VIKTORIA OTROKOVICE – VYŠKOV 0:0

„Je možné, že soupeři se na nás pečlivěji připravují, zatímco na začátku mohlo dojít k podcenění. I tak ale máme svou sílu, ale trošičku nám vyschl střelný prach," zalitoval kouč Viktorie Marek Sedlák.

Jeho tým si za celý zápas nevytvořil vážnější příležitost, pouze několik náznaků a střeleckých pokusů mimo tři tyče.

„Vyškov vysoko napadal, neumožňuje rozehrávku a vypadávají nám ze hry konstruktivní hráči. Je to tedy o soubojích a bojovnosti. Jsou tam věci, které nedotáhneme. Ale asi rozhoduje i kvalita terénu. S podzimem kombinační hra nemá takovou kvalitu a je to víc o bojovnosti a nasazení," vysvětluje Sedlák.

Vyškov byl nebezpečnější, ale Studeného střelu z 8. minuty, i Jeřábkovu střelu ze 76. minuty vyrazil výtečný Balážik. V 84. minutě mu při Přerovského střele zase pomohla tyč.

„Chtěli jsme vyhrát a v tabulce se posunout. Soutěž je ale dlouhá, každý bod je dobrý. Vyškov byl kvalitní, bod bereme," připustil otrokovický stratég.

Rozhodčí: Možíš – Ogrodník, Ondráš. DFA: Šalata. ŽK: Mazouch – Přerovský, Žoček, Krejčí, Jeřábek, Trousil. Diváci: 126.

V. Otrokovice: Balážik – Rajnoha (80. Zach), Juráň, Netopil, Jasenský – Elšík, Mazouch, Šuranský, Foltýn (62. Němec) – Silný, Mlčák (58. Mlýnek). Trenér: Marek Sedlák.

Vyškov: Kollár – Studený, Urbančok, Stříž, Přerovský, Žoček, Přichystal (82. Novotný), Krejčí, Lička (68. Trousil), Jeřábek, Němeček. Trenér: Miloslav Machálek.