková, Zbožínková, Kočensová, Fusková.

Napajedla: Ševčíková – Burešová, Nejezchlebová, Huťková, Lysoňková, Šamajová, Šnajdarová, Přibilová, Křivánková, Koukalová, Rizovská. Střídaly: Pokorná, Malíková.⋌(hot)